Şimdi Ara

R25 13.500 TL lansman fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
6.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zorba davsan

Doğrusu hayalini kurduğum fiyattan piyasaya çıktı. Kaporayı yatırdım; umarım gecikmeden gelir.

hocam hangi bayiye kaporayı bıraktınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruling13

quote:

Doğrusu hayalini kurduğum fiyattan piyasaya çıktı. Kaporayı yatırdım; umarım gecikmeden gelir.

ankara, baydar'a hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ruling13

quote:

ankara, baydar'a hocam.

Hayırlı olsun hocam hangi tarihe verdiler.Bendemi kapora versem ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thecrow. -- 30 Ocak 2015; 15:54:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 Mart diyorlar. Bizim arkadaş ta kapora verdi. Düşünüyorsanız acele edin.

• zorba davsan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. 2 sene sonra en kötü aldığınız fiyata bile satılır.
  • Merhaba arkadaşlar R25 satın almayı düşünen arkadaşlar için bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum lansman fiyatı 13.500 tl olarak açıklandı.
    İstanbul'daki tüm yamaha bayileri ile görüştüm hepsinin tek dediği şey fuardan sonra motosiklete tahmini 1000 tl zam gelecek görüşündeler.Tüm motosikletler şuanda Türkiye içerisindeymiş çok yakında bayilere dağıtılacakmış.Motosikletin satışı fuar öncesi başlayacaktır tüm bayiler şimdiden satış için ön kayıt almaktadırlar.Bir kayıtta biz bıraktık :))

Detaylı Bilgi için ;
    https://www.facebook.com/groups/YZFR25
  • 11000 olması gereken motor 14000 binden verilecek . herkes seviniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

11000 olması gereken motor 14000 binden verilecek . herkes seviniyor

Normalde yazmayacaktım, ama bari bir şeyler öğren diye yazıyorum. Bu motosiklet nasıl 11 bin lira eder bana mantıklı açıklamasını yapabilir misin?

Bu motosikletler yurt dışından ithal olarak gelir. Satın alma aşamasında artık kaç euro, kaç dolar, şu kadar sterlin, bilmem kaç japon yeni şeklinde ödersin. Ülkenin sınırıları içinde satarken de verdiğin döviz miktarını Türk lirasına çevirirsin, sonra da 250 cc altı için %8 vergi eklersin ortaya motosikletin fiyatı çıkar.

R25 Avrupa'da satılmadığı için bulamadım. R3 üzerinden gidersek Türk lirası euro, dolar, sterlin gibi para birimlerine karşı değeri olsaydı. R3'e ülkemizde 5 bin- 6 bin liraya sahip olacaktık. İşin vergi kısmını bir kenara bırakın. Yukarıda da yazdım motosikletler pahalı değil, ülkenin parasının değeri olmadığı için bize pahalı görünüyor.

http://www.yamaha-motor.eu/de/products/motorcycles/supersport/yzf-r3.aspx?view=featurestechspecs
    http://www.yamaha-motor.eu/uk/products/motorcycles/supersport/yzf-r3.aspx?view=featurestechspecs

• Almayı düşünüyorm kapora bırakıcam bayiye galiba renk seçimini şimdi yapıyoruz fakat renk konusunda kararsız kaldım bir görseydik keşke canlı canlı
  • Yamaha geçen sene xmax'i de güzel fiyattan getirmişti.Piyasanın tek hakimi oldu nerdeyse maxi scooter'de.Sanırım bu makine ile de bu sınıfın hakimi olacak.Honda 3 ayda bir zam yapmaya devam etsin
  • Ben fiyatını şubat sonu gibi açıklarlar diyordum, bugün int gezinirken geç farkettim ( : Aradığımda cevap veren olmadı : ( nasip ise pazartesi günü kaporamı yatırıp siparişimi vercem aklımdan geçen siyah rengiydi. Görmeden nasıl karar verecez şimdi ( :
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

Ben fiyatını şubat sonu gibi açıklarlar diyordum, bugün int gezinirken geç farkettim ( : Aradığımda cevap veren olmadı : ( nasip ise pazartesi günü kaporamı yatırıp siparişimi vercem aklımdan geçen siyah rengiydi. Görmeden nasıl karar verecez şimdi ( :

Aynen hocam bende renk konusunda kararsızım genelde siyah severim ama mavide çok güzel duruyor fotolarda.Acaba sonradan karar verebilirmiyiz ki?
  • Thecrow. kullanıcısına yanıt
    Siyah renginde karar kıldım ben , yine de mavi rengide fena değil... Fiyatı tam umduğum gibi 13.5 oldu bizede artık almak yakışır (: Acaba kapora hakkında bilgisi olan varmı nekadar bir miktar gerekli ?

Şimdiden bilgili arkadaşlar r25 grubu kurmalı bu fiyatla ciddi bir alıcısı olacak gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

Siyah renginde karar kıldım ben , yine de mavi rengide fena değil... Fiyatı tam umduğum gibi 13.5 oldu bizede artık almak yakışır (: Acaba kapora hakkında bilgisi olan varmı nekadar bir miktar gerekli ?

Şimdiden bilgili arkadaşlar r25 grubu kurmalı bu fiyatla ciddi bir alıcısı olacak gibi...

Bu gidişle bende siyah alıcam gibi hayırlısı olsun hocam forumda bir arkadaş 1000 tl verdiğini söylemişti.
  • bugün maltepe tuna otomotive gittim 500 lira bıraktım siyah rengi için bazı bayiler lansman fiyatıyla satılan motorların 2014 olduğunu söyledi acaba ne kadar doğrudur ve fark varmıdır 15 model ile arasında

• Şuan motor hakkında %50 kulaktan duyma bilgiler var pazartesi izmota gidecem gerekli bütün bilgileri öğrenip paylaşırım.
  •  R25 13.500 TL lansman fiyatı

Bu fotoğrafta siyah çok güzel gözüküyor ama sitedeki resimlerinde kırmızılar basit duruyor gerçekten. Ben mavi alacağım gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirable -- 2 Şubat 2015; 10:53:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakaerkan

Allah soğutmaz inşallah; niyetim satmak değil motor güzel çıkarsa :)

250cc uzun vadeli kullanmak için en optimal cc. Ne fazla yakıyor, ne güçsüz. Bakalım :) Daha güzelleri sizlerin olsun inşallah :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakaerkan

Allah soğutmaz inşallah; niyetim satmak değil motor güzel çıkarsa :)

250cc uzun vadeli kullanmak için en optimal cc. Ne fazla yakıyor, ne güçsüz. Bakalım :) Daha güzelleri sizlerin olsun inşallah :)

Hangi renk seçtin hocam.
  • cbr 250r 2014 yeni kasa motorum var ama sene sonu askere gideceğim için bunu satıp yamaha almak mantıksız geliyor bir de ankaradaki bayiyi aradım kapora verenler için motor haftaya salı gelecekmiş, diğer parti için kapora alabilirim istersen ama fiyat ne olur ne biter bilemem dedi 300-500 değişebilir en fazla dedi motor da en erken nisan başı gelir dedi kısacası caydım bi sene daha cbr'me biner sonra piyasaya göre şekil alırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.