Şimdi Ara

[ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.004
Cevap
48
Favori
45.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tidal streaming servisin bir yıllık kullanım sonrası yorumlar ve inceleme...

Review and comments after Tidal one-year use test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 2 Aralık 2020; 2:11:15 >
  • Tidal Türkiye erişim engelini kolay bir yöntemle aşabilirsiniz. Blokada, Android ve iOS için popüler bir reklam engelleyici ve gizlilik uygulaması sayesinden kesintisiz müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.
  • Üyelikler çok pahalı tl olarak satış yok euro olarak satılıyor alamıyoruz malesef

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Türkiye için yüksek fiyatlar ne yazıkki.
  • John Lennon ( TIDAL Master Version Albüm )

John Lennon

[ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 12 Aralık 2020; 18:34:32 >

• Qobuz ....

Marina Kaye ( Twisted - Albüm )

[ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 12 Aralık 2020; 18:42:27 >

• Qobuz aile üyeliği arıyorum, yardımcı olabilecekler PM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qobuz üyeligim var ama cok sacma ki cihaz offline iken playlistleri dinliyemiyorum ...... cidden saçma bir olay bu cihaz fioo m11

• ufo.361 kullanıcısına yanıt
    Fiio M11 App Store girip bakmalısınız.Qobuz en son sürümü yüklümü kontrol edin.Fiio M11 Qobuz offline destekliyormu?DNR lisans koruma desteği yoksa indirseniz bile dinleyemezsiniz.Özellikle SD kart üzerine indirmez.Android sistemi kullanıyor Fiio M11 ama Google lisansı varmı? Yani google Play store kurulumu ,port edilmiş android mi kullanıyor bakmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufo.361

qobuz üyeligim var ama cok sacma ki cihaz offline iken playlistleri dinliyemiyorum ...... cidden saçma bir olay bu cihaz fioo m11

Türkiye'den vpn ile üye olduysanız offline tavsiye etmem

stream neyse ama downloadı affetmez qobuz tek üye iseniz önemli değil ama aile üyesi iseniz diğerleri de sizin yüzünüzden banlanabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• [ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ]

Spotify yüksek kalite müzik yayına 2021 sonuna doğru başlıyor.Spotify HI FI kalite olarak Dezeer HI FI aynı kalite olan CD formatını benimsemesi hayal kırıklığı .

Tidal ,Qobuz ,Amazon HD Music 24bits/193 MHz He-Res kalitesinin altında bir format seçmesi garip.Spotify HI FI sadece Spotify connect destekleyen ses sistemleri ve hoparlörlerine sayip azınlık bir müzik sever topluluğa hitap edecek.Mobil ve masa üstü uygulamalarında bu kalite bulunmayacak.

Spotify müzik streaming servisi olarak eski ve yaygın olmanın avantajını kullanamayacak.Türkiye dahil tüm ülkelerde aile hesabı sayesinde ucuz fiyata 5 kişi kullanabilirken HI FI formatını bireysel aboneler kullanacak .Zaten hedef ülkeleri Avrupa ve Amerika.Yaygınlaşıp oturana kadar Türkiye’de bu servis kullanılamıyacak.

Tidal Master bireysel 19,99 ve aile 29,99 TL ile Türkiye’de faliyette.Bu fiyata hiç bir servis He-Res abonelik pakedi satmıyor.Zamanla yaygınlaşıp Türkiye’de faliyette başladığında fiyat politikasını ve ses kalitesini tüm kullanıcılar test etmiş olacak.Bu hali ile ölü bir faliyet.He-Res formata geçiş yapıp mobile kullanım açılması ile diğer streaming servisleri ile savaşabilir.Bu hali ile sadece Dezeer HI FI alternatif olabilir.

Donanim Haber Forum ‘da açtığım tüm ANA KONU başlıklarım …

iOS & iPadOS 15 [ ANA KONU ]

Qobuz [ Studio Quality High-Res Losless Music ] [ Ana Konu ]

[ Qobuz & Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ]

Spotify HI FI [ Losless Music ] [ ANA KONU ]

Amazon Music Unlimited & Amazon Music HD [ Studio Quality High-Res Losless Music ] [ ANA KONU ]

Dezeer Hi Fi [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 26 Haziran 2021; 21:4:2 >

• Celonfix kullanıcısına yanıt

bende qobuz için 5 veaya 6 kiş ile aile uyeliğ oluyor burdan toplanalim

• sorun 5-6 kişide değil amerikada paypal üzerinde ödeme yapabilecek birini bulmak vpn ile filan türk kredi kartlarından ödeme yapamıyorsunuz

• Qobuz Avrupa aile hesabı düşünen arkadaşlar varsa toplam 5 kişi beraber bir aile hesabı kurabilirim.
  • sadays S kullanıcısına yanıt

biliyorum benim kuzen yaptı bana uyelik iki aydır tek oduyo adıma 15 dolar biraz fazla gelmeye başladı ondan arıyorum 12 si odeme tarihi ben biraz çekiniyorum bana gonderin filan adam tolıyayım vs bi girişim varsa katılamak istiyorum para odeyip aileye

• sadys senle iki kişi oluyoruz 4 kişi daha varsa 12 sine kadar aileye çevirip amerikadaki kuzene gonderirim ücreti yada q rock fire arkadaş uzerinden euro olarakta birleşebiliriz .denemiyen arkadaşlar için ses kalitesi daha doğal ve canli tidale gore çok test yaptım ve türkçe biçok parça var hi-res sezen aksu sıla ... qobuz sayesinde türkçe parçaları dinlemeye başladım ancak toparlıyo ses kalitesini

• mehmet.. kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş daha istiyor.Yani toplam 3 kişi oldu.USA Qobuz daha ucuz.Euro daha pahalı.Ama sayıyı toplarsanız Almanya aile hesabı açarım.USA daha uygun fiyat.USA aile yıllık alınırsa 269.99 Dolar aylık düşen 22.49 dolar.Euro fiyatı yıllık 349,99 euro aylık 29.16 euro yıllık planda.Altı kişi toplamda olursa yıllık ödeme kişi başına düşer.Yıllık alınmalıki aylık ödeme dertli olur.Zaten en karlısı 12 aylık ve bir kere hesapları tanıtıp sorunsuz Qobuz kullanılır.Aylıkta her ay Qobuz kontorl edip aileyi dağıtma durumu oluşur.Her ay kim ödemedi derdi çıkmaz bu yüzden yıllık peşin alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 6 Nisan 2021; 2:35:4 >
  • benim için ikiside uygun katılmak istiyenleri bekliyoruz ozaman avrupada olurmu diye de yazbilirse katılmak isteyen ona gore devam ederiz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.