Şimdi Ara

Radar Cezasına İtiraz Edin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
81.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Arkadaşlar kendinizi kandırmayın öncelikle

Radarlar genel olarak yüzde 95 bölünmüş çift şeritli yolda bulunur. Çift şeritli bölünmüş yollardada yüzde 10 luk hız limiti aşılarak sollama yapılamaz. Zaten millet bölünmüş çift şeritli yollarda nerdeyse tamamen sol şeritten akıyor. Sollamalarda hız limiti sadece bölünmemiş çift yönlü yollarda yoktur orda gerekirse 150-160 bile basarsın sollamak için, cezaya tabi değildir.

sayısal da yazmak kolayda pratikte uygulamada arkadan sellektör atıp ortadan sağdan soldan arkana 120 140 km ile gelip dibine yanaşanlar olunca nasıl hız limitine uyacan altımıza traktör mü alalım basmıyor işte diye yada hız sınırına uy uymayanları uyar mı yazmak lazım arka cama herkes o hız sonırlarına uymuyor ve radar tabelası olduğu yerlerde onları farkedenler de olmuyor herzaman

• quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

Radarlar genel olarak yüzde 95 bölünmüş çift şeritli yolda bulunur. Çift şeritli bölünmüş yollardada yüzde 10 luk hız limiti aşılarak sollama yapılamaz. Zaten millet bölünmüş çift şeritli yollarda nerdeyse tamamen sol şeritten akıyor. Sollamalarda hız limiti sadece bölünmemiş çift yönlü yollarda yoktur orda gerekirse 150-160 bile basarsın sollamak için, cezaya tabi değildir.

sayısal da yazmak kolayda pratikte uygulamada arkadan sellektör atıp ortadan sağdan soldan arkana 120 140 km ile gelip dibine yanaşanlar olunca nasıl hız limitine uyacan altımıza traktör mü alalım basmıyor işte diye yada hız sınırına uy uymayanları uyar mı yazmak lazım arka cama herkes o hız sonırlarına uymuyor ve radar tabelası olduğu yerlerde onları farkedenler de olmuyor herzaman

İstediği kadar yanaşsın hiç umursama, millet sokağı ortasın s....yor diye sende s...mak zorunda değilsin. Ben hiç sallamıyorum. Beklesin ben sollayana kadar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

İstediği kadar yanaşsın hiç umursama, millet sokağı ortasın s....yor diye sende s...mak zorunda değilsin. Ben hiç sallamıyorum. Beklesin ben sollayana kadar.

makas atıp yollarda ralli yapanları umursamıyorum zaten size arkadan freni tutmayan bir araç çarpmadı sanırım

• bir konuda bahsi geçmişti bu memlekette yavaş gitmek daha riskli diye....
  • ölüp gidicem nerdeise,ama hala helal süt emmiş bir trafik polisi yada makam mevki sahibi göremeden gözüm açık gideceğim belliki..memur girer içeri fiş kesiyonmu,yalan yok herkes fiş istemiyor bende ara ara kesip çöpe atıyorum bunu sizde biliyorsunuz diyiyorum ,helal sana diyor adam delikanlı,hadi hayırlı işler deyip çıkıp gidiyor oda ne 1 ay sonra bir ceza 125 bin..:S aynı sene belirli ekonomiye sahip olamadığım ve düzgün bir araç alamadığım için bir kaç araç değiştirmek zorunda kalıyorumki tamircilerle akraba olucaz yoksa ,aradan 2 yıl geçiyor eve koca bir cezalar grubu,,neymiş siz ticaretini yapıyorsunuz,yanii 10 bin tl gibi ödemelisiniz,yoksa haciz icra vs..:S yıllar geçiyor tam toparladık diyorum ve bir hayalimi gerçekleştiriyorum 10 bin tl ye bir motorsiklet alıyorum yarısı borca,karakolun önüne park ediyorum,oda ne daha ruhsat gelmeden kameraların ve karakolun gözü önünden 2 hırsız gelip çalıyor motoru,ve birdaha hiç haber alamıyorum..polis arkadaşlar elimizden geleni yapıyoruz deselerde,anlıyorumki,nerdeyse ben buldum hırsızları ama onlar bulamıyor...anlıycağınız,bize verilen görev kırıntılarla geçinme görevi,ve sana bana yazılan cezaları ödeme,vede hakkınıda fazla aramama görevi,,,unutmadan göreve itatsizlikten ceza yemeyesiniz,yoksa icra micra ,alırlar bahşettikleri kırıntıları ...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.