Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
182.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • QCY T1C Kutu Açılışı :https://www.youtube.com/watch?v=JSE8sO6j0Ds&t=11s

Kutu içeriğinden ne çıkıyor nasıl geliyor diye merak edenler bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrideR10 -- 16 Ocak 2019; 11:37:27 >
  • qcy qs1 ( t1c ) aliexpresste 17.5 dolara düşmüş

bence çok iyi fiyat

ben 22 dolardan almıştım geçen ayın sonunda

şuanki fiyat çok iyi bence, ürün de güzel iş görüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fth F kullanıcısına yanıt
    bende senelerce cx200 kullandım tabiki t1c gibi değil ama t1c bluetooth kullaklık ayrıca fiyatı bluetooth kullaklıklar içinde çok uygun, aliexpres gibi çin sitelirinden alırsan çok ucuza alırsın ayrıca iyi bir bluetooth alayım dedim 1000 tl den aşağı yok bence fiyatına göre idare eder bir kullaklık ...
    gece film dizi seyrederim jbl kullaklık almıştım 5mt uzatma kablosu alarak seyrediyordum ama kullaklık kullanımı oturuken iyi ama yerinden kalkınca kablo olayı birbirine dolaşır gözlüğe dolaşır yani tam bir işkence şimdi t1c kullağıma takıyorum evin her tarafında çekiyor oturuyorum dolaşıyorum süper bir şey, kullaklığın sesi benim hoşuma gitti yani 2000 tl,lik bluetooth kullaklık alıncaya kadar idare eder ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Dostum bende QCY M1PRO kullanıcısıyım kulaklık gerçekten çok güzel ve fiyat performans olarak şahane aldığıma hiç pişman değilim.Lakin tek bir sorunum oldu belki ayarlardan yapılması gereken bir şeydir bilmiyorum . Kulaklık telefona bağlı olduğunda çağrı geldiği zaman zil sesinin sadece kulağıma gelmesi gerekirken telefonda dışarı sesi çıkartıyor. bu sorun sadece çağrı cevaplanana kadar devam ediyor. çözümü var mı bunun sadece benden kaynaklandığını düşünmüyorum ayrıca. Teşekkürler...
  • Merhaba bugün hiç bir şey yokken kulaklığım içten ve kısık bir sesle dılılığılınğh diye bir ses çıkardı daha önxedende yapıyordu ama bağlanıyorduda bu sefer hem bağlanmıyor telefona hemde üzerinde kırmızı ışık yanıp yanıp sönüyor format attım belki düzelir diye olmadıda kulaklığı hiç görmüyor keşke bu seslerin ne anlam ifade ettiğini belirten yazılar olsaydı kitapcıkta yada bir sitede ama yok yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaslar

Q29 pro kulakligimin ikisini birlikte degil gun boyunca bi sag bi sol ardarda kullanmak istiyorum

Busekilde biri sarj olurken digeri ile ihtiyac giderecegim, bu dongu sayesinde gun boyu kesintisiz tek kulaklik olarak kullanacagim

Fakat sag kulakligi tek kullanabiliyorum, sol kulakligi tek kullanamiyorum bunun bi yontemi varmi yoksa mumkun olmuyor mu?

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    T1 pro parasina T1C almissin kazik yemissin

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    haklısında aliexpresten getirsem bir birbuçuk ay sürüyor n11 de en ucuz satıcıyı buldum bkm expressten 11 tl indirerek aldım

175 tl gelmişti....
    t1c deki bazı özelliller pro yok zaten tv kullanacağım için t1c iyi oldu gece bangır bangır film dizi seyrediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 23 Ocak 2019; 16:53:02 >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bass istiyorsan tek çare bose :)
  • yukko dan t1 pro yu tanesi 170 tl den 2 set aldım.şu anda memnunum. sadece kulaklık konusunda deneyimli bir arkadaşım basslarının zayıf olduğunu söyledi ancak ben beğendim. tek sorum samsung s7 edge ile kullanıyorum ve anlık olarak bildirim alanında vs. kulaklıkların şarjını göremiyorum. bunun bir yolu var mıdır? bazen ilk bağlandığında o anki şarjını gösteriyor ancak sürekli göremiyorum.
  • Meizu EP52 ve QCY T1 Pro kullanmış olan var mı? Ses kalitesi olarak hangisi daha iyidir? Bu iki model arasında kaldım.

• Qcy T1(T1C) ile Qcy qs1 modeli arasında ne farklar var acaba

Ben bununla ilgili bir şey bulamadım aralarında çok fiyat farkı yok gibi.

Arada ki farklı bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • indominus İ kullanıcısına yanıt
    Ep52 kullanmadim ama t1 pro nun sesi kablo gobi yuksek degil. Ekolayzer ayari ile yukseltiyorum. Yine de ayni kablo segmentinde degiller teknolojileri ve kullanim alanlari baska.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ACİL YARDIM

Dostlar. QCY T1 PRO modeli kulaklık kullanıyorum videodaki tüm yönergeleri izlememe ragmen asla ikisi aynı anda bağlanmıyor sağ ayrı sol ayrı bağlanıyor ama asla ikisi aynı anda bağlanmıyor ve çalışmıyor (tanıdım videosunun altındada herkes aynı dertten muzdarip ) bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

• Mahmutyucel M kullanıcısına yanıt
    tek kulaklık telefona bağlanır
    diğeri diğer kulaklığa bağlanır

kutuya koyup çıkartınca ikisi eşleşiyordur muhtemelen

t1c de böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahmutyucel M kullanıcısına yanıt
    Aynisini ben de yasadim. Kullanim klavuzunda da anlatiyor adimlar su sekilde

Sag ve sol kapali iken basin ikisinede ayni anda
    20-23sn bekleyin isiklar yanacak sonecek vs
    En son 3 kere bir yanip sonme olacak ve kapanacaklar
    Sonra normal prosedur duzeliyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    t1c de bağlanmada hiç zorluk çekmedim, kutusundan çıkarır çıkarmaz hemen bağlanıyor, başka cihazı bağlanmada aynı hiç zorluk çekmeden qcy buluyorum bağlan dediğimde örneğin sağ kullaklık bağlandı hemen arkasından hiçbir şey yapmadan sol kullaklıl kendi bağlanıyor

• qcy-t1 iphone da gösterilen kulaklık şarj seviyesi bağlı olan tarafın mı şarj seviyesini gösteriyor ya da nasıl anlayacağız?

Bir de kulaklıkları şarj ünitesine takınca hemen şarj ediyor şarj etmeden taşımak için bir yol var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysafran -- 29 Ocak 2019; 15:40:37 >
  • https://www.geekbuying.com/item/QCY-T1C-TWS-Dual-Bluetooth-5-0-Earphones-Black-408809.html

T1C modelini buradan almayı düşünüyorum. Fiyat olarak Aliexpress vb. sitelere göre çok daha uygun. Daha önce bu siteyi kullanan oldu mu?
  • Şu kablosuz kulaklıkların artıları ve eksilerini bir bakışta görebileceğimiz bir tablo var mı?
    Hangisi en yeni model? Hangisi iyi hangisi daha kötü anlayamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.