Şimdi Ara

Ragnarok | Netflix | 31 Ocak 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
2.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix, Bafta ödüllü Adam Price‘ın (Borgen), yaratıcısı olduğu Ragnarok adlı dramaya onay verdi.

Ragnarok, günümüzde geçen, uçsuz bucaksız ve büyüleyici Norveç kırsalının ortasındaki Edda isimli hayali kasabada, arka planda bir lisenin bulunduğu, konu olarak iklim değişikliğinin olacağı, Norveç mitolojisinden ilham alan 6 bölümlük bir drama.

Ragnarok | Netflix | 31 Ocak 2020

• Sırf çekileceği yer ve atmosferden dolayı izlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atmosfer evet. ama yapımcı Netflix.fazla da umutlanmamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseli Ragnarok
  • keşke kratos'un dizisini de yapsalar.
  • İlk bölümü izledim beğendim izlenir bu gece bitiririm bir aksilik olmazsa. Pilot bölüm itibaren adamlar gazı köklemiş ilk bölüm bitince ikinci bölümü izleme isteği oluşturuyor.

Netflix son zamanlarda seri üretime geçti, bu dizide onlardan birisi benim tahminim kesin 2.sezon onay alır bu dizi öyle hava sezdim. İskandinav ülkelerine aşıksanız ve mitolojisi ilginizi çekiyorsa tavsiye edilir.
  • Fragmanı baya hoşuma gitmişti çekildiği yer ve atmosfer bi o kadar kaliteliydi sonuç olarak izleyeceğim
  • Keşke şu dizileri ingilizce yapsalarda doğru düzgün izlesek
  • Hiç fena değildi, keyifle izledim.
  • Diziyi bitirdim. Hayatımda izlediğim en kötü diziler arasında kafaya oynar. 1. sezon diye 6 bölüm çekmişler her şeyiyle çok kötü. Dizide hiçbir şey yok. Sürekli bekledim bir şey olsun diye ama olmadı.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aman netflix uzak dursun. Gay ve zenci kratos istemiyorum. Bir de üstüne ezik yaparlar. Onu da bu eziklikten kahraman bir kadın kurtarır. Klasik netflix sıçmığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

atmosfer evet. ama yapımcı Netflix.fazla da umutlanmamak lazım.
    tahmin ettiğim gibi çıktı demekki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    5 bölüm bekledim hadi artık bir şey olsun diye. Baktım dizi 6 bölüm dedim o zaman sezon finalinde bir şeyler olur. Yok orda da bir şey olmadı. Tamam kabul kendini keşfediyor henüz doğru düzgün bilmiyor ama 1.sezon diyerek böyle bir şey de getirmeyin karşımıza yani.
  • az önce bitti. liseli ragnarok tamamen vakit kaybı hani ilk 1-2 bölüm dedik yeni başladı belki oturur yok oturmuyor saçma sapan şeyler izliyorsunuz bizim thor kendini keşfediyor ilk sezon keşfetme ve bilek güreşine gitti sondaki olayda güldüm o nece kavgaydı öyle

thor 6 bölümde benden fazla ret yedi

netflix işi olaylar çok görmedik yok gibiydi aslında. ama sürpriz olarak 2. sezonda müdürenin transexsuel çıkmasını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 7 Şubat 2020; 5:2:40 >

• Bazi dizilerini anladık da olur olmadik her konuya gay ve lezbiyen yerleştirme gayreti artık dayanılmaz bir noktaya geldi. Utanmasalar thor u bile gay gösterecekler. Yapımcılarını gözden gecirmelerinde fayda görüyorum, bu gidişin sonu hayırlı değil

• Yarım bıraktığım bana hitap edemeyen dizilerden biri oldu.
  • Güzel Diziydi. İzlemeye Değer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk sezonu beğenmedim

• Ben begenmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diziyi izlemedim arkadaşlar ama çocuğa trailerda Magne diyor biri, yorumlarda herkes thor diyor anlamadım, neden böyle? Thor mu var dizide Magni mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 20 Şubat 2020; 12:1:12 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.