Şimdi Ara

Ragnarok Online(Ayrıntılı Rehber Eklendi 02.08.11)(Offical Türk Serverı Geliyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
18.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgunes

su zamandada 2 boyutlular sarmaz ki

2D sarmaz, Ragnarok sarar
  • Boyutu çok fazla, günümüz oyunları bile bu kadar değil ki bu kaç sene öncesinin 2d oyunu.
    İndirmeye gerek görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Rifle

Boyutu çok fazla, günümüz oyunları bile bu kadar değil ki bu kaç sene öncesinin 2d oyunu.
    İndirmeye gerek görmedim

Ragnarok bambaşka bir dünya.Bu oyunu herhangi bir 2d oyunmuşçasına bi köşeye atamazsın.Denemedende bilemezsin.İlk mmorpglerden birinden bahsediyorsun.Ve yıllardır hala p2p oynayan yığınla oyuncusu,f2p tıklım tıklım serverları,inanılmaz derecede fazla private serverları olan bir oyun bu.Boyutunun fazla olması gayet normal.İçeriği bu kadar büyük bir oyunun e bırakta boyutu o kadar fazla olsun.Gidip mükemmel grafikli ama tamamen boş saçma sapan bir oyun oynayacağıma giderim Ragnarok oynarım bin kat daha iyi.Mmorpg bilginiz Ragnarok'u diğer 2d mmorpglerle karşılaştırmanızdan belli oluyor zaten.
  • abi ben sizin bu mantığınızı anlamıyorum ya ne demek kaç sene öncesinin oyunu ? oyunun senesi mi olur ? git gta oyna yaz şifreni akşama kadar sağı solu tara ozaman.daha hayatında ultima oynamamışsın gelip eski oyunlara laf ediyosun.ne oynıcaz kınayt mı oynıcaz ?
  • quote:

Boyutu çok fazla, günümüz oyunları bile bu kadar değil ki bu kaç sene öncesinin 2d oyunu.
    İndirmeye gerek görmedim

Ciddimisin?
  • quote:

İndirmeye gerek görmedim

Çok fazla dediğin boyut 1,5 GB
    Evet günümüz oyunlarıda bu oyun kadar dolu bir oyun değil.Hakılısın.
  • Dediğim gibi yeterli katılım olursa bende başlamayı düşünüyorum
  • Bende başlayacağım ama Ragnarok, Ragnarok Renewal, Valkyrie diye bişey var bune şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinra Tensei

Bende başlayacağım ama Ragnarok, Ragnarok Renewal, Valkyrie diye bişey var bune şimdi?

Ragnarok p2p serverın clienti oluyor.Baz bugları gidermek için Ragnarok Renewal clienti üzerinden patch gelir.O onun için.Valkyrie ise f2p serverımızın clienti oluyor.Ordan giriş yapıcaksınız oyuna girerken.
  • Oyunda savaş oluyormu

Oluyorsa neye göre oluyor taraf seçmek varmı
  • arkadaşlar oyunda olanlar bi nick lerini yazabilirmi.bende başlıyorum oyuna büyük ihtimal gece oyundayım.herkese oyunda kolay gelsin...!
  • grafikten yoksun bi oyun bu çağda pek sarmaz artık ya :D 2010 da uçağa ok atan insanlar gibi hissederiz iyice :D Lotro(Lord Of The Rings Online) felan deneyin siz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandor

grafikten yoksun bi oyun bu çağda pek sarmaz artık ya :D 2010 da uçağa ok atan insanlar gibi hissederiz iyice :D Lotro(Lord Of The Rings Online) felan deneyin siz :D

Kusura bakma bu yaptığını terbiyesizlik olarak algılıyorum.Dünyanın en iyi mmorpglerinden birini sırf grafikleri yüzünden 0 mmo bilginizle bi köşeye atamazsınız.Hala piyasadaki oyunların %70-75 inden fazla oyuncusu olan ve wow ve ultima'dan sonra en çok private serverı olan oyundan bahsediyorsunuz.Bir mmorpgyi grafik olarak görüyorsanız sadece ben söyliyicek başka laf bulamıyorum...
  • renkler ve zevkler arkadasım.benim hoşuma gidiyor diye onun hoşuna gitmesi gerekmez.oynamak isteyen arkadaşlar oynar zaten.oynamayan arkadaşlar oynamasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray039

renkler ve zevkler arkadasım.benim hoşuma gidiyor diye onun hoşuna gitmesi gerekmez.oynamak isteyen arkadaşlar oynar zaten.oynamayan arkadaşlar oynamasın.

olay sevip sevmemek değil ister sevsin ister sevmesin banane ama şu 25 yıllık rpgci tavırlarıyla ragnarok gibi kalite bir oyuna laf atıyorlarya işte buna sinir oluyorum.ragnarok oynanış bakımından ultimayla benzerlik gösterir zaten.ragnaroka laf atmak demek ultimaya laf atmak demektir ki zaten adamlar işin grafik yönüyle ilgilendiği için ultimaya direk olarakta laf gitmiş oluyor.ee ultimaya laf eden rpgciyede ne diyelim.size tavsiyem gidin kınayt oynayın hem üç boyutlu.
  • Arkadaslarlar lütfen oyun hakkında bilgi sahibi olmadan, oynamadan oyuna camur atmayın.Yukarıdaki arkadasların dedigi gibi resmen terbiyesizlik bu yaptıgınız.
  • İndirmeye başladım oyunu, özlemişim ya . Premium subscriber olmanın ücreti ne kadar bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

quote:

Orijinalden alıntı: pandor

grafikten yoksun bi oyun bu çağda pek sarmaz artık ya :D 2010 da uçağa ok atan insanlar gibi hissederiz iyice :D Lotro(Lord Of The Rings Online) felan deneyin siz :D

Kusura bakma bu yaptığını terbiyesizlik olarak algılıyorum.Dünyanın en iyi mmorpglerinden birini sırf grafikleri yüzünden 0 mmo bilginizle bi köşeye atamazsınız.Hala piyasadaki oyunların %70-75 inden fazla oyuncusu olan ve wow ve ultima'dan sonra en çok private serverı olan oyundan bahsediyorsunuz.Bir mmorpgyi grafik olarak görüyorsanız sadece ben söyliyicek başka laf bulamıyorum...

Ne oyunlar gördüm içinde grafik yok
    Ne Grafikler gördüm içinde oyun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine -- 9 Kasım 2010; 2:36:11 >

• Kafralarda teleport olmadığı için bıraktım oyunu, başka önereceğiniz server var mı ?
  • oyuna başlıyorum bakalım nasılmış

Oyuna giremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine -- 10 Kasım 2010; 20:56:06 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.