Şimdi Ara

rahat olun gençler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • panik ve sıkıntı ile biryere varamazsın.

panikledikçe saçmalarsın hedeften uzaklaşırsın.

sakinlik ve hedefe ulaşmak için plan yapmak çok önemlidir. planların uzun vade olmalı böylece panikliğin gereksiz olduğunu görürsün.

her ne için stres ve panik yapıyorsan yapma.

kıza ulaşamadıysan çaresi var eskort.

paraya ulaşamadıysan çaresi var tüketimi keseceksin ve vakit kazanacaksın.

birşeyler için panik yapıp onun çuvalla stresini çektikten sonra onu elde etmişsin ne anlamı var ki? sen elde ettiğin şeyin 10birim zevkini sürmeden 100 birim acıyı zaten çekmişsin, ne anlamı kaldı elde etmenin?

panik adam sadece saçmalar 10dakika sağa yürür sonra koşarak 5 dakika sola yürür ve olduğu yere gelir. panik yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  

• mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

hocam panik haldeki gençler beni üzüyor. sen kasımpaşa diyebilirsin ben diyemiyorum. millet intihar konuları açıyor. biz insanlara ufacık da olsa ışığı gösteriyoz bunun dalga geçilecek bir yanı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkenin gençleri okul gelecek kaygısı ile rahatlıyamıyor kendimden örnek vereyim
    ben lise sondayken staj mevzusu vardı resmen kölelik ne para alabildim nede başka Bi hakkım vardı inatla okulu geçmek için gittim sonra bildiğinix bu staj kafası ilr moralim bozukken beni YKS denilen illete soktular resmen bi hedefim yoktu 279 puan almıştım ve tercih bile yapmadım boş hayallerimi saldım kendi bildiğim bazı konularda uzmanlaştırdım kendimi şuan bir fabrikada kimyagerlik yapıyorum bundan önce full sigortasız çalıştım sırf askerlik muhabbetine kimse eleman almadı köpek gibi kullanıp günlük 100 lira yevmiye ile çalıştım geceye kadar vesaire şimdi ise kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum mevcut bu hükumet sistem vs de olması zor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.