Şimdi Ara

radeon 9800 se'de sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 saat önce gelmiş olan powercolor radeon 9800 se kartımı bilgisayarıma taktım.ilk windows açıldığında çözünürlüğü yanlışlıkla 1280 e ayarladım .benim monitörümün max çözünürlüğü 1024.nesye eski ekran kartımıt aktım çözünürlüğü düşürdüm ,bios'u resetledim yok yok yok.ekran kararıyor windows'un yüklemesi bittiğinde.lütfen bir fikriniz varsa yardımcı olun.güvenli kipi falan da açmıyor.eski gf2 mx 400 ümü taktım yine sorunu halledene kadar.

• dostum ayni sorun bendede vardı windows u yeniden kurdum düzeldi eğer muhsuru yoksa win i yeniden kur düzelir kesin
  • bedne öyle yapıcam şimdi zaten.pff ya kaç saat uğraş şimdi.neyse
  • yaw ne olacak zaten geri almıyomu bir süre sonra ayarları kaydetmen için 10sn sayıyo ondan sonra geri alıyo yada direk esc ye basıcaktın
  • güvenli kip te aç ekran kartı sürücülerini sil sonra normal başşlat sürücüleri yeniden kur daha ii bi yöntem olur bence
  • demek ki güvenli kip'te açılamıyormuş...olsa ben yapardım çaylak muamelesinden pek hoşlanmam...
  • çaylak muamelesi filan yaptığımız yok ben şimdiye kadar buna benzer bikaç sorunu böyle hallettim yardımcı olmaya çalışıyoruz ama verdiğin tepki hoş değil.
  • biraz sinirlendim pardon...neyse hallettim şimdi..
  • format mı attın yani nasıl düzelttin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.