Şimdi Ara

QWERTY klavyeli Nokia N97 Mini, resmi olarak tanıtıldı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
17.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar son versiyon nedir acaba? Bilen,gören,duyan?
  • bende n97 var her bir özelliğini gayet rahat kullanıyorum bi ara donma falan yaptı ama ben piyasaya cıktığı ilk gün aldığımdan ve bu ilk sürüm tlfnlarda yazılım hatası olduğundan götürdüm serwise yeni yazılım yükledler ve şu an gayet ii ben mininin orjinali kadar çok programlı olucaanı sanmıorum üstelik sağlamlık konusunda n97den şüpesi olmasın kimsenin yani benim gibi bi telefon katilinin elinde olmadık yerlerde düşe kalka hala bi kılıfa bile sahip olmayıp 2 kat merdiven inmiş anahtar ve anahtar gibi bi çok sert cisimle ööle cıplak halde çantada cepte taşınan sabahları uyandığımda ayağımın altında bulduğum telefonun sağlamlığını burda tartışma konusu yaptıramam yani telefonun şahsiyetine yakışmaz :D ayrıca bi tlfn dokunmatikse eer geniş ekranlı olması, cok uygulamalıysa yüksek hafıza ve uzun süreli batarya kulanımını bana sağlaması gerektiğini düşünüyorum n97den sona minisi bana biraz basit ve gereksiz geldi doğrusu..

• bende n97 var her bir özelliğini gayet rahat kullanıyorum bi ara donma falan yaptı ama ben piyasaya cıktığı ilk gün aldığımdan ve bu ilk sürüm tlfnlarda yazılım hatası olduğundan götürdüm serwise yeni yazılım yükledler ve şu an gayet ii ben mininin orjinali kadar çok programlı olucaanı sanmıorum üstelik sağlamlık konusunda n97den şüpesi olmasın kimsenin yani benim gibi bi telefon katilinin elinde olmadık yerlerde düşe kalka hala bi kılıfa bile sahip olmayıp 2 kat merdiven inmiş anahtar ve anahtar gibi bi çok sert cisimle ööle cıplak halde çantada cepte taşınan sabahları uyandığımda ayağımın altında bulduğum telefonun sağlamlığını burda tartışma konusu yaptıramam yani telefonun şahsiyetine yakışmaz :D ayrıca bi tlfn dokunmatikse eer geniş ekranlı olması, cok uygulamalıysa yüksek hafıza ve uzun süreli batarya kulanımını bana sağlaması gerektiğini düşünüyorum n97den sona minisi bana biraz basit ve gereksiz geldi doğrusu..

• n97 mini ile n86 arasında çok kaldım. tavsiyesi olan var mı. birde peşin en ucuz nerde buabiirim arkadaşalar
  • valla hiç tavsiye etmem ben arkadaşlar ben ilk sersini aldım mininin 1.000 milyara filan 1 sene önce ilk günler çok güzeldi sonra ekranı içine göçüyodu hafiften ve ileride daha kötü olur diye telefonuda açtırmadan içini aldıgım yere tkr geri sattım 4 5 ay sonra 450 500 liraya geri sattım turkcell bayisine sordum ekranla ilgili problemleri benlik degilmiş veya çok sert yüklendik ekrana çogu n97 minilerde varmış adam yeni yolladım daha telefonu tamire dedi valla dokunmatik yerine tuşlu olsun 5 mp olsun bizim olsun angaralı... :))
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.