Şimdi Ara

QWERTY klavyeli Nokia N97 Mini, resmi olarak tanıtıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
17.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanan varsa yorumlarsa çok sevinirim:)
  • valla benim hosuma gitti telefon.
    ozellikle dizayni cok tatmin edici.
  • N97 deki sık donmalar, yazılım hataları vs gibi sorunları gidermişler midir?
  • ilk iki uc gun arada donma yapiyordu ama simdi hersey OK.
    batarya omru biraz sorun yapiyor ama o kadar da olsun diyorum..
  • (n97 + 5800)/2 = n97 mini
  • normal n97 tercih ederim..
  • Cihazı bugün Dubai de aldım, burada birçok nokia telefonu made in china ama uzun araştırmalar sonucu made in finland bulabildim. Fiyatı 1600 dirhem yaklaşık 650 lira.

Telefon gayet şık ve kullanışlı. şu an karıştırma ve keşfetme aşamasındayım, sadece ücretsiz gps i kullanmayı başaramadım.

daha sonra tekrar yorumlarımı yazarım.
  • Resimdeki renk çok yakışmış xD
  • Bende bu telefonu yurtdışından aldım ve çok mutluyum. Gerçekten almak isteyenlere öreniyorum. Bencede n97den daha kaliteli yani tabiki sonuçta aynılar ama takılma yada donma sorunlarıyla ben daha karşılaşmadım umarım karşılaşmamda. Telefon hakkında sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım Iyi akşamlar :)
  • arkadaşım bende aynı cihazı almayı düşünüyorum dokunmatik ekran hassasiyeti pil ömrü konusunda biraz bilgi almak istiyorum ayrıca cihazın fiyatı nedir
  • fiyatı hakkında daha net bilgisi olan? 1 milyarı geçmesi mantıksız gelmiştir bana hep telefonlar için. o fiyata kendime mini bir telefon yerine mini bir laptop alabilirim mesela.

ama telefonlara olan düşkünlüğüm bitmek bilmiyor. bu yüzden de aldığımda en iyi özelliklere sahip olanı alıp (ziyadesiyle para verip) uzunca süre kullanmak isteyenlerdenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

fiyatı hakkında daha net bilgisi olan? 1 milyarı geçmesi mantıksız gelmiştir bana hep telefonlar için. o fiyata kendime mini bir telefon yerine mini bir laptop alabilirim mesela.

ama telefonlara olan düşkünlüğüm bitmek bilmiyor. bu yüzden de aldığımda en iyi özelliklere sahip olanı alıp (ziyadesiyle para verip) uzunca süre kullanmak isteyenlerdenim.

Nokia Shopta geçen hafta 1200 Tl fiyat istediler. Kullandım ve güzele benziyordu..
  • fiyatı hakkında daha net bilgisi olan? 1 milyarı geçmesi mantıksız gelmiştir bana hep telefonlar için. o fiyata kendime mini bir telefon yerine mini bir laptop alabilirim mesela.

• cihaz şuan sadece nokıa shoplarda satış fiyatı 1.149 tl.. biraz pazarlıkla 1.100 den almak ve peşin fiyatına taksitle almak da mümkün.
  • Telefon süpermişte fiyatıda süpermiş,Türkiye'de şunu anlamıyorum halkta para yok diyorlar ama piyasadaki telefonların yarısı +700 TL...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AgLoTr_

Telefon süpermişte fiyatıda süpermiş,Türkiye'de şunu anlamıyorum halkta para yok diyorlar ama piyasadaki telefonların yarısı +700 TL...

İyi bir telefon almak için Türkiye'de neyazıkkı 900 TL gözden çıkarılmalıdır
  • merhaba bende n97 var hic memnun degilim cunku kilitleme tusu donuyor bataryayi cikarmak lazim.bu sadece bendeki n97 degil burda okudugum yorumlara bakilirsa hemen hemen hepsinde yapiyormus n97 almayi dusnuyorum
  • bende mini aldım N97 ile çok fark var diyebilirim ve uzun zamandır nokia nın böyle sağlam yapılı bir cihazına sahip olmamıştım almak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilir
  • Fiyatı biraz daha uygun olsaydı keşke..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.