Şimdi Ara

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
46
Favori
174.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berke_han

Bugünü beni de aradılar bu bilgileri bana da ilettiler. Şu anki duruma göre avantajı yok ama mayısta neler olur bilmiyorum. Mayısa kadar Mil kazanırız bari. Ondan sonra Allah kerim

Alıntıları Göster
    Mayısa kadar da şöyle bir çakallık var :) Mayısa kadar mil kazanmak mümkün ama o millerin thy hesabına aktarılması için M&S almanız ve 250 lira vermeniz şart :) Özetle mil kazanmak için 250 lira vermek şart...
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Ancak gelen MS kartla harcama yapmazsanız ücret yansımaz dediler. Bu durumda miller aktarılıp kart kampanyalarına göre devam edilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Ancak gelen MS kartla harcama yapmazsanız ücret yansımaz dediler. Bu durumda miller aktarılıp kart kampanyalarına göre devam edilebilir.
    Hocam ben onu sordum beni arayan abla bunun farkındayız ve o dediğiniz olmaz dedi özetle :) İlk kartta kazanılan millerin M&S'a aktarılması için m&S'ı kullanmak gerekecek gibi duruyor...
  • Ben vazgeçtim kartı teslim almıycam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Mayısa kadar da şöyle bir çakallık var :) Mayısa kadar mil kazanmak mümkün ama o millerin thy hesabına aktarılması için M&S almanız ve 250 lira vermeniz şart :) Özetle mil kazanmak için 250 lira vermek şart...

Alıntıları Göster
    Eğer dediğiniz gibi bir çakallık varsa ve Mayısta gelecek karta lansmana özel agresif kampanyalar yapmazsa kartı direkt çöpe atmak en mantıklısı olur. %10 için 250₺ verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

Eğer dediğiniz gibi bir çakallık varsa ve Mayısta gelecek karta lansmana özel agresif kampanyalar yapmazsa kartı direkt çöpe atmak en mantıklısı olur. %10 için 250₺ verilmez.

Alıntıları Göster
    Yani ben özellikle sordum m&s alıp hiç kullanmazsak ne olur diye... Mh'de ilk gelen kart normal kredi kartı gibi çalışır mil kazanımı olmaz ve kazandıkları da aktarılmaz dedi... Mh lerin de dedikleri her zaman doğru çıkmıyor ama bana denilen bu... Hatta aidat iadesi sordum öyle bir durum yok dedi (mutlaka olur)...

İlk aidatlarda iadeler olur sanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şaka maka turkcell, digiturk derken finansbank da katarlıların oldu. belki bilmediğim başka markalar da vardır. tank palet fabrikası işine girmiyorum bile. ülkeye sıcak para gelsin diye haritada bit kadar ülkeye parselliyoruz ülkeyi. sonumuz hayır olsun.
  • ÖN BAŞVURUM ALINDI CEVAP BEKLİYORUZ...
  • D. Targaryen kullanıcısına yanıt
    Yalnız finansbank yunanlılarındı öncesinde bizim değil

• Bugün MH başvuruma döndü. Önce verecekleri First Kart'tan sonra Miles kartına aidat ödememek için gereken Mevduat miktarını 125 bine çekmişler. Diğer yazılanlar aynen geçerli. 250 TL aidatla kimse bu karta yüklenmez.
  • Beni de aradılar. İstemediğimi belirttim kart ücreti nedeniyle.

• Diğer konuda okudum ek kartta basamıyorlarmış. Yok artık... Bu kadar becerksiz altyapı ile girilir mi işe ? Ek kart yoksa hiç başvurmam zaten.

• Bizim anlaşmalı bankamız Finansbank. Buna rağmen kart aidatı konusunda bir indirim yapmıyorlar ya da aidatsız vermiyorlar. 125 bin TL mevduat istiyorlar.
  • Ben de bugün arandım ve görüşme sonucunda başvurumu iptal ettim. 250 TL aidat karşılığında harcamalardan %10 mil kazanımı mantıklı gelmedi hiç. 1000 TL alışveriş için 100 mil kazanacaksınız; bu demektir ki yurt içi *vergi hariç* bir uçuş için 37500TL harcamanız gerekiyor. Ya da başka bir hesapla 100 milin değeri 3 TL diye kabul edersek, 1000TL'ye 3TL kazandırıyor. Bence komik bir rakam.

Eskiden Garanti MS kartım vardı. Aylık harcama kampanyalarına katılır, yalnızca 4 bin civarı harcamaya 2-3 bin civarı mil kazanımım olurdu. Tabi bu sadece kampanyadan kazandığım; bunun üstüne bir de harcama başına mil kazanırdım. İşte o zaman mil kartı mantıklıydı. Bugünkü kartlar mil vermiyor, koklatıyorlar adeta.
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam bizim demedim zaten. Ülkeye akan Katar sermayesinden bahsediyordum.

• iPoint kullanıcısına yanıt
    Hüsnü özyeğinindi.

Sonrasında yunanlılara satıldı.
    Sonrasında onlarda katarlılara.
  • Öncesinde qnb first kartınız var
    1 yıllık aidat muafiyeti yok denilince
    Kaldın dedim

• Bugün yine aradılar başvuru yaptım, kartı zarfından çıkarmayı düşünmüyorum :) Bu şartlarda karr nal toplar umarım yanılırım... Kampanyalar yok henüz fakat aidat olmasa bile %10 Çok komik rakam...

• Bu akillilar hazir musteriyi de kaciracaklar bu gidisle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 13 Mart 2019; 8:52:34 >
  • Ücretsiz olan kartımın da artık ücretli hale geleceğini öğrendiğim için vazgeçtim.
    Zaten puan kampanyası da yapmıyor adam gibi
    Axess yapsa bu kartı alınır da qnb tas vermiyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.