Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (396. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RiseUpp

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Adele- Some one like you şarkısının hangi remixi çalıyor ?

Rihannanın yeni rapper biri ile yaptığı ft şarkının adı ne ? Adam Fuck me diyor rihannadan sonra girerken felan =)

http://www.youtube.com/watch?v=_hsesRUaFAE

büyük ihtimal budur remixi

Budur evet

edit.

ortasına kadar bu da oratadaki looplar yok fenomende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 2 Aralık 2011; 16:11:06 >
  • Kuzen Acun Medya'da Çalışıyor, Onların Arşivde Buldum Şarkıyı, Meğer Yetenek Sizsiniz'de de Çalmışlar

Conjure Özür Dilerim Senin Linkin Sadece Başını Dinlemiştim Doğru Bilmişsin Teşekkürler...

Bu Arada Benim Beğendip Arşive Eklediğim Şarkılar En Geç 2 Hafta İçinde Patlar Söylemesi Benden Arşive Şimdiden Ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 2 Aralık 2011; 17:05:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RiseUpp

quote:

Adele- Some one like you şarkısının hangi remixi çalıyor ?

Rihannanın yeni rapper biri ile yaptığı ft şarkının adı ne ? Adam Fuck me diyor rihannadan sonra girerken felan =)

http://www.youtube.com/watch?v=_hsesRUaFAE

büyük ihtimal budur remixi

Budur evet

edit.

ortasına kadar bu da oratadaki looplar yok fenomende.

Araştırdım, Fenomen'de ki Özel Mixlerden İnternette Yok
  • fenomende şuanda çalan mash-up çok iyi :D onu bulma şansımz var mı ?

ice ice baby, rihannanın bir şarkısı bir de piyasa şarkılarından birini mash -up yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 2 Aralık 2011; 19:44:09 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceHawk_7z -- 2 Aralık 2011; 19:45:27 >
  • quote:

fenomende şuanda çalan mash-up çok iyi :D onu bulma şansımz var mı ?

ice ice baby, rihannanın bir şarkısı bir de piyasa şarkılarından birini mash -up yapmışlar.

• bu değil. youtubea yazdık bulamadık demek ki =)
  • Yalnız Fenomen'i tebrik etmek lazım. Yeni parçaları çalmada hiç geç kalmıyorlar. Metro Fm'i daha çok dinlememe rağmen bu konuda geri kalıyorlar.
  • JackGhosen

Rica ederim
    Keyifle dinle
  • fenomen de fln da son dönemde arada çalıyo yeni bi şarkı galiba sözleri olarak sadece üst üste bi yerde 'go go go go' diyo bi kadın şarkıcı bi türlü bulamadım yaw arada uzatıyodu böyle goooo baby gooooo baby gibisinden var mıdır bilen pop tarzı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Yalnız Fenomen'i tebrik etmek lazım. Yeni parçaları çalmada hiç geç kalmıyorlar. Metro Fm'i daha çok dinlememe rağmen bu konuda geri kalıyorlar.

Fenomende çok reklam var ya. Zıt pıt reklamları dinlemek zorunda bırakıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Yalnız Fenomen'i tebrik etmek lazım. Yeni parçaları çalmada hiç geç kalmıyorlar. Metro Fm'i daha çok dinlememe rağmen bu konuda geri kalıyorlar.

Reklam olmassa işleri zor bir de öyle düşünmek lazım. Reklamlar tv kanallarını, radyoları ekonomik olarak besleyen en önemli faktör.
    Metro'da da aynı şekilde sık reklam var. Hele bir reklam var amfizem hastalığıyla alakalı adam derin derin nefes alıyor gına geldi artık.

2 saattir Fenomen dinliyorum Allah'tan burada çıkmıyor o reklam.
  • quote:

quote:

Hocam bırak radyoyu benim cd'yi dinle arabada:))))
  • Arkadaşlar o kadar bilinen bir şarkıyı bulamadım ki , utandım Valla şu an.
    Christina Aguilera'nın mıydı şarkı kimindi hatırlayamadım eski bir şarkı , herkes bilir , çok popülerdi bir ara , hâlâ ara ara radyolarda çalıyor. "la la la la la la la la la la la la la la la..." diye giden bir şarkı... Vallahi bu şarkıyı unutmam mümkün değil ama yarım saattir arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

quote:

Hocam bırak radyoyu benim cd'yi dinle arabada:))))

Dinliyorum zaten ama bizim şu malum konuyu güncellesen diyorum.
  • şu eye of the tiger'ı söyleyen kadın kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Arkadaşlar o kadar bilinen bir şarkıyı bulamadım ki , utandım Valla şu an.
    Christina Aguilera'nın mıydı şarkı kimindi hatırlayamadım eski bir şarkı , herkes bilir , çok popülerdi bir ara , hâlâ ara ara radyolarda çalıyor. "la la la la la la la la la la la la la la la..." diye giden bir şarkı... Vallahi bu şarkıyı unutmam mümkün değil ama yarım saattir arıyorum.

Hocam la la la diyince ilk aklıma gelen

"ATC - All Around The World" oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razumihin7

şu eye of the tiger'ı söyleyen kadın kim?

Geçenlerde de konusu geçmişti "Amel Bent" olması lazım
  • Arkadarşlar bu aralar çalıyor ama çok sık değil, bir şarkı var (İSPANYOLCA veya İTALYANCA) tam çözemedim :( Bir kadın söylüyor biraz mırıldanmak gerekirse (yee yee yee yeee diye bağıyıor ve comantrdomigopaaçiiiii diyor . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auto CAD

Arkadarşlar bu aralar çalıyor ama çok sık değil, bir şarkı var (İSPANYOLCA veya İTALYANCA) tam çözemedim :( Bir kadın söylüyor biraz mırıldanmak gerekirse (yee yee yee yeee diye bağıyıor ve comantrdomigopaaçiiiii diyor . . .

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.