Şimdi Ara

QLİNE QS150.4 anfiyi kullanan var mı? nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
4.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracıma müzik sistemi dizeceğim. internette anfi araştırırken QLİNE QS150.4 anfiyi gördüm. rms 4*150w çıkış gücü ile güçlü bir ses çıkışına sahip. Bu anfiyi kullanan var mı? Nasıl bir cihaz? yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• QLİNE QS150.4 teknik özellikleri aşağıdaki gibi görünüyor.

DAHİLİ AKTİF CROSSOVER
    RMS 4 OHM : MOSFET 150X4
    RMS 2 OHM : MOSFET 440X2
    MAXIMUM POWER : MOSFET 3000 W
    SİGORTA : 3X40 A
    TAVSİYE EDİLEN GÜÇ KABLOSU : 4 GA
    BASS LEVEL : VAR
    DUYARLILIK: 0.15-8V
    ÖLÇÜLER: 502MM X285MM X71MM
  • quote:

Orijinalden alıntı: trbuldur

Arkadaşlar aracıma müzik sistemi dizeceğim. internette anfi araştırırken QLİNE QS150.4 anfiyi gördüm. rms 4*150w çıkış gücü ile güçlü bir ses çıkışına sahip. Bu anfiyi kullanan var mı? Nasıl bir cihaz? yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu anfide neleri beslemeyi düşünüyosun?
  • ileriye dönük güçlü bir anfi almayı hedefliyorum. şimdiki aracımda ise şu an için takmayı düşündüğüm Kenwood KFC-S6994 oval hoparlör ve jbl 1000 sub
  • quote:

ileriye dönük güçlü bir anfi almayı hedefliyorum. şimdiki aracımda ise şu an için takmayı düşündüğüm Kenwood KFC-S6994 oval hoparlör ve jbl 1000 sub

İleriye dönükse 1 normal sterio anfi birde bass anfisi alın? cadence xa125.4 ile şuan bu bassı ve ovali kullanabilirsin. ilerde bası değişip ek olarak bass anfisi alırsın
  • bu anfinin fiyatı nedir?
  • quote:

bu anfinin fiyatı nedir?

200 250 civarı olması lazım. yalnız bununla bassı tam besleyemezsin. zaten anfinin yazdığı değerleri vereceğini sanmıyorum. o bass için bi mono anfi alsan fena olmaz bütçen ne kadar?
  • anfi için 200 tl lik bir bütçe ayırabilirim
  • quote:

anfi için 200 tl lik bir bütçe ayırabilirim

200tlye güzel bi anfi alamazsın dostum cadence xa125.4 işini görür bütçene göre..
  • yokmu bu anfiyi aracında kullanan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.