Şimdi Ara

Miles&Smiles QNB Finansbank - Asıl Şimdi Uçacaksınız (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
46
Favori
174.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön başvurunuz olumlu değerlendirildi dedi ama arayan soran olmadı daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen, beni de arayan soran yok dünden beri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

Arkadaşlar qnb çalışanı olarak söyliyim, bu oranlar daha başlangıç.

Asıl olay mayıs ayından itibaren olucak. Kampanyalar ile çok ciddi bir giriş yapılacak.

125.000 tl mevduatınız varsa, zaten kart ücreti falan yok, classic m&s için kart ücreti alınacak.

Garantiden çok daha iyi olacağından emin olabilirsiniz.
    Enpara nın mevduattan sayılmaması kesin mi? Birde bana olumlu sms geldi arayacağız vs diye... Aramadan kart falan basmazlar umarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-28350607C

Ön başvurunuz olumlu değerlendirildi dedi ama arayan soran olmadı daha
    Bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

garantideki kartımı iptal etmek istiyordum tam da bu iyi geldi derken 1000 liraya 100 mili duyunca ister istemez bastırmadım kartı.

125.000 tl ve üzeri parası olanlar iyi kazanıyor tabi onun içinde 10.000 lira üstü harcamaya %75 veriyor.

İlk yıl kart ücreti yok dediler bana bilginiz olsun.
    Hocam %75 neye nasil veriyor ? Ben anlayamadim. Yardimci olursan sevinirim. Teşekkürler

• korncu21 kullanıcısına yanıt
    125.000 ve ustu mevduatin olacak
    Aylik 10.000 ve ustu kredi karti harcamasina %75 mil

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi evet.

Enpara finansbank kuruluşu olsada, bu gibi durumlarda ayrı değerlendiriliyor.

• %10 mil kazanımı için mi merakla bekledik Finansbankı :)

Şu durumda bile Garantinin kartı daha avantajlı. Son 3 aylık mil kazanma/harcama oranına baktım yaklaşık %15 gibi mil kazanmışım Garanti'den. Bu oran herkesin harcama türüne göre farklılık gösterebilir ama Finansbank %10 ile pek üye toplayamaz bu cok acık. Ben de ön başvuru yaptım ama açtırmayı düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noogard -- 8 Mart 2019; 10:15:21 >
  • normal 64000 tl ye 1 içhat
    125k ya 14000 tl ye 1 içhat mış.
  • Reklamı beyendim o rüzgar odasından her eve lazım :)
  • quote:

Arkadaşlar qnb çalışanı olarak söyliyim, bu oranlar daha başlangıç.

Asıl olay mayıs ayından itibaren olucak. Kampanyalar ile çok ciddi bir giriş yapılacak.

125.000 tl mevduatınız varsa, zaten kart ücreti falan yok, classic m&s için kart ücreti alınacak.

Garantiden çok daha iyi olacağından emin olabilirsiniz.
    1 mil kac tl ye denk gelecek. Garanti shop fly da 100 mil 1 tl mesela

• İlk yıl miles&smiles ücretsiz değil, mayısa kadar gelecek olan qnb first kartı ilk yıl ücretsiz. Eğer kullanırsak mayısta gelecek karta bir ay sonra 250 tl yansır dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 9 Mart 2019; 16:6:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beni aradılar.Kartın kazançlarını öğrendiğimi ve istemediğimi söyledim.hiç üstelemediler.Şaşırttılar.sanki benden önceki donanımhaberciler baymışlar adamları :D
  • Herkese selam,

Birkaç arkadaş şu kadar mil kaç TL ediyor diye bir soru sormuş.Bu kartı garanti miles&smiles gibi düşünebilirsiniz.(Shop&Fly değil.)Kazanılan miller yalnızca THY üzerinden kullanılacak.(Call Center&Web vs.) Shop&Fly daki gibi ekstra bir biletleme servisi olmayacaktır.O nedenle direk olarak THY deki mil ve vergi oranları üzerinden hesaplama yapabilirsiniz.

2.kısımda ödül bilet tablosu yer alıyor.Bu miktarların üzerine vergilerde eklenecektir.
    https://www.turkishairlines.com/tr-tr/miles-and-smiles/oduller/index.html

Shop&Fly ve maximiles gibi kartlarda banka üzerinden,bankanın kendi puan sisteminden hesaplanıp yine bankanın anlaşmalı olduğu acenteler üzerinden biletleme yapılıyor.

Daha önce THY çağrı merkezinde çalıştım.O dönemde söylediğim şekilde işlem yapılıyordu.QNB de farklı şekildeyse lütfen bilgi verin değiştireyim.Bilgi kirliliği olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetsimon

Beni aradılar.Kartın kazançlarını öğrendiğimi ve istemediğimi söyledim.hiç üstelemediler.Şaşırttılar.sanki benden önceki donanımhaberciler baymışlar adamları :D
    :)
  • quote:

Kesin bilgi evet.

Enpara finansbank kuruluşu olsada, bu gibi durumlarda ayrı değerlendiriliyor.
    125.000 TL karşılığı döviz de kabul ediliyor mu ? Hiç Türk Lirasında para tutmuyorum ? yoksa faizden kayıp 2.5k gibi bir şey değmez yani tl ye çevirip yatırmaya ...
    Ayrıca 10.000 TL üstünde mi sadece %75 oranı sağlanıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul_spear -- 9 Mart 2019; 20:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

125.000 TL karşılığı döviz de kabul ediliyor mu ? Hiç Türk Lirasında para tutmuyorum ? yoksa faizden kayıp 2.5k gibi bir şey değmez yani tl ye çevirip yatırmaya ...
    Ayrıca 10.000 TL üstünde mi sadece %75 oranı sağlanıyor ?

Alıntıları Göster
    Evet hocam, 125 k karşılığı dövizde kabul ediliyor. Onla ilgili sıkıntı yok.

Bu 10 k harcama olayı ile ilgili bir bilgi gelmedi. Kesin konuşmiyim yine ama öyle birşey yok diye biliyorum.

• quote:

Evet hocam, 125 k karşılığı dövizde kabul ediliyor. Onla ilgili sıkıntı yok.

Bu 10 k harcama olayı ile ilgili bir bilgi gelmedi. Kesin konuşmiyim yine ama öyle birşey yok diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    10K gerçek te olsa çok fazla her ay için...
  • Bugün aradılar sistem o kadar karışık kurgulamışlar ki akıl almaz :) Hangi sivri zeka düşünmüş merak ettim.

Kabul edersek mayısa kadar extra bir kart gelecekmiş bu kart çeşitli kategori ve şartlarda mayısa kadar mil kazandıracakmış. Mayısta QNB M&S gelince ilk gelen kart mil kazanmayı durduracak normal kredi kartına dönecekmiş. Mayısa kadar kaznaılan miller M&S'e eklenecekmiş. İlk gelen karta 1 sene aidat yok ama M&S da 250 lira hemen yanısyacakmış. Bankaların bu aidat aşkını ben anlayamıyorum...

125.000 mevduat bağlamadıkça %10 mil kazanımı ve 250 lira aidat pek akıl işi değil... Bu aidatı iade ederler mi? Oda muallak ama ben gönderin kartı dedim sistem gitti :) Kart çıkarsa M&S gelene, kampanyaları görene ve aidat iadesi durumunu görene kadar kullanmam...

First olmak daha kolay olmalı, aidat olmamalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 11 Mart 2019; 16:5:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Bugün aradılar sistem o kadar karışık kurgulamışlar ki akıl almaz :) Hangi sivri zeka düşünmüş merak ettim.

Kabul edersek mayısa kadar extra bir kart gelecekmiş bu kart çeşitli kategori ve şartlarda mayısa kadar mil kazandıracakmış. Mayısta QNB M&S gelince ilk gelen kart mil kazanmayı durduracak normal kredi kartına dönecekmiş. Mayısa kadar kaznaılan miller M&S'e eklenecekmiş. İlk gelen karta 1 sene aidat yok ama M&S da 250 lira hemen yanısyacakmış. Bankaların bu aidat aşkını ben anlayamıyorum...

125.000 mevduat bağlamadıkça %10 mil kazanımı ve 250 lira aidat pek akıl işi değil... Bu aidatı iade ederler mi? Oda muallak ama ben gönderin kartı dedim sistem gitti :) Kart çıkarsa M&S gelene, kampanyaları görene ve aidat iadesi durumunu görene kadar kullanmam...

First olmak daha kolay olmalı, aidat olmamalı...
    Bugünü beni de aradılar bu bilgileri bana da ilettiler. Şu anki duruma göre avantajı yok ama mayısta neler olur bilmiyorum. Mayısa kadar Mil kazanırız bari. Ondan sonra Allah kerim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.