Şimdi Ara

R25 13.500 TL lansman fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
6.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık bahtıma ne çıkarsa dedim :)

Benim gönlüm maviden yana ama siyaha da hayır demem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorba davsan

Nasıl yani hocam seçim yapmıyomusun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

cbr 250r 2014 yeni kasa motorum var ama sene sonu askere gideceğim için bunu satıp yamaha almak mantıksız geliyor bir de ankaradaki bayiyi aradım kapora verenler için motor haftaya salı gelecekmiş, diğer parti için kapora alabilirim istersen ama fiyat ne olur ne biter bilemem dedi 300-500 değişebilir en fazla dedi motor da en erken nisan başı gelir dedi kısacası caydım bi sene daha cbr'me biner sonra piyasaya göre şekil alırım

Aynen hocam bir sonraki parti nisana gelir dedi niye bu kadar geç anlamadım.
  • Iz moto ile konuştum lansman fiyatı olan 2014 modeller 13.500 gelecekmiş sınırlı sayıda ve nekadAr gönderileceği hakkında bilgi yok. siraya yazildik hayırlısı izmirde ben ile birlikte 3 kisi daha yazılmış sıraya ve kapora istemediler

Kafama takılan 2014 modele hemen sahip olacakken fiyatı da 13.500 bunun yerine mart sonunu bekleyip binlira fazla verip 1 model üstü 2015 almak mantıklimi büyük soru işareti: (

• Bir dahaki partiyi bekliyecez o zaman alan arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thecrow.

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

cbr 250r 2014 yeni kasa motorum var ama sene sonu askere gideceğim için bunu satıp yamaha almak mantıksız geliyor bir de ankaradaki bayiyi aradım kapora verenler için motor haftaya salı gelecekmiş, diğer parti için kapora alabilirim istersen ama fiyat ne olur ne biter bilemem dedi 300-500 değişebilir en fazla dedi motor da en erken nisan başı gelir dedi kısacası caydım bi sene daha cbr'me biner sonra piyasaya göre şekil alırım

Aynen hocam bir sonraki parti nisana gelir dedi niye bu kadar geç anlamadım.

Gereği yok hocam Honda'ya devam özledim keratayı :)
     R25 13.500 TL lansman fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital90 -- 2 Şubat 2015; 18:30:36 >

• Yazilanlara eksi verenler belli oldu

• Lansman fiyatıyla devam etse iyimiş, bari motoru trafikte görmüş olur, kullanan arkadaşlardan bilgide almış olurduk, 2. parti 500-1000 tl arası pahalı olacak gibi
  • Su motoru alanların motoru bır an once gelsede burda resım paylaşsalar görsek.Cok seviyorum YZF yi,18 yasına 1 ay sonra gırıyorum hemen ehlıyet alıcam.3 yıldırda hayalını kuruyorum.Ama sanki 2014 model 1225,R25 den bıraz daha yakışıklı gıbıme geldi :)

• Yamaha her bayiye 1-2 adet gönderecek yani her isteyen 13500 liradan alamayacak. Ve ilk seri 2014 ve mavi model olacak, açıkçası ben siyahini beğendim. Zam gelirse de almaktan vazgecerim. Umarım Yamaha öyle bir hata yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Su motoru alanların motoru bır an once gelsede burda resım paylaşsalar görsek.Cok seviyorum YZF yi,18 yasına 1 ay sonra gırıyorum hemen ehlıyet alıcam.3 yıldırda hayalını kuruyorum.Ama sanki 2014 model 1225,R25 den bıraz daha yakışıklı gıbıme geldi :)

Dostum motor ehliyeti 17de aliniyor, 18 beklemene gerek yok :)

• enessari E kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ancak almısken arabayla beraber almak ıstıyorum.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: zorba davsan

hocam zaten siyah ilk partide yok hepsi mavi, ben siyahı bekliyorum umarım zam gelmez
  • Kıbrıstaki lansmanda bulunan bir arkadaşım tarafından çekilmiş yeni resimler ekleyecektim, mobil sürüm kafayı yemiş eklemiyor.
  • Yeni resimler Kıbrısa giden bir arkadaşım gönderdi.

R25 13.500 TL lansman fiyatı R25 13.500 TL lansman fiyatı R25 13.500 TL lansman fiyatı
     R25 13.500 TL lansman fiyatı R25 13.500 TL lansman fiyatı

• Piyasada motor yokki lansman fiyatı olsun, motor olmadıktan sonra r25 e 9.000 dese boş

• mirkuza M kullanıcısına yanıt
    bugün itibariyle gelmiş sahibinden'de canlı resimli ilanlar var
  • Ninja 250 sl arasında kaldım. ninja biraz daha az yakar diye tek silindir oldugundan ama cimrilik yapmıcam r25 daha iyi gözüküyor umarım pişman olmayız :)
  • R25 için fiyat yükselmez ise pişman olmayız :)
  • Yeni fiyat 2-3 güne belli olacak anlaşılan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.