Şimdi Ara

r9 285o.c pc açılırken renkler birbirine giriyor yeni aldım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ClimbDown

Hocam rx 480 çıktı,2 seri geride kalmış kart alınır mı daha?

O paraya yeni birşey alsaydınız keşke.

kampanyalı 610 tl ye aldım bu fiyata bu performans veren bi kart bulmak zor ama 400 serisi cok pahalı max bütçeyle aldım.
  • teşekkürler son biosu kullanıyorum gigabyte 990xa ud3 anakartta f14 son biosu kkullanıyorum tekrar bi güncellesem mi üstüne acaba
  • ayni sorunu yasayan arkadasa windowsta sıkıntın yoksa mesele etme demistim.sonucta acilistaki ekranda oynamiyorsun anakart sorun yapabilir onemli olan windowsta sorun var mi?
  • windowsta sorun oldugunu sanmıyorum mantıksız daha bios acılmadan yapıyor bunu. Ya şimdi yeni ürün aldım ya o yüzden takıyorum yani.
    Evet arkadaşlar sorunun bi resminide bu böyle oluyor 2 3 saniye sonra herşey normal. r9 285o.c pc açılırken renkler birbirine giriyor yeni aldım!
  • abinin anakarta taktıgında sorun yoksa kartta sorun yok 2 secenek var ya taktıgın slotta arıza var yada psu başlangıcta tam yük vermiyor bence cozmeden kullanma karta zarar verebilirsin
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    farklı slota takmayı deneyeceğim bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: palarush59

farklı slota takmayı deneyeceğim bakayım

Dedim bak benim aklima gelmedi
    Ki gerci elimin altinda olsa mutlaka denerdimde boyle sanal ortamda yonlendirince
    Yani goz gormeyince akil edemiyor insan

Farkli slotta sorun olmaz ise slot kaynakli olabilir

Suanda sorunu cozmekten cok
    Nerede oldugunu bir bulabilsek :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • palarush59 kullanıcısına yanıt
    O zaman can sıkmaya gerek yok hocam,rx 500 serisi gelene kadar rahat idare eder bence oyunlarda fazla bir grafik artışı olmazsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    ya aklıma gelmedi değilde eski kullandıgım ekran kartıda aynı slottaydı sorun yoktu o yüzden ihtimal vermedim yani artık yapmaya birşey kalmadı diye onuda denerim :)
  • sorun bu. güncel biosu kullanıyorum amatekrar aynısını yukleyeyim mi ? r9 285o.c pc açılırken renkler birbirine giriyor yeni aldım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: palarush59

sorun bu. güncel biosu kullanıyorum amatekrar aynısını yukleyeyim mi ? r9 285o.c pc açılırken renkler birbirine giriyor yeni aldım!

zannetmiyorum o şekilde çözüleceğini.önceki kartın eskidir, 285 yeni sayılabilecek bir kart ve anakartınla açılışta uyuşmamış.bence kafaya takacak bir şey yok kartın bozuk olmadığını abinin makinesinde denemişsin.anakartı da açılışta iki saniye kartın biosunu tanıyamıyor diye çöpe atacak halin yok.kartın biosu demişken kartın biosunun yenisi var mı karta uyan ama boşa uğraş bu şekilde kullanmanda sorun yok.

• aynen mantıklı kartın kartın biosunu okumuyor olabilir kartın biosuna nerden bakacaz onu bilmiyorum ben gpu z , msi afterburner aida 64 falan kullanıyorumda bulamadım onlarda
  • sorun çözüldü mü
    çözülmüyorsa aldığınız yere götürün bide onlar baksın kartta bence

olmadı iade edip yenisi alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 13 Temmuz 2016; 23:37:33 >
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    kartı baska makinededenedim kartta sorun yok diğer makinede sorun cıkarmıyor . bizde sorunun neyde oldugunu bulmaya calısıyoruz anakart mı bios mu power mı :S
  • palarush59 kullanıcısına yanıt
    o zaman tek tek diğer makinaya pc bileşenleri söküp takıp bulmaya çalışcaksın

ramlerden başla power devam et en sonda anakart dene

kolay gelsin umarın sorunu çözersin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.