Şimdi Ara

R9-270x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Agir oyunlarda reset atiyor %80e gelmeden fan calismiyor kendim %100e alsam bile oyunlarda reset atiyor ne yapmam lazim

• UP!!
  • Bu arada boşta 50 civarlarında ekran kartı
  • Hocam keşke bütün sistemini yazsaydın, psu, işlemci, e.kartı herşey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecnotr

Hocam keşke bütün sistemini yazsaydın, psu, işlemci, e.kartı herşey olabilir.
    Psu 550watt corsair,islemci fx6300,anakart gigabyte ud3p,ram2*4 markasini unuttum ama iyiydi
  • Büyük ithimal ısınmadır, psu yeterli gözüküyor. Program yükleyip ağır oyunlarda yükte iken ısı takibini yap. Fanları fiziksel kontrol et dönmeyen olabilir. Özellikle cpu fanına bak.
  • quote:

Büyük ithimal ısınmadır, psu yeterli gözüküyor. Program yükleyip ağır oyunlarda yükte iken ısı takibini yap. Fanları fiziksel kontrol et dönmeyen olabilir. Özellikle cpu fanına bak.
    Hocam cpuda bir sıkıntı yok daha once ısı ayarlarini kontrol ettim tahminim sorun %90 gpudan kaynaklaniyor cunku csde mesela onceden girip biraz oynarken atiyordu ama ben afterburnerdan verilen gucu -20ye getirip clock ve mhz degerlerini dusurup fani %80e alinca boyle bir sey olmadi sadece su sikinti var mesela oyundayken masaustunu veya google acarsam yine resetliyor
  • Geçmiş olsun, google altında ŞÖYLE bir sonuç çıkıyor. Kronik bi sorun olabilir. Redditde konular var fakat çözüme ulaşmamış, temiz driver yükleyip başka sorunu düzelten olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecnotr -- 8 Eylül 2020; 16:49:58 >

• Yeni bir fan alsan düzelir
  • quote:

Geçmiş olsun, google altında ŞÖYLE bir sonuç çıkıyor. Kronik bi sorun olabilir. Redditde konular var fakat çözüme ulaşmamış, temiz driver yükleyip başka sorunu düzelten olmuş.
    driverları silip tekrar yükledim ama düzelmedi yine de teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sokra.tetus

Yeni bir fan alsan düzelir
    kesin düzeliyor mu hocam bazıları düzelmez dedi ama bilemedim
  • Chipset kesin çözüm olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokra.tetus

Chipset kesin çözüm olabilir
    anlamadım hocam ne yapmam lazım?
  • Karta bios atmayı dene.Büyük ihtimalle kartın fanı çalışmasın diye bios atmışlar.Bu yüzden fanı açmadığından aşırı ısınmadan kendini korumak için kart kendini kapatıyor

Yada kartın sıcaklığını kontrol eden algılayıcı arızalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Karta bios atmayı dene.Büyük ihtimalle kartın fanı çalışmasın diye bios atmışlar.Bu yüzden fanı açmadığından aşırı ısınmadan kendini korumak için kart kendini kapatıyor

Yada kartın sıcaklığını kontrol eden algılayıcı arızalı
    Yeni fan alinca fuzeldi ama kapanma problemi devam ediyor herhalde psudan corsair550watt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.