Şimdi Ara

Quatro Mobile Genel Sohbet ve Öneri Alanı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
7
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

hocam sizin dediklerinize ters bir sey demiyorum zaten :) bu arada firma inew v3u 550lerden v3 plusi 649lardan satti. benim demek istedigim kullanici beklentisi ile firma beklentisi her zaman ayni dogruda ilerlemeyebilir. kimi daha cok para kazanacagi urunu, kimi surumden kazanacagi parayi, kimi servisten kazanacagini vs vs dusunur. biz kullanici olarak ise turk firmasi olmasinim avantajlarindan yararlanan firmalarin daha iyi cihazlara daha uygun fiyatlarla getirip satmasi. burada bence firma direk satisi kendi yapiyor olsa araya toptanci girmedigi icin suanki satis fiyatlari daha makul olabilir. fabrikadan halka mantigi ile daha uyguna satilabilir :))

Aslında firma kendisi mağaza açsa hiç kimseyle uğraşmadan cihaz satabilir.

Bakınız Intellicel firması kendi getirdiği cihazları Cepport isimli mağazayı kullanarak GG, N11 gibi sitelerden pazarlıyor. Satış rakamlarına da bakarsak sadece 1 markanın 1 modelinden haftada 1000 tane satıyor.

E-ticaret işi o kadar zor bir iş değil. Quatro direk kendisi de ürün satıp daha ucuza ürün satabilir, hatta bu şekilde adı da daha bilindik hale gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Arkadaşlar çinde geçen haftalarda 2 kere devalüasyon oldu ve piyasa oldukça karıştı öğrendiğim kadarıyla. Firma 2 model üzerinde çalışıyormuş. İlki 6735a 1.3ghz 5 inç 2 yada 3 gb ram, diğeri 6752 1.7ghz 3gb 5.5 inç. Umarım kısa zamanda sonuçlanır bizde keyfini süreriz.

Hayırlı günler.

Acaba firma ile herhangi bir bağınız bulunuyor mu? Firma içinden verdiğiniz bilgiler bir süredir dikkattimi çekiyor.
  • Gönül bağı haricinde bir bağım yok hocam. Firma ile iletişime geçen ilk forumdaşım sadece ve hasbelkader tanışma imkanı buldum firma sahipleri ile o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasai K kullanıcısına yanıt
    hocam modelleride ben soyliyeyim tam olsun

• Yeni modeller hakkında donanım bilen var mi hangi MTK ile gelecek

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Arkadaşlar çinde geçen haftalarda 2 kere devalüasyon oldu ve piyasa oldukça karıştı öğrendiğim kadarıyla. Firma 2 model üzerinde çalışıyormuş. İlki 6735a 1.3ghz 5 inç 2 yada 3 gb ram, diğeri 6752 1.7ghz 3gb 5.5 inç. Umarım kısa zamanda sonuçlanır bizde keyfini süreriz.

Şimdilik en net bilgi bu sanırım.
  • Firmaya ulaşabileceğimiz numara değil de mail adresi var mi ? Sitesinde göremedim de

siteden quatromobile kullanicisi firma yetkilisi ona pm den ulasabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Firmaya ulaşabileceğimiz numara değil de mail adresi var mi ? Sitesinde göremedim de

İletişim formundan soru sorunca gelen cevap adresi olarak "info@quatromobile.com" adresi görünüyor, denemek için test ettim adres aktif görünüyor. Ancak okuyorlar mı bilmiyorum.
  • ripo kullanıcısına yanıt
    Web sayfasından ulaşamazsınız. Web sitesi ile ilgili sıkıntıları mevcut. Yazılı olarak ulaşmak istiyorsanız. Forum üzerinden yada resmi facebook hesabı üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Dönüş biraz geç olabilir ama muhtemelen dönerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Web sayfasından ulaşamazsınız. Web sitesi ile ilgili sıkıntıları mevcut. Yazılı olarak ulaşmak istiyorsanız. Forum üzerinden yada resmi facebook hesabı üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Dönüş biraz geç olabilir ama muhtemelen dönerler.

Şu an ne durumdadır bilmiyorum ancak önceden web formu ile soru sorduğunda geri dönüş e-postası "info@quatromobile.com" adresinden geliyordu. Şu anda da bu adres aktif olarak görünüyor yani e-posta atınca gidiyor, geri dönmüyor.
  • ripo kullanıcısına yanıt
    Mail aktif olabilir. Posta hatası olmayabilir. Ancak maillere ulaşımlarında sıkıntıları mevcut. Onu kastettim.
  • quote:

Yeni modeller hakkında donanım bilen var mi hangi MTK ile gelecek

hocam sizi hatırladım lenovo konusundan :) eski yonga gelmez zaten bence saatten sonra zaten eminimki zaten ellerinden gelen en iyi modeli getirecektir . kasai hocamın ufak sızıntıları var bu konuda hocam o mesajlar size bir fikir edindirecektir hangi mtk yongalar kullanacağı hakkında bence iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 16 Ağustos 2015; 19:59:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

hocam sizi hatırladım lenevo konusundan :) eski yonga gelmez zaten bence saatten sonra zaten eminimki zaten ellerinden gelen en iyi modeli getirecektir . kasai hocamın ufak sızıntıları var bu konuda hocam o mesajlar size bir fikir edindirecektir hangi mtk yongalar kullanacağı hakkında bence iyi akşamlar.

6753 yerine 6752 olursa

Bizim ekibimizden alanlar olur cihazı destek bile veririz gerekirse firmaya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

hocam sizi hatırladım lenevo konusundan :) eski yonga gelmez zaten bence saatten sonra zaten eminimki zaten ellerinden gelen en iyi modeli getirecektir . kasai hocamın ufak sızıntıları var bu konuda hocam o mesajlar size bir fikir edindirecektir hangi mtk yongalar kullanacağı hakkında bence iyi akşamlar.

6753 yerine 6752 olursa

Bizim ekibimizden alanlar olur cihazı destek bile veririz gerekirse firmaya

quatro ne getirecek bakalım ürünler belli olmadan bilemeyiz ama eminimki kendi stratejileri ve fiyat dengesine oranla en iyi işlemci yi kullanırlar telefonlarında diye düşünüyorum zaten 6753 ile 6752 li cihazlar arasında pek fiyat farkı yok benim gönlüm 6752 li cihazdan yana ve mantıklı düşündüğümüzde daha iyi işlemciyi düşük işlemciyle aynı paraya almak var ken aynı paraya düşük işlemci almak saçma geliyor bana açıkçası.

• kasai K kullanıcısına yanıt
    İlk bahsettiğiniz model bu olabilir mi acaba?
    http://www.inewmobile.com/inew-l3-5-inch-2gb-16gb-phone.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknokolik71 T kullanıcısına yanıt
    Birşey diemeyeceğim hocam...

• pil en az 3200 olmalı (redmi note kullanıcısıyım) kimse elinde powerbankla şarj aletiyle gezmek istemiyor duyun bunu eyyy firmalar....
    kamera en az 13/5 veya 16/5 olmalı (ama kaliteli olmalı). bıktık artık kumlu kumlu çeken saçma sapan kameralardan.
    6752 ve 53 serisinde kronik ısınma söz konusu. helio x10 olsa fena olmazdı ama sanırım o iş zor olur.
    güncel ve güçlü bir model getirip uygun fiyattan versen yazılım konusunda bireysel çalışmaları olan bir çok arkadaş kendini gösterir diye düşünüyorum. yazılım eksikliği varsada o şekilde bir nebze kapatılır.
    hayırlısı olsun firma güzel bir çalışma yapar inşallah bizde bi tane alırız. telefonu sinirden kırdık 6630la geziyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

pil en az 3200 olmalı (redmi note kullanıcısıyım) kimse elinde powerbankla şarj aletiyle gezmek istemiyor duyun bunu eyyy firmalar....
    kamera en az 13/5 veya 16/5 olmalı (ama kaliteli olmalı). bıktık artık kumlu kumlu çeken saçma sapan kameralardan.
    6752 ve 53 serisinde kronik ısınma söz konusu. helio x10 olsa fena olmazdı ama sanırım o iş zor olur.
    güncel ve güçlü bir model getirip uygun fiyattan versen yazılım konusunda bireysel çalışmaları olan bir çok arkadaş kendini gösterir diye düşünüyorum. yazılım eksikliği varsada o şekilde bir nebze kapatılır.
    hayırlısı olsun firma güzel bir çalışma yapar inşallah bizde bi tane alırız. telefonu sinirden kırdık 6630la geziyoruz

Güzel cihaz gelirse bizim ekip cihaza destek vermeye hazır yazılım yönünden

sizi düşünerek yazdıydım onu :P
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.