Şimdi Ara

quiknet upload hızınımı düşürdü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.tellcom.com.tr/bireysel/ucretlendirme/quiknet.aspx

üstteki linkte fiyatların altında bu ifade yer aliyor...

'Tüm hızlar için yükleme (upload) hızı 1Mbps’dir'

gerçektende 5mbps den 1 mbps yemi düşürdü yoksa kampanyadaki fiyatlar içinmi kafam karıstı ?

• Upload hızı zaten hep 1 Mbps'di, sen sanırım download ile uploadı karıştırdın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bobita

Upload hızı zaten hep 1 Mbps'di, sen sanırım download ile uploadı karıştırdın.

Hayır önceden 5 Mbit' e kadar simetrik upload/download hızı sunuyorlardı.. 5 Mbit/5 Mbit, 3 Mbit/3Mbit gibi.. Önceki kampanyadan yararlananların hızları değişmedi, yeni abone olacaklara ise mevcut 1 Mbit upload hızı sunuyorlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkwinter

quote:

Hayır önceden 5 Mbit' e kadar simetrik upload/download hızı sunuyorlardı.. 5 Mbit/5 Mbit, 3 Mbit/3Mbit gibi.. Önceki kampanyadan yararlananların hızları değişmedi, yeni abone olacaklara ise mevcut 1 Mbit upload hızı sunuyorlar..

ben müşteri hizmelterinde bulunan şahısların bilgisizliğinden 5mbit upload ı kaçırdım

• hepsi aynı yolun yolcusu. şu ülkeye helalinden bi internet getiren ADAM çikmadi daha. yazıklar olsun.
  • mutlaka bir kılıf bulurlar sana öyel deseler bile
  • ilk başladığında upload hızı 100mbite kadar oluyordu sanırım. Millet ne torrent kasmıştı unutamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkwinter

quote:

5 mbit upload hızını 1 mbit yapmaları çok kötü olmuş. Ama keşke burada olsa. 1 mbit upload hızı için 1 mbit hat almak yeterli en azından.

• quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

ilk başladığında upload hızı 100mbite kadar oluyordu sanırım. Millet ne torrent kasmıştı unutamam

wow hemde süper fiyata

keşke herzaman öyle tarifeleri olsa ama nerdeee
  • bende o 100mbit upload işini cok düşündüm alanlar şansli. torrente show yapilirdi gercekten. 24 saat bana verseler yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.