Şimdi Ara

Radyo çalan duşakabin'e mp3 çaldırabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda doğru yere mi yazıyorum pek kestiremedim ama ses meraklıları buradaysa muhtemelen ilgililer de buradadır :)
    Merak ettiğim şey şu ki, evde aşağıdaki linktekinin aynısı var, compact duaşakbinde radyo var, ancak bir iki kanal çekiyor, ancak sonuçta ses aksamı bulunduğu için acaba buna mp3 player falan takarak müzik dinlemek mümkün olabilir mi? diye merak ettim, teknik konulardan pek anlamıyorum doğrusu ama bu aralar merak salmış durumdayım, alaka gösteren herkese teşekkürler...
    http://www.koctas.com.tr/kompakt-sistemler/hydrocabin-kompakt-sistem-8883/192-421/

• Bence bilen birileri yazarsa arsivlik bir konu olabilir,bende googledan geldim.Badyanin bir dusakabini var bizde,ama radyosu calmiyoe anlamadim.Frekansi arttirinca kendini otomatik dusuruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün nasıl bir şey? genelde bu tip dahili çözümler harici çözümlere yahut ihtiyaclara pek cevap vermez.
    elektronikci ile hallolabilir.
  • Hocam selamlar. İşinizi ne denli görür bilemem ama şu linkteki gibi bir ürün var. Su geçirmiyor. Bluetooth ile bağlantı alınıyor. Aynı zamanda telefon görüşmesi de yapılabiliyor. Uygun fiyata işinizi görür gibi geliyor. Sesi de fena değildi.

Hoparlör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeroztrk -- 5 Temmuz 2017; 9:59:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.