Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
650
Cevap
41
Favori
69.302
Tıklama
Giriş
    2060 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkcnra09

İyi günler. Spigen r32e kulaklığım bozuldu ve para iadesi aldım. Aklımda yeni kulaklık için 3 öneri var. Anker soundbuds+ meizu ep51 ve qcy m1pro hangisini tavsiye edersiniz? Spor yaparken ve günlük hayatta kullanıyorum.
    Hocam aynı durumdayız kararsız kaldım. Qcy m1 pro daha yakın geliyor şimdilik ama anker de iyi duruyor.

Hocam ben biraz inceledim de anker fazla büyük geldi spor yaparken koşarken kulaktan düşme ihtimali olabilir gibi geldi. Spigendeki aparatları kullanmadan bile düşmüyordu. Bu da onun tipinde. Bide qyc m1c var ki o konuya girmedim bile hiç pro daha güzel geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nirvana. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuanda kullandığınız cihaz m1c mi sizin? Bende m1c aldım siz cevap vermeyince bugün geldi iyi gibi bakalım. Mıknatıs keşke kapatsaymış :)
    |
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar QCY T1 Pro bu modeli almayı düşünüyorum. Film izlemeyi düşünüyorum tvden, biraz garip bir istek farkındayım ama batarya süresi yeter mi sizce? Yani full şarjla 3 saat gidebilirse alacağım.

Yada başka batarya süresi çok olacak bir model önerebilir misiniz? Yada bu tip kulaklıklardan vazgeçip klasik kafa üstü mü düşünmeliyim uzun batarya süresi için?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FastegL -- 12 Mart 2019; 23:21:35 >
  • Çavuş
    64 Mesaj

Mükemmel bir açıklama hocam, teşekkürler.

|
    |
    TheLegendy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkisi de var hocam bende, yani m1c'yi kardeşime almıştım ama onu da denedim 1 gün boyunca kullandım. İkisi de güzel cihazlar benim hoşuma gitti.
    |
    |
    Silence45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Teğmen
    143 Mesaj
    Ben de m1 pro sahibi oldum :) Gelsin bi detaylı inceleme yapacağım.

|
    |

• Hocam bende de q26 var aynı sıkıntı mevcut.Ses kalitesi kötü değil ama konuşma kalitesi vasat altında.Misal kulaklık sağda takılı sol sel cebe koyuncu telefonu gidiyor resmen 5 mt uzaklaşınca kesilmeler başlıyor.Zannediyorum ki qcy yeni modellerde bu sorunlari aşamamis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FastegL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    QCY M1 Pro kullanıcıları için bir sorum olacak. Cihazınızı nasıl bir adaptörle şarj ediyorsunuz? Bilgisayar kullanarak mı, 1 amperle mi yoksa 2 amperle mi? Cihazın kılavuzunda 200ma input diyor. Yıl olmuş 2019 nereden bulalım 200 ma adaptörü O değerin gerçekçi olmadığını düşünüyorum bu yüzden.

edit: Sorumun cevabını buldum. Önemli olan voltajmış. 5V olduktan sonra ister bilgisayardan şarj edin, ister 1A ister 2A kullanın farkı yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.S.I. -- 31 Aralık 2018; 19:8:53 >
    |
    |
    633 Mesaj
    QCY M1C'yi 1 haftadır kullanıyorum. Mikrofon tarafının bayağı meydanda olması lazım arkaya gittikçe ses kötüleşiyor. Dışarıda dolu olmayan otobüste kullandım, arkadaki sesleri öyle bir alıyor ki karşı taraf küfür edecek seviyeye geldi :) Aynı şekilde yoldan yürürken karşı kaldırımdaki çocuğun ağlama sesini benim sesimden daha net duydular. Mikrofon için alacak varsa çok bir şey beklemesin, sessiz ortamda bile çok iyi diyemem açık konuşmak gerekirse idare eder. Geri kalan kulaklık kullanımı için ideal. İsteyen olursa bende 130 civarına almıştım 100 e verebilirim. 2-3 gün kullandım, geri koydum.
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar daha önce preo mysound ms25 kullanmıştım ses gecikmesi olduğu için beğenmedim şimdi ise qcy m1pro ya bakıyorum çoğu yorumu okudum ama kimse gecikme konusunda birşeyden bahsetmemiş(gecikme video izlerken ve de oyun oynarken bariz belli oluyor)gecikme konusunda yorumunuz nedir.

Hocam ben yeni aldım biraz denedim de gecikme hissetmedim

|
    |
    replax_1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Basları güzel bence

Ses yüksekliği fazla

Genel olarak dengeli bir kulaklık bence

Beğenmediğim yönleri:

Kablosu çok ince

Kulak tutucu şeyi çözemedim ama çok da tutacak gibi durmuyor koşarken

Sonuç olarak: 130 liraya almıştım. Gayet de o fiyat eder :)

|
    |

oyunda denediniz mi hocam yada videoda
    |
    |
    brkcnra09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam videoda kullandım pek bir sıkıntı görmedim. Senkron gibi geldi. Bide bu bluetooth işi cihazdan cihaza değişiyor. Bluetooth kalitesine göre değişiyor.

|
    |

Xiaomi Hybrid pro hd mi

Qcy T1 Pro veya t1c mi almalıyım

Veya başka bir kulaklıkta önerirseniz sevinirim

benim cihazda iphone 6s cihazdan yana problem yok hocam
    |
    |
    brkcnra09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O zaman sıkıntı yaşamazsınız bence hocam. Ben 2 gündür kullanıyorum. Sadece 3 sıkıntısı var

1)Hala kulak sabitleyici şeyleri çözemedim

2)Mıknatısları çok zayıf arada cebimde açılıyor

3)Şarj etme kapağının bir köşesi dışarıda bı benim kulaklığa özel mi bilmiyorum bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Diğer türlü fiyatına göre güzel şık bir kulaklık

Edit : 3. Madde tüm kulaklıklarda öyleymiş kolay açmak için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcnra09 -- 1 Ocak 2019; 13:59:53 >
    |
    |

1-2 senedir Hybrid Pro HD kullanıyordum. Geçen hafta T1 Pro modelini aldım. Açıkcası Hybrid Pro HD'yi aratmıyor. Hybrid Pro 10 üzerinden 9 sa, T1 PRO da 10 üzerinden 8 alır benim için. Kablosuz olması zaten büyük avantaj.

T1C konusuna gelince, T1 PRO ses kalitesi yönünden bir tık daha iyi(T1C'den). En azından kullananlar bu şekilde bilgi veriyor. Onun haricinde daha kompakt bir tasarımı var. T1 Pro'nun avantajı(kişiden kişiye değişir, bence çokta önemli değil) dokunmatik kontrolleri olması. Dilerseniz T1 PRO ile alakalı yazdığım inceleme yazımı okuyabilirsiniz.

İnceleme; QCY T1 Pro İncelemesi
    |
    |
    BlackHeart89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD RYZEN 5 2600 CPU - Sapphire RX590 NITRO SE 8GB GPU - ASUS TUF B450-PRO GAMING - XIGMATEK BEAST 650W 80 PLUS KASA - CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3000MHz CL16 RAM - AOC 23.8" 24V2Q IPS MONİTÖR
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.