Şimdi Ara

RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
15
Favori
39.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk gelecek model SLS AMG GT3

RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU]
  • Ferrari lisansi ne alemde acaba 458 GT2 fena olmazdı
  • oyunda 1.5 aydır şu 24 saatlik deneme etkinliklerinden yok.

Yine 1.5 aydır Zolder pisti ve Gumpert aracı hariç gelen içerikte yok
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Racedepartment formunda da sesler yükselmeye başladı, adamlar resmen para toplamak için içerik sattılar ve bu parayı başka şeylere de yönlendiriyorlar ne yazık ki.Örneğin araba fuarlarına özel standlar ve bazı markalara özel oyunlar yapıyorlarmış.(simbinde çalışan bir türkten öğrendim.) Bence bu oyunu tamamen unutup 2014 te bakmak lazım bi. Adamlar full tatilde çünkü arada bakıyorlar oyuna yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

Racedepartment formunda da sesler yükselmeye başladı, adamlar resmen para toplamak için içerik sattılar ve bu parayı başka şeylere de yönlendiriyorlar ne yazık ki.Örneğin araba fuarlarına özel standlar ve bazı markalara özel oyunlar yapıyorlarmış.(simbinde çalışan bir türkten öğrendim.) Bence bu oyunu tamamen unutup 2014 te bakmak lazım bi. Adamlar full tatilde çünkü arada bakıyorlar oyuna yani.

yazıklar olsun
  • RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU]

Pazartesi günü oyunda bir ilk yaşanmış ve indirim olmuş

Suzuka 499 vrp'den 399 vrp'ye,Radical SR9 AER 249 vrp'den 174 vrp'ye düşmüş.

Umarım her hafta olur bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 14 Ağustos 2013; 13:57:23 >
    Yapma hocam ya adamların para kaynağı kesildi diye indirim yaptılar resmen. Oyuna sp veya mp geldide yeni oyuncu çekmek için mi indirim yapıyorlar. Biz niye pahalı fiyattan aldık enayimiyiz ne olacak aradaki fark. Tabiki oyunlara indirim gelmeli ancak bu oyun daha beta aşamasında. Ne çıkışını gereçekleştirdi ne bir yenilik var ne de oyun eskimeye yüz tuttu.
  • Haklısın Simbinden bir geliştirici açıklama yapmıştı.Temmuz sonunda yeni birkaç araç ve ağustos başlarında yeni pistler geliyordu güya. Ortada hiçbirşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

Yapma hocam ya adamların para kaynağı kesildi diye indirim yaptılar resmen. Oyuna sp veya mp geldide yeni oyuncu çekmek için mi indirim yapıyorlar. Biz niye pahalı fiyattan aldık enayimiyiz ne olacak aradaki fark. Tabiki oyunlara indirim gelmeli ancak bu oyun daha beta aşamasında. Ne çıkışını gereçekleştirdi ne bir yenilik var ne de oyun eskimeye yüz tuttu.

Simraceway de bu da durdu.

R3E'nin ağır sim olacağını sanmıyorum,öyle ahım şahım bir fizik yok bence.
    Yok hocam, video ile gelen sorulara yanıt verdiler; özet geçiyim, bunlardan cacık olmaz.
  • Oyunda direksiyon kac derece acaba ona gore demoyu indirecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Oyunda direksiyon kac derece acaba ona gore demoyu indirecegim

istediğiniz kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

istediğiniz kadar

kokpit kamerasindaki gorunen direksiyonun kac derece dondugunu sormustum hocam. Mesela biz direksiyonu 900e ayarlarsak ekrandaki de 900 donuyor mu yoksa cogu yaris oyunu gibi 200 250 arasi mi donuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

istediğiniz kadar

kokpit kamerasindaki gorunen direksiyonun kac derece dondugunu sormustum hocam. Mesela biz direksiyonu 900e ayarlarsak ekrandaki de 900 donuyor mu yoksa cogu yaris oyunu gibi 200 250 arasi mi donuyor

denemedim ama muhtemelen 1 tur dönüyordur...
  • quote:

quote:

quote:

istediğiniz kadar

Seçeneklerden elleri kapatırsan ayarladığın dereceye kadar döner direksiyon.Eller olduğunda belli bir derece dönüyor.
  • Cevaplar için teşekkür ederim indiriyorum o zaman
  • Mid Ohio hoş görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Mid Ohio hoş görünüyor

2 aya anca gelir

ve içerik indirimi şart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Mid Ohio hoş görünüyor

2 aya anca gelir

ve içerik indirimi şart

Oyun beta dan çıkmadan birşeyleri toplu ve indirimli almak pek mümkün olmayacak sanırım. Multiplayer olsa başka araç da istemiyorum, bendekiler bana yeter. Birde Spa ve Nürburgring yayınlansın tamam.Ondan sonra ne yapıyolarsa yapsınlar.

• Oyundu multi-player seçeneği var mı hocam??
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.