Şimdi Ara

Quatro Mobile Genel Sohbet ve Öneri Alanı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

Yeni modellerin montajı bu hafta içinde başlayacak belkide başlanmıştır bile. Umarım en geç 2 haftaya piyasaya çıkar.

ÖZellikleri kısa hatırlatmak gerekirse.

8 Çekirdek MT6753 1.3Ghz İşlemci
    2Gb Ram
    16 Gb Dahili Hafıza
    5.5" IPS HD ekran
    5/13 Mp Kamera
    Android 5.1
    4.5G desteği
    Hızlı Şarj Desteği
    4800mAh batarya

Ram en az 3 gb olmalı bu saatten sonra çıkacak telefonda. Hanıma yeni (Redmi note 2) telefon aldım 1,5 gb ram kullanımda sürekli.

Hafıza olarakta 16/32 seçeneği olabilir ya da 2/16 - 3/32 gibi bir seçenek daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Yeni modellerin montajı bu hafta içinde başlayacak belkide başlanmıştır bile. Umarım en geç 2 haftaya piyasaya çıkar.

ÖZellikleri kısa hatırlatmak gerekirse.

8 Çekirdek MT6753 1.3Ghz İşlemci
    2Gb Ram
    16 Gb Dahili Hafıza
    5.5" IPS HD ekran
    5/13 Mp Kamera
    Android 5.1
    4.5G desteği
    Hızlı Şarj Desteği
    4800mAh batarya

Ram en az 3 gb olmalı bu saatten sonra çıkacak telefonda. Hanıma yeni (Redmi note 2) telefon aldım 1,5 gb ram kullanımda sürekli.

Hafıza olarakta 16/32 seçeneği olabilir ya da 2/16 - 3/32 gibi bir seçenek daha iyi olur.

size birşey sorabilirmiyim bu telefonun fiyatı ne kadar olabilir sizce türkiyede tahmin edermisiniz.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Kinaye yapmaya gerek yok. 2/16 gb, octa core f1453+ 509 tl ye satılabiliyorsa, 2/16 gb - 3/32 gb olarak piyasaya sürülebilecek yeni modellerde 699 - 799 tl ye satılabilir.

Ayrıca şöyle bir telefon 998,00 tl ye satılabiliyorsa (Asus gibi global bir marka) quatro da benzer özellikte bir cihazı 799,00 - 859,00 TL bandında satabiliyor olmalı hatta daha da ucuza satılabilir. Elbette ithalat maliyetleri, Ülkemizde eklenecek vergiler v.s. nedir bilmiyorum ama f1453+ üzerindne bakıldığında dediğim fiyatlar imkansız görünmüyor.

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-selfie-p-TELCEPASZEN2S-B?magaza=BittiBitiyor&wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CInz1PDsj8sCFdUy0wodsgMM5A

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    asus gibi markalar her nekadar samsung ipone gibi yüksekten uçmasalarda marka karını yüksek oranda koyuyorlar ve isimlerinden dolayı satıyorlarda. quatro çok bilinmiyor malesef o yüzden orta sınıf bir ürünü orta fiyatın altında satmak durumunda kalıyor. 850 ye bu ürünü ilerde satabilir hatta bu müşteri menuniyetiyle 1000 e bile gözü kapalı alabilecek müşteri potansiyeli oluştura bilir ama bu aşamada olmaz 650 750 bandı daha mantıklı geliyor bana. tabi bu benim fikrim
  • http://m.donanimhaber.com/haberler/180a-ahsap-arka-kapak-ve-6050mAh-batarya-Ulefone.htm
    bunu getir alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    gelecek olan telefon kasa olarak inew l4

ozellik olarak
    8 cekirdek mt6753 1.3
    2gb ram
    16gb rom
    5/13mp kamera
    android 5.1
    hizli sarj
    4800mah pil
    5.5hd ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta acilen telefon lazım oldu. Mecburen alışveriş merkezi dolaştıkk 3 -4 saat. Kafamızdaki fiyat 650-900 arası olduğu için 3 model arasynda gidip geldik. Asus zenfone 2 laser 5'' , Lenovo s90 ve Lenovo P70 . En sonunda Teknosa daki arkadaşın yoğun çabasına dayanamadık ve 900 Tl ye Teknosa Preo P2 aldyk. Aslynda tel benim bile çok ho?uma gitti. Foto kalitesi, hyz filan çok iyi. Quatromobile in sitesindeki s1453plus ile özellikler sanki hemen hemen aynı. Muhetemelen bende 2-3 aya değiştirebilirim telefonu. Ara ara Quatromobile in sayfasynı inceliyorum ama güncelleme yapılmamış yeni model ile ilgili. Eğer çıkış fiyatı 700-900 arası olursa almayı düşünürüm, ilk defa yerli bir servis hakkında olumlu yorumlar okudum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 3 Mart 2016; 17:38:19 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.