Şimdi Ara

Rainmeter kullanma kılavuzu ve Temaları. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
89
Favori
263.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Ben bi şey sormak istiyorum, rainmeter'ı bilgisayarı her açtığımda elle açıyorum ayarlarına baktım açılışta otomatik başlatı bulamadım. Varsa çaresini bilen çok makbule geçer anlatırsa.

rainmeter kısayolunu tüm programlar-başlangıç klasörüne sürükle ve bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Ben bi şey sormak istiyorum, rainmeter'ı bilgisayarı her açtığımda elle açıyorum ayarlarına baktım açılışta otomatik başlatı bulamadım. Varsa çaresini bilen çok makbule geçer anlatırsa.

Rainmeter da about kısmına gel orda start up var onu tıkla
  • ben bi anlatımyaptım resimli olarak ama evde ki pc de kaldı yarın koyarım buraya....
  • hocam bu en üstteki temayı kurmaya çalıştığımda (HUD.Vision v2.2) config ekranı açıldı ve bazı registry girişleri yaptı uygulama bir sakıncası var mıdır acaba bu durumun ? işkillendim.. kis 2010 kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

Eyvallah hocam teşekkürler.
    ilker3581 sana da teşekkür ederim
  • Hocam bu hava durumundaki yeri nasıl değiştiricez yani new york yazıor hep onu nasıl bursa yaparım ?
  • Eline sağlık.
  • Elinize sağlık güzel çalışma olmuş. Benim merak ettiğim bir konu da şu ki; bu program ne kadar bellek yiyor? 64 bit sistem kullanıyorum panelimdeki sistemle, 2 GB Ramim var anlayacağınız. %30-50 arası bir kullanım oluyor boşta, bir kısmını hazırda tuttuğu için belleğin. Windows'a göre Ram puanım 5,5. Rainmeter kullanımı bir sıkıntı yaratır mı sistemim için? Modern Warfare 2 ve bir takım MMORPG ler oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağrı

Elinize sağlık güzel çalışma olmuş. Benim merak ettiğim bir konu da şu ki; bu program ne kadar bellek yiyor? 64 bit sistem kullanıyorum panelimdeki sistemle, 2 GB Ramim var anlayacağınız. %30-50 arası bir kullanım oluyor boşta, bir kısmını hazırda tuttuğu için belleğin. Windows'a göre Ram puanım 5,5. Rainmeter kullanımı bir sıkıntı yaratır mı sistemim için? Modern Warfare 2 ve bir takım MMORPG ler oynuyorum.

11 raınmeter kb mb bıle degıl rocket dock 4.68 dıgerlerını bılmıyorum ben ıkısını kullanıyorum aygıt yonetıcısınden ram kullanımı detayı var programı orda bulun karsınında rakamlarlar yazıyor
  • eğline sağlık
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 14 Mart 2010; 12:35:03 >
  • rainmeteri kurdum fakat indirdiğim temalari bir türlü yükleyemiyorum.. detayli anlataiblir misiniz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufy

rainmeteri kurdum fakat indirdiğim temalari bir türlü yükleyemiyorum.. detayli anlataiblir misiniz??

rainmeter klasörünün içinde "skins" adlı klasörün içine kuracaksınız.
  • @MÜŞAVİR Bilgiler için çok teşekkürler. Emeğinize sağlık . Çok işime yaradı yazdıklarınız .
  • Değişiklik için teşekkür ederim
  • Faydalı bir paylaşım olmuş. Eline sağlık Yalçın Abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

Bende özellikle objectdock yerine rocketdock u tavsiye ederim çok daha fazla tema ile geliyor ekstradan bişey indirmeye de gerek kalmıyor.

bende objectdock kullanıcıyım ve roketdock cok hoşuma gitti..
  • Çok süper bi program..Masaüstünüzü özelleştirirken Yaratıcılığınızın sınırını zorlayabiliyosunuz..Bilmeyenlerin öğrenmesi açısından güzel bi konu olmuş..Ellerine sağlık.
  • Buda benım calısmam bakalım begenecekmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 14 Mart 2010; 2:38:29 >
  • @k@llone

Çalışmalarını altta verdiğim linkte paylaşırsan daha iyi olur

http://forum.donanimhaber.com/m_29115803/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.