Şimdi Ara

Race Driver: Grid (2008) [ANA KONU] (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.021
Cevap
3
Favori
202.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 377

quote:

Orijinalden alıntı: Randy Marsh

Beyler indirimden aldım oyunu. Kurdum pcye . İsmi soyadı ülkeyi falan girdim loading ekranı geliyo daha da ilerlemiyo napim ? Dediğim gibi oyun orijinal.

D&R'de 5 liraymış ama online deneyimi nasıl bu oyunun? Sunucular kapandı falan yazmışlar yukarıda birde. Son durum nedir?

D&R dan alırsanız pc ile YARIŞIP DURURSUNUZ SERVERLAR KAPANDI
  • canım online araba yarışı çekti. aklıma grid geldi. bir hevesle girdim buraya ama serverler kapanmış.
  • Windows 7 32 Bit Ultimate
    2 GB Ram
    2.50 gHz
    Pentium dual core ( CPU )
    Nvidia 9400 ekran kartı nasıl oynayabilirim biriniz cevap yazın nolur
  • 1,3 patch olan arkadaşlar bir yardımcı olun buldum bütün linkler hali ile ölüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

1,3 patch olan arkadaşlar bir yardımcı olun buldum bütün linkler hali ile ölüz

http://www.techpowerup.com/downloads/1663/race-driver-grid-1-3-patch/mirrors
  • quote:

Orijinalden alıntı: scansoz

quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

1,3 patch olan arkadaşlar bir yardımcı olun buldum bütün linkler hali ile ölüz

http://www.techpowerup.com/downloads/1663/race-driver-grid-1-3-patch/mirrors

Patch i bulmuştum arakdaşım ilgin için sağol.

@venomtrk

Hocam yama konundaki kokpit yaması hariç digerlerini kuruyorum oyun açılıyor yükleme ekrarnında 20-3 dk please wait diyor ama açılmıyor sorun ne olabilir
    fikrin varmı acaba?Yanlış yaptım diye oyunu tamamen kaldırıp yeniden dikkatli bir bicimde yükledim değişen birşey olmadı.

• http://forum.donanimhaber.com/m_74925799/tm.htm bulan çok makbule geçer online olmasa bile bu oyunu artık oynamak istiyorum evimde
  • Çıktığı zaman hatırlıyorum bu oyunu. Tuhaf bir oyundu. Silmiştim hemen. Ama arkadaşlarla online oynamak keyifli olacaktır. Steam'de varsa alayım.
  • bu oyunu 23“ ekran 1920x1080 çözünurlukte oynayamiyorum,graphics settingsten en fazla 1280x1024 oluyor napabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah be GRID sen neydin nasıl bir oyundun yahu? Codemasters nasıl bir hata yaptıda senin gibi şaheser bir oyun yapmıştı? İşin acınası tarafı Codemasters firması sözüm ona iyi bir oyunun devamında mutlaka oyunu bozuyor en büyük örneği de tabiki "GRID 2". Şu kadarını söyleyebilirim GRID yarış oyunları tarihinin en mükemmel arcade-sim karışımıdır yani bu oyundaki denge hiçbir oyunda görülmemiştir. Codemasters senin gibi güzel bir oyun daha yapabilir mi? Hiç sanmıyorum.
  • hasar görmeyi engelleme var mı grid 1de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

hasar görmeyi engelleme var mı grid 1de?

Oyunun en beğeni alan kısmı yani GRID in en çok övgü alan konusu hasar modellemeleri :) sen gelmiş hasar görmeyi engelleme var mı diye soruyorsun. Duymamış olalım :)
  • görüntü olarak hasar alsın da araba gitmeye devam etsin ama ya
    buraya yazdıgımdan beri oynamadım daha oyunuundefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derebeyi01 -- 16 Haziran 2014; 15:23:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

görüntü olarak hasar alsın da araba gitmeye devam etsin ama ya
    buraya yazdıgımdan beri oynamadım daha oyunuundefinedundefined

Sanırım yok öyle bir ayar ya. Oyun yüklü değil şu an ama öyle bir ayar olduğunu hatırlamıyorum.
  • Güzel bir oyuna benziyor. Genelde yarış oyunlarını sevmiyorum ama denemek lazım.
  • Oyunu yeniden oynamak istedim fakat eskiden sorunsuz çalışan oyunu şimdi kurduğumda ekran çözünürlüğünü ayarlayamıyorum.
    Çözümünü bilen varmıdır arkadaşlar.

Driver güncel
    Oyunu kur kaldır denendi
  • 2016'nın son demlerinde dahi keyifle oynanan bir oyun. Oyun tarihinin en önemli oyunlarından biri. Umarım firma bir gün bu ayarda bir oyun daha çıkarabilir.
  • Şu oyunda Nissan Silvia ile Okutama'da Drift yapmanın tadını başka hiç bir yerde bulamıyorum. Araba resmen akıyor ya.
  • nfs undergraund ve grid en kıral yarış oyunudur . Grid gibi bir oyun birdaha çıkmaz
  • başlık ve mesaj yenilendi
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.