Şimdi Ara

Race Driver: Grid (2008) [ANA KONU] (195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.021
Cevap
3
Favori
202.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriverGRID

HKS FREESTYLE DRİFT 7MİN

85*3.563.765 İŞTE BU

daha çok çalışman lazım arkadaşım millet yüz milyonlar yapıyor

benim rekorum 109.785.369

online'da oynarken adamla kapıştık 110 milyon yaptı adam kıl payı geçti beni

• yokmu bu sorunla karşılaşan arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: wegaserhan

yokmu bu sorunla karşılaşan arkadaşlar

1.2 patch i yükle sorun düzelir.senin bahsettiğin şey sanırım loading ekranında kalıyor bir türlü gelmiyor
  • evet bi türlü açılmıyo yardım için sağol
  • ayrıca orjinal oyunda böle bişe yapmasıda ilginç?
  • Logitech Driving Force GT direksiyonla ilk başlarda sorunsuz oynuyordum ancak şimdi oyuna girdiğimde sadece gaz ve freni görüyor oyun..Yani direksiyonu çeviremiyorum bile taş gibi ne sağa ne de sola döndürmek mümkün.. 900 Derecelik direksiyon, 50 Dereceye ayarlanmış gibi sanki..Direksiyonu Colin McRae Dirt 2'de sorunsuz kullanıyorum ama neden Grid'te böyle yapıyor şimdi anlamış değilim...
    Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olabilirmi ?
  • quote:

ayrıca orjinal oyunda böle bişe yapmasıda ilginç?

rica ederim

orjinallerde de olabiliyor bazen ama dediğim gibi 1.2 yi yükle sorun kalkar
  • 1.3 yüklüyorum. crack olmuyo..

1.3 yüklemeden önce çalışıyo ne oluyasa 1.3 den sonra oluyo,,

neden olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 8 Haziran 2010; 22:41:35 >
  • quote:

ARKADAŞLAR BENDE EKRAN KARTI ALDIM OYUNU YANINDA HEDİYE ETİLER AMA SORUNUM ŞU OOYUN AÇILMIYO PROFİL OLUŞTURDUKTAK SONRA LODİGN YAZISI GELİYO VE UZUN SÜRE ÖLE DEVAM EDİYO EKRANDAN YAZILAR GEÇİYO FLN AMA AÇILMIYO WİN-7 KULLANIYORUM ONDAN OLABLİRMİ ACABA YARDIMLARINI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

oyunun icindeki cracktan dolayıdır muhtemelen arkadaşım.
    oyunu ekran kartının yanında verilmiş orjinal oyun indir güncellemeri kur, crack ta degiştimi sorun kalacagını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Logitech Driving Force GT direksiyonla ilk başlarda sorunsuz oynuyordum ancak şimdi oyuna girdiğimde sadece gaz ve freni görüyor oyun..Yani direksiyonu çeviremiyorum bile taş gibi ne sağa ne de sola döndürmek mümkün.. 900 Derecelik direksiyon, 50 Dereceye ayarlanmış gibi sanki..Direksiyonu Colin McRae Dirt 2'de sorunsuz kullanıyorum ama neden Grid'te böyle yapıyor şimdi anlamış değilim...
    Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olabilirmi ?

up

• 2 gundur bu oyunu oynuorm basta bı kac yarıs yaptım bu nasıl oyun dedım.sılmeyı dusunurken brıaz daha oynadım su an muptelası oldum.donuslerı falan ogrendım.bızım oynadımız nfs tarzı arcedelere artık donup hıc bakmam..yarıs oyunu budur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

2 gundur bu oyunu oynuorm basta bı kac yarıs yaptım bu nasıl oyun dedım.sılmeyı dusunurken brıaz daha oynadım su an muptelası oldum.donuslerı falan ogrendım.bızım oynadımız nfs tarzı arcedelere artık donup hıc bakmam..yarıs oyunu budur..

güzel oyundur tamam lakin son oyunları her ne kadar kötü olsada efsane nfs asla bi kenera atılmaz.

kaldıkı bana göre hala most wanted dan iyisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fk_entertainment

quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriverGRID

HKS FREESTYLE DRİFT 7MİN

85*3.563.765 İŞTE BU

daha çok çalışman lazım arkadaşım millet yüz milyonlar yapıyor

benim rekorum 109.785.369

online'da oynarken adamla kapıştık 110 milyon yaptı adam kıl payı geçti beni

rekorum 200 milyonlarda çalışa çalışa yaptım muhahah hepinizle kapışırım

• durun be ya ne rekoru once bı 1 lik alalım..ama oyun on numara yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

durun be ya ne rekoru once bı 1 lik alalım..ama oyun on numara yaw

oyunu bitirdim ama grafik açısından nfs shift daha ii ama grid çok zor oynarken arabaları zaptedemiyorum
  • arkadaşlar direksiyonu takıyorum, ayarlarınıda yaptm, ama oyuna girince çalışmıyo hiç bi tuş, sadece titriyo, klavyede çalşmyo, yardmc olursanz sevinirim
  • Merhaba herkese oyunu oynarken tuşa bastağığımda direksyon direk gelebileceği son konuma geliyor ben yavaş yavaş dönmesini istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim.
  • arkadaşlar oyunu orjinal aldım online oynamak istiyorum ama hiçbi server a giremiyorum yada oyun kuramıyorum oyunlara girince direk kiced yazıo serverdan atıyo nedendir bileniniz varmıı?
  • Ya Arkadaslar benim Cok byük bir sorunum var yarısa giriyorum klavyedende olsun araba kıpırdamıyor bile yarısa giremiyorum herkez baslıyor ben baslıyamıyorum neden ?
  • beyler win7 64bit kurulu şuan dirt2 oynuyordum gridi geri yukledim ama açılmıyor exe hata verdi diyor neleri yuklemem lazım acaba
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.