Şimdi Ara

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
89
Favori
263.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Magic Tab Kurdum ve .rar dosyasının içinden çıkan .dll uzantılı dosyaları, C:\Program Files\Rainmeter\Plugins klasörünün içine attım. Ancak "Magic Tab Date and Time"ı her refresh yaptığımda bu hatalar geliyor ve sıcaklıklar gösterilmiyor. Aynı hata Hud Vision un sıcaklık gösteren pluginlerinde de mevcut. Bu hataları nasıl düzeltebilirim?

Bir de, işlemcim 4 çekirdekli, Core 1 ve Core 2 aynı olucak ortalama zaten, onlardan bir tanesini kaldırıp diğerini de "Çekirdek" olarak isimlendiricem, Kaldırdığımın yerine GPU Temp koymak mümkün müdür? Mümkünse txt dosyasında yapmam gereken değişiklikleri yazabilir misiniz?

Son olarak da, Hdd E usage bölümü benim için gereksiz, nasıl kaldırabilirim?

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.  Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.  Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zummet -- 21 Mart 2010; 19:11:14 >

• O hata hakkında bişey diyemicem ama HDD E görünmesini istemiyorsan şu kodları sil , gözden kaçırmış olduğum HDD E ile ilgili kodlar olabilir varsa onlarıda sil

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.
  • Çekirdek içinse

Şuraya istediğini yaz
  • İstediğini yazmayı falan biliyorum, zaten değiştirdiğim birçok isim var, hatta dikkat edersen HDD kullanım alanlarını da barın üstünden altına aldım. Yani öyle küçük düzeltmeleri yapabiliyorum. O dediğin yerler silinmiş durumda verdiğim SS lerde ayrıca, görebileceğin üzere barlar 100% de takılı halde duruyor. Onları düzeltmeyi bulamadım bir türlü.
  • Galiba bazı yerleri silmedin ben sildiğimde %100 olmuyor

• Peki, şimdi onu deneyeyim. Peki bu plugin sorunum neden kaynaklanıyor sence? Doğru yere atıyorum değil mi pluginleri. Ben C>Program Files>Rainmeter>Plugins e atıyorum. Skinleri ise Belgelerim>Rainmeter>Skins e atıyorum. Eğer sende de aynı ise, bana Plugins klasörünü upload edip yollaman mümkün olabilir mi acaba?

Edit: Hdd sorunu halloldu, gerizekalı gibi farklı bir yeri siliyormuşum. Ancak plugin sorunu duruyor, onda yanlış birşey yaptığımı düşünmüyorum, upload mümkün ise bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zummet -- 21 Mart 2010; 20:20:49 >
  • Bendede o hatalar oluyo oraya attığım halde
  • Ama o hataların olmasına reğmen koyduğunuz screen lerde dereceleri görebiliyorsunuz. Ben o dereceleri göremiyorum. Açıkcası ihtiyacım olan şey, Magictabs ın "Date and Time" ının yerini tutacak birşey ve Cpu-Hdd-Gpu Sıcaklıklarını sade bir biçimde bana veren bir skin. Bunu beğenmiştim, ancak mümkün durmuyorsa kaldırılabilir. Başka bir skin biliyorsanız bu şekilde hata vermeyen ve sizdeki pluginlerle error vermeden çalışan, paylaşabilirseniz sevinirim. Bu şekilde Her bilgisayar açışımda bu errorlar karşıma çıkacak ve sinir bozucu sesler çıkaraklar çünkü. Hem verimli de olmayacak.
  • Sıcaklık bendede gözükmüyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Galiba bazı yerleri silmedin ben sildiğimde %100 olmuyor

E burada gözüküyor?! Neyse o zaman, birisi derecelerin gösterildiği bir skin kullanılmış SS koyarsa ona sorarız. Aktif olarak dereceleri görmek istiyorum çünkü, yakın bir zamanda sistemimin fiziksel temizliğini yapıp, kasayı tozdan izole edicem ve 1-2 yeni fan ile hava sirkülasyonunu tam olarak sağlayıp Q6600 ümü stock fan ile 3.2 Ghz civarı bir değerde stabil kullanıma açmayı planlıyorum. Bu yüzden sıcaklık kontrolü önem taşıyor benim için.

• O sıcaklıklar yanlış speedfanda 43 derece orda 37 gösteriyo
  • Rainmeter'i windows için otomatik başlatılacak bir şekilde nasıl ayarlayabiliriz acaba?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

Rainmeter'i windows için otomatik başlatılacak bir şekilde nasıl ayarlayabiliriz acaba?...

Başlat çubuğunda Başlangıç adlı klasöre Rainmeter'ın kısayolunu at..Windowsu her başlattığında otomatik olarak açılacaktır..
  •  Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.  Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.  Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları.

Şu üstteki tema nedir ? Herkes kullanıyor hoşmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 24 Mart 2010; 19:05:15 >

• http://customize.org/rainmeter/skins/68733
  • Magic Tab adlı programı indirdim ama nasıl kullanılacak bilmiyorum yardım eder misiniz ?
  • Herşeyi ayarladım birtek hava durumunu ayarlayamadım.Orası boş olarak gözüküyor ne yaparsam yapayım herhangi bir şehrin sıcaklıklarını göstermiyor.
  • İlk sayfada anlatıyo oraya göz attınmı ?
  • quote:

http://customize.org/rainmeter/skins/68733

Eyvallah
  • quote:

İlk sayfada anlatıyo oraya göz attınmı ?

Evet aynı şekilde yaptım ama olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.