Şimdi Ara

R4 kart Clone mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki bir arkadaşımızdan aldığım kartı güncelleyemiyorum. Kartın kendi fotoğraflarını ve sitesindeki fotoğrafları buraya ekliyorum. Clone kart mı değil mi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kartın en güncel dosyasını atıp çalıştırdığımda FAIL hatası veriyor. Menüsünden girip güncelle dediğimde hiçbir hata vermiyor ama güncelleme gerçekleşemiyor.

R4 kart Clone mu?

Kartın üstündeki r4ids.cn şeklinde yazan adresin boyutu ve kartın üstündeki baskı kalitesi hariç pek bir değişiklik yok gibi. Orjinale çok yakın clone kartsa bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozan -- 26 Mayıs 2013; 0:06:56 >

• Kartın arka giriş kısmında (köşede kırmızı bölümde küçük) hangi harf yazıyor? C yazıyor ve kartı takınca oyun olarak metriod prime veya dorasu oyunun ikonu varsa ne yazık ki o seri sorunlu. Bende de revision C serisi var ve son updatei edemedim o yüzden eski DSi XL'ımda kullanıyorum. 3ds'de ise normal orj oyunları.

@kozan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 26 Mayıs 2013; 4:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Kartın arka giriş kısmında (köşede kırmızı bölümde küçük) hangi harf yazıyor? C yazıyor ve kartı takınca oyun olarak metriod prime veya dorasu oyunun ikonu varsa ne yazık ki o seri sorunlu. Bende de revision C serisi var ve son updatei edemedim o yüzden eski DSi XL'ımda kullanıyorum. 3ds'de ise normal orj oyunları.

@kozan

C serisi ve Dorasu logosu var dediğin gibi. Demek ki sorunlu seriye denk gelmişiz. Bilgi için teşekkür ederim.
  • Rica ederim. Geri verebiliyorsan bence ver sonuçta yeni makinede çalışmaz bu kart.

@kozan
  • arkadaşa geçmiş olsun diyorum, flash kart almak isteyenlere de supercard dstwo'yu tavsiye ediyorum. pahali ama en azindan sahte, kopya, bloke sorunlari olmuyor.
  • Satın aldığım arkadaş geri alırım sorun olursa demişti. Mesaj attım kendisine. Yakında haberleşiriz geri iade ederim. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum teşekkürler.
  • Aynı kanıdayım şu anda. DSTwo alıcam bu siteden. Güncelleyip yollarlar umarım. V2watch paypal olayını kapatmış diye duydum. Başka güvenilir site var mı acaba?
  • çok bilemiyorum, ben türkiye'den almiştim. ne yazik ki artik paypalla flash cart satan site yok gibi bir şey.
  • 2 tane r4n almıştım birini 3ds xl ile sattım. Diğeri duruyor (tozlandı) oynayacak oyun kalmadı heveste kalmadı DS oyunlarına. Neyse geçmiş olsun demekten başka yapılcak bişi yok. :/
  • Arkadaşlar kartı ben satmıştım v2watch sitesinden paypal ile almıştım geri iadesini nasıl isteyebilirim bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim. Konu kirliliği olmaması açısından buradan soruyorum
  • quote:

Rica ederim. Geri verebiliyorsan bence ver sonuçta yeni makinede çalışmaz bu kart.

@kozan

Hocam benimki de C ve dorusu ama 3DS'in son update ile çalışıyor.

http://r4ids.cn/news.htm

Mesela şuan en son kerneli yükledim, oynuyorum ben? Bugün geldi daha kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 5 Haziran 2013; 13:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Rica ederim. Geri verebiliyorsan bence ver sonuçta yeni makinede çalışmaz bu kart.

@kozan

Sizinki 2. parti C serisi o zaman. Yeni aldıysanız normal çalışması. İlk çıkanlar sorunluydu benim ki mesela 3ds'de çalışmıyor Dsi XL'ımda oynuyorum.

• quote:

quote:

quote:

@kozan

Sizinki 2. parti C serisi o zaman. Yeni aldıysanız normal çalışması. İlk çıkanlar sorunluydu benim ki mesela 3ds'de çalışmıyor Dsi XL'ımda oynuyorum.

Hocam olabilir. Mesela resmi sitesinde de C revizyonun fotoğrafları var çünkü. Hani sorunlu, firmanın yüz karası serisi olsa oraya koymazlardı sanırım.

http://www.r4ids.cn/r4ids-e.htm#comp

• quote:

quote:

quote:

quote:

@kozan

Hocam olabilir. Mesela resmi sitesinde de C revizyonun fotoğrafları var çünkü. Hani sorunlu, firmanın yüz karası serisi olsa oraya koymazlardı sanırım.

Dediğim gibi sonraki çıkanlarda sorun yok. Gbatempte bu update olmayan kartlar yüzünden 10'larca sayfa konuşulan bir konu mevcut. 2-3 aydır update bekliyoruz ama bu saatten sonra da gelmez. Hem DS oyunları 3dsde çok küçük ekranda çalışıyor. DSi XL'da daha iyi oluyor bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@kozan

Dediğim gibi sonraki çıkanlarda sorun yok. Gbatempte bu update olmayan kartlar yüzünden 10'larca sayfa konuşulan bir konu mevcut. 2-3 aydır update bekliyoruz ama bu saatten sonra da gelmez. Hem DS oyunları 3dsde çok küçük ekranda çalışıyor. DSi XL'da daha iyi oluyor bence.

Hocam select ile starta aynı anda basarak dorasuya girince ekranın boyutu değişiyor. Sizin sorun bundan olabilir mi? Tam tersi olmuş olabilir. Mesela bende normal tam ekran kare idi. Şimdi select ile starta aynıanda basarak oyuna girdim ufacık kare ile başladı kernel.

• Yok hocam benim kart siyah ekranda altta ki bildiğimiz error hatasını veriyor. Forumda bir arkadaş bu kartı alıp güncelledim demişti ona güvenip ben de güncelledim kartı ve 3ds'i sonra kart çalışmaz oldu. Diğer updateleri de denedim olmuyor. Dediğin Start+Select olayı sadece DS çözünürlüğünde kartı başlatmak için. Zaten 3ds'in ekranı küçücük daha da küçük oluyor.

R4 kart Clone mu?

@GoldPunch
  • quote:

Yok hocam benim kart siyah ekranda altta ki bildiğimiz error hatasını veriyor. Forumda bir arkadaş bu kartı alıp güncelledim demişti ona güvenip ben de güncelledim kartı ve 3ds'i sonra kart çalışmaz oldu. Diğer updateleri de denedim olmuyor. Dediğin Start+Select olayı sadece DS çözünürlüğünde kartı başlatmak için. Zaten 3ds'in ekranı küçücük daha da küçük oluyor.

R4 kart Clone mu?

@GoldPunch

Tamam hocam sizinkisi farklı öyleyse. Bu arada oyunları 16:9 yapma şansımız yok mu? Sağ ve sol siyah bantları silemiyor muyuz? Oyun basık görünsün, karakterler şişman görünsün problem değil.

• quote:

quote:

Yok hocam benim kart siyah ekranda altta ki bildiğimiz error hatasını veriyor. Forumda bir arkadaş bu kartı alıp güncelledim demişti ona güvenip ben de güncelledim kartı ve 3ds'i sonra kart çalışmaz oldu. Diğer updateleri de denedim olmuyor. Dediğin Start+Select olayı sadece DS çözünürlüğünde kartı başlatmak için. Zaten 3ds'in ekranı küçücük daha da küçük oluyor.

R4 kart Clone mu?

@GoldPunch

Tamam hocam sizinkisi farklı öyleyse. Bu arada oyunları 16:9 yapma şansımız yok mu? Sağ ve sol siyah bantları silemiyor muyuz? Oyun basık görünsün, karakterler şişman görünsün problem değil.

Yok o siyahlıklar silinmez. Çünkü ekran genişlerse Dual Screen anlamıda bozulur. ._. Üst ekrandan alta birden bişi düşerken nasıl anlıcaz eğer geniş olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

quote:

quote:

R4 kart Clone mu?

@GoldPunch

Yok o siyahlıklar silinmez. Çünkü ekran genişlerse Dual Screen anlamıda bozulur. ._. Üst ekrandan alta birden bişi düşerken nasıl anlıcaz eğer geniş olsa.

Doğru. Dokunmatik de sapıtır yoksa.

Neyse ben cevapları aldım teşekkürler ikinize de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.