Şimdi Ara

r9 brodwey ıslık sesi gibi bir ses geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar fazla vaktim olmadigindan ne araca binebiliyorum nede aracı sanayiye götürembiliyorum o yüzden sorunun ne oldugunuda bilmiyorum belki daha önce başına gelen biri varsa veya kulak aşinalığı olan neyden kaynaklandigini benimle paylaşırsa sevinirim.

Arac böyle ıslık sesi tarzında bir ses cikariyor ve camlari acinca bariz belli oluyor. Son zamanlarda böyle birşey olmaya başladı bakimda yaptirmistim önceden kayış felanda degistirttim, altornatorede bakım yaptirmistim elektirikciye onun haricinde anahtar degmedi. Öyle bitik araba felanda değil hani ömrünü doldurdu diyeyim sifir almistik zamanında 130 bn yeni gördü. Eğer büyük bir sorunun habercisiyse hiç kulanmayayim müsait bir zaman sanayiye çekerim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarj dinamosu olabilir mi?
  • ne çalıyo
    erik dalı gevrektir çalıyosa rulman, o sen olsan bari çalıyosa şarj dinamosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 13 Ekim 2017; 10:59:23 >
  • bc_ kullanıcısına yanıt
    Haftaya cumartesi goturcem inşallah hocam yazarım o zaman

• Araba giderken yapıyorsa fren balatasından yapar. Hafif frene dokunduğunda kesiyorsa sorun yoktur . Frenleri bi kontrol ettir yeter. Durduğu halde geliyorsa sorun kayışsal olabilir
  • Bu gün erken dönünce işten sanayiye Gidip sorunun ne olduğunu öğreneyim dedim hiç degilse. Ses yoktu biraz turladim felan sanayiye geçtim sonra gaz ayari felan yaptirttim bir sıkıntı yok şimdilik kendiliğinden düzeldi mi ne oldu acaba :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.