Şimdi Ara

R25 13.500 TL lansman fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
6.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar açıklanmış bugün. kısa bir süreliğine 13500 çıkar çıkmaz bayiye koşucam valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğru bugün lansman geldi artık sevgilimiz fakat bu kısa bir süre ne kadar ki Konya da yamaha bayii var fakat getirir mi getirmez mi bilemiyorum

• çok iyi fiyat, almak isteyen elini çabuk tutsun.
  • Hocam bilgiyi nerden aldınız, bende koşabilirim her an.
  • MirabLe kullanıcısına yanıt
    http://www.motoetkinlik.com/bugun-gunlerden-yamaha-r25/

Hocam ben buradan duydum. Büyük ihtimal doğrudur, yalan haber paylaşacaklarını düşünmüyorum.
  • inşallah peynir ekmek gibi satar bu fiyatı aşmaz böylece hondaya mahkumiyetimiz sona erer
  • S R T kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Güveniniz için teşekkürler. Ben MotoEtkinlik.com editörlerinden Saka. Editörlerimizden Ahmet Köseoğlu ve çekim ekibi şu an Kıbrıs'taki lansmanda. (Ayrıca Türkiye'de de lansman olacak.) R25 fiyatı "lansman özel" 13.500 olarak belirlendi fakat bu özel fiyatın ne zamana kadar devam edeceği bilgisini henüz Ahmet'ten teyit edemedim. Muhtemelen test aşamasına geçtiler şu an.

Gelen tüm bilgileri @S R T Bey'in verdiği linkten dakika-dakika aktarmaya çalışıyoruz.
    Saygılarımızla.
  • Kıbrıs la Türkiye arası fiyat farkı olur mu ?
  • Vay yamaha r25 alırım bi dal

• Konuşulan fiyatlar Türkiye fiyatları olacak.
  • Yamaha'nın sitesinde fotoğraflarda lastikler Michelin Pilot Street gösteriliyordu çok sevinmiştim. AEA IRC marka lastiklerle geldiğini söylemiş.

Kötü oldu bu.
  • 13.500 e sevinir olduk vay anasını

• Şimdi bilgi geldi :D hahahae,
    Pist "herkese" uygun bir yer değil sonucunu çıkardım ben.

"Saçlarım dağınık, ama motorum sağlam,
    R25 testi tamam,
    Lastikler bitti, her iki peg çivisi asfaltla yeksan olduı,
    Yavru vatan Kıbrıs'ta pist tam 250 cup için tasarlanmış: çok teknik, biraz zor ama çoook keyifli,
    ilk 3 vites arka düzlükte 4.vites kullanılıyor.

Kızlar bu motosikletin selesine oturmadan spor motosiklet almayın! Erkekler, R25 kolay kullanımlı şehir içinde apaçiliğe elverişli cup'ı olsa tadından yenmeyecek güçlü bir motosiklet olmuş.

Özetle : İkinci El CBR bolluğuna hazırlanın!

"

Testi yapan arkadaştan yorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakaerkan -- 29 Ocak 2015; 18:30:49 >
  • Ninja 250 nin 17 bin liraya satıldığı yerde ondan daha iyi giden bir motor için ülkemiz şartlarında iyi fiyat. Keşke daha ucuz olsa ama durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakaerkan

Konuşulan fiyatlar Türkiye fiyatları olacak.

Fiyat gayet iyi o zaman. Herkes 15 altı hayal olur diyordu.
  • Fiyat gayet iyi

Cbr250 görmekten kurtulucaz gibi
    Bilindigi uzere
    kawasaki 250sl 4400 euro
    R25de 13,500 TL
    Ve cbrdan ucuz
    Cbr 2.el fiyatlarinda guzel bi dusus olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

13.500 e sevinir olduk vay anasını

Bu konuda maalesef ülkenin şartları devreye giriyor. Ülkede motosiklet namına bir şey üretilmediği için dışarıya bağımlısın. Misal ninja 250 SL 4400 euro'ya satılıyor. 4400 tane kağıt parçası ama bizim paramızın değeri olmadığı için neredeyse 3 katı daha fazla kağıt parçası veriyoruz. İşin vergi kısmını ayrı bir noktaya koyuyorum. Aslında motosikletler pahalı felan değil bizim paramızın değeri olmadığı için bize pahalı görünüyor.
  • Alın 1-2 sene kullanın da satılığa çıkarın sonra. :D Ah ah şimdi param olacaktı.

• Doğrusu hayalini kurduğum fiyattan piyasaya çıktı. Kaporayı yatırdım; umarım gecikmeden gelir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.