Şimdi Ara

RAF Talepleriniz ve Sorularınız (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
10.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Draenor horde veya silvermoon ally raf davetı alabılrım 40k gold ve heırloom set istiyorum.İlgilenenler pm atın görüşelim...
  • Silvermoon alliance yeni başlayacak olan hızlı kasmak isteyen raf arkadaşı arıyorum. heirloomları ve her türlü gerekli ihtiyacını karşılayacağım. goldu kesinlikle dert etmeyin sabah saat 10 gece 1 arası full online ım en az 2 3 karakter kasacağım, yarı yolda bırakmam :)

Snorlax#21123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gekkouga -- 16 Temmuz 2017; 14:42:49 >
  • Twisting Netherde Horde başlamayı düşünen ya da oyuna yeni başlayan(henüz 1 ay olmamış) arkadaş varsa yardımcı olabilirim.Öğleden geceye kadar online oluyorum ve 9 yıllık oyuncuyum.
    Bilumum miktarda Heirloom ve Mount için gold yardımı yapabilirim.İletişim için özel mesaj atabilirsiniz.
  • Realm değişikliği sebebiyle Kazzak' a geçtim. Birkaç arkadaşımla beraber farklı classlarda karakterler kasmaya başlayacağız. RAF atıp bizlerle beraber kasacak yeni/eski arkadaşlar arıyorum. Oyun içerisinde gerekli destek fazlasıyla tarafımdan sağlanacaktır.

İlgili BTag'ını PM olarak göndersin.
  • Tekrar up.Twisting Nether-Horde başlamayı düşünen ya da oyuna sıfırdan başlayacak varsa RAF atabilirim.
    Heirloom ve 90'a upgradelerini,ayrıca mount yardımını karşılayacağım.
    Ö.M ile ulaşabilirsiniz.
  • Raf atacak arkadaşlar arıyorum. Bu arkadaşın bana guild ortamı ve heirloom sunabilmesi benim için iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia

Raf atacak arkadaşlar arıyorum. Bu arkadaşın bana guild ortamı ve heirloom sunabilmesi benim için iyi olur

Selam oyun içinden eklerseniz ayrıntılı konuşabiliriz. kaisersöze#2223
  • oo çok iyimiş, vanillia da, party kurunca aldığın exp. 2ye-3e bölünüyor. burada 3le çarpılıyor.
  • yeni başlayan birine raf atmak istiyorum.heirloomlar ve gerekli gold tarafımca karşılanacaktır.online olma süresm şu anlık akşam 8 gece 2 arası 10 gün sonra 7/24 online olabilirim.oyunu yaklaşık 12 senedir oynuyorum herhangi bir sorununuzda yardımcı olabilirim.ilgilenenler pm gelirse sevinirim.
  • Upup.Yeni başlayıp accountu açalı 1 ay olmamış ya da sıfırdan başlayacak birine Raf atabilirim.9 yıldır aktif oynuyorum class/oyun hakkında merak ettiğiniz herşey için ve heirloom/mount için gerekli gold yardımını yaparım.Ö.m den ulaşabilirsiniz.
  • Argus gelene kadar 2. veya 3. karakterlerimizi kasmak istediğimizden dolayı Silvermoon - Alliance yeni başlayacak arkadaş arıyoruz. 1. Alliance türk guildiyiz. Her türlü yardım ( heirloom , oyun bilgisi vs. ) yapılacak. En az 2 tane karakter kasılacak, zaten bu sebeple raf arıyoruz herhangi bir hediyesi için değil. Online süremiz çok yüksek. Raid saatleri dışında çoğu zaman karakter kasabiliriz :) Muhabbeti güzel her türlü seveceğiniz de bir ortamımız var :)

#Snorlax21123

daha fazla bilgi için ekleyin :)
  • arkadaşlar twisting nether horde tarafında bir tane hunter kasmak istiyorum. sadece 1 karakter kasacağım yani birden fazla karakter kasamayız. günün çoğu vakti onlineım.

90lvl'a kadar olan heirloomlarınızı ben alırım. oyuna başlayacak varsa raf arıyorum arkadaşlar. raf atıp ortadan kaybolmam yalnız belirttiğim gibi birden fazla karakter kasmam.
  • Yeni başlayıp accountu açalı 1 ay olmamış ya da sıfırdan başlayacak birine Raf atabilirim.9 yıldır aktif oynuyorum class/oyun hakkında merak ettiğiniz herşey için ve heirloom/mount için gerekli gold yardımını yaparım.Online sürem oldukça fazla.Ö.m den ulaşabilirsiniz.
  • Oyuna yeni başlayacak,uzun süre online olacak kişilere raf atabilirim.Hem horde hem de allince taraflarında karakter kasabiliriz.
  • Tekrar up.Oyuna başlamayı düşünen ya da hesabını açalı 1 ay olmamış arkadaşlara RAF daveti atarak yardımcı olabilirim.9 yıllık oyuncuyum oynamak istediğiniz class/lore vs herşey hakkında bilgiliyim.Heirloom,mount vs. için gerekli gold yardımını yapacağım Twisting Nether-Horde oynamamız durumunda.Özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zirgoth -- 30 Eylül 2017; 10:1:21 >
  • US'de herhangi bir serverda mount almak icin raf atmak isteyen varsa 50k golda raf kabul ederim, level kasmayacagiz, sadece gold atsaniz yeter, heirloom falan cekicem o kadar.

29 gunu var daha raf kabul etme sansimin, bu mesajdan sonraki 29 gun icin gecerli bu teklifim kisacasi.
  • Twisting netherda yeni basladim raf davrti alabilecegim birilerini ariyorum.heirloom ve bir miktar gold verirlerse iyi olur.aksam 6 dan sonra aktifim gece 1 e kadar hafta sonlari full. Yeni karakter kasacaklar iletisime gecebilir.
  • Yeni başladım RAF atacak yardım edecek arkadaşlar pm atsın
  • Tn horde tarafında başlayacaklar için raf davetı atabılırım ,Heırloomları için para ve +15 k gold verebılırım,Yenı basladıgım için beraber kasabılırız,ilgilenen arkadaslar ıletısıme gecebılır
  • ciobaba kullanıcısına yanıt
    Pm yolladım hocam !
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.