Şimdi Ara

Gözlük Kullanırken Burunda iz oluşması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
54.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tüm gün gözlük kullanan bir insanım akşam yatmak için çıkardığımda gözlüğün burunlukları burnumda çukurluk/iz oluşturuyor bundan kurtulmanın yada azaltmanın yolu yokmu.Googleda araştırdım bulamadım optikçiler cildden olur öyle şeyler diyorlarda ilgilendikleri yok hayvan heriflerin bu durumdan rahatsız olan varmı ?

Konuyla ilgilenen herkese teşekkürler...

• Burunda çukuru bırak daha neler neler oluyor
  • Hocam neler oluyor korkutma insanı
  • reserved.
  • sonuçta gözlüğü sürekli kullandıgın için çukur oluşması önemli değil 1 gün takmazsan geçer
  • aynı dert bendede var berbat bişey
  • miyobum 1.25 e 0.50 bende düzenli kullanıyorum çerçeveli hafif ağır ve o iz kaçınılmaz kardeş yağımsı bir tabaka gibidir 2 aydır kullanmıyorum ama yinede duruyor. çok kafana takma dibinden bakılmadıkça belli olmaz sadece yağımsı gibi olur
  • 10 yıldır gözlük kullanıyorum, artık o burunlukların geldiği yerdeki kemiğin bile şekli değişmiş. Derideki iz birkaç gün kullanılmazsa geçer de, ötekine çözüm olduğunu sanmıyorum. Bir şekilde oyukluk belli olur yani orda. Bu da gözlük kullananların en büyük sorunu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poison Well -- 4 Eylül 2011; 23:56:54 >
  • Bende de oluyor.Ben 9 senedir kullanıyorum.Burnum inceldi . Ben ince daha çok seviyorum sırf bu yüzden gözlük takabilirim
  • Burunu bırak kulak bile kepçeleşiyor hemde en caterpillar'lısından
  • kullandığın gözlükle alakalı olabilir. Bende geçen yıl gözlük kullanmaya başladım bendede aynı problem vardı geçenlerde gözlüğümü değiştirdim ve çerçevesiz olan gözlüklerden aldım şuana kadar iz çıkarmadı... Eski gözlüğüm yarım çerçeveli olan gözlüklerdendi.
  • Takmadığım zamanda fazla belli olmuyor ama kızarıklık normal duruyor kötü bir şey ya
  • Sorun bende de var. Estetik sıkıntısından ziyade canımı da acıtıyor. Şuan kullandığım gözlük yarım çerçeveli. Çerçevesize geçsem düzelir mi? Ayrıca burun üst yan kısımlarında oluşan hafif kırmızı çukurlar kalıcı mı? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Sorun bende de var. Estetik sıkıntısından ziyade canımı da acıtıyor. Şuan kullandığım gözlük yarım çerçeveli. Çerçevesize geçsem düzelir mi? Ayrıca burun üst yan kısımlarında oluşan hafif kırmızı çukurlar kalıcı mı? :D
    up farklı konu açmayayım dedim.
  • Gözlükten burnumun biçimi değişti sadece çukur meselesi değil malesef ve ailede herkez fındık burunlu bense laz uşağı gibi dolaşıyom evde
  • silikon muhtemelen oraya hava falan aldırmıyor olabilie eğer onun bir çözümü varsa o da özel silikonlardır bilnmiyorum öyle birşey varmı, takmayınca geçiyor birkaç ay
  • Hafif plastik gözlük alirsaniz sorun olmaz uclarinda silikon olmayanlarindan

Yillardir söylüyorum millete yok azcik daha cool goruneyim diye burunlarını yamultuyor gerizekalilar ben de zevkle takip ediyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.