Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
182.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    T3 alsam mı diyorum ama pahalı şu an. 11.11'e kadar bekleyeceğim.
  • T1 pro mu yoksa T3 mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler qy12 ; t2c ; t1c bu 3 modelden hangisini önerirsiniz bas seven birisiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsizkullanici7

tc2 veya tc1 kullananlar memnun musunuz
    t2c kullanıyorum memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lafacukur

Bu mesaj silindi.
    Şarj yüzdesini gösteren qcydroid mi ne öyle bir uygulama var markette. onu indirip kurabilirsin. her defasında şarja takmana gerek yok. ortalama 3 saat kadar kullanıp takabilirsin yarı yolda kalmamak için. ben öyle yapıyorum. kullanımım toplamda 3 saate yaklaştığında takıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: caeser

Hala bir çözüm bulamadım, fikri olan var mı acaba?

Alıntıları Göster
    Hemen hemen tüm telefonculardan bulabilirsiniz. zor bulunan bir şey değil. n 11 de de var.

• lafacukur kullanıcısına yanıt
    Kutuya koymak zorunda değilsin. küçük güvenli başka bir kutucuğa koyabilirsin veya kulaklıkları ters şekilde koyarsın. sağı sola, solu sağa o zaman şarj olmaz.

• lafacukur kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla kutunun bluetooth özelliği yok.
    Dolayısıyla görmek imkansız. Onu da kulakları 4-5 kez tam şarj ettikten sonra takabilirsin.

• dranas kullanıcısına yanıt
    Bu eklentilerden bahsediyorum hocam... Doğubank dahil bir çok telefoncuya sordum ama malesef bulamadım uygun bir tane.

QCY Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caeser -- 21 Eylül 2019; 14:54:39 >
  • caeser C kullanıcısına yanıt
    Adını bilmek lazım. Tutucu mu deniyordu ona öyle bir şeydi sanırım.

• Merhabalar

QCY T1C ya da T2C almayı düşünüyorum. Genel olarak yurtiçi- yurtdışı incelemelerde T2C' nin biraz daha basslarının T1C ye göre yogun oldugundan bahsedilmiş.
    Çok bass seven biri değilim. Genelde Rock- Metal- Alternatif Rock dinleyen bir insanım.
    T1C bana sanki daha uygun gibi gelse de, T2C' nin daha güncel olması ve sorunlarından nedense arındırılmış izlenimi veriyor olmasından dolayı kararsız kaldım.
    Deneyimli arkadşlar yorumlayıp, yol gösterebilirse sevinirim.

Artun Duzay
  • M1C modeli satın alabileceğim bir yer biliyor musunuz?
  • caeser C kullanıcısına yanıt
    kulaklıpa özel bir parça olduğu için onun aynısını bulmak imkansıza yakın. Belki serviste falan bozulan kulaklıklardan çıkma parça olarak bulunabilir.

Kulaklık ucu deseniz milyon tane var ama bu kulak içini tutan silikonlar kulaklığın yapısına özel.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Memnun musuzunuz t2c den almayı düşünüyorum ama karar veremedim t3 mü beklesem yoksa redmi mi alsam diye t2c yi tanıdıktan 150 tl ye alacağım. Redmi tere dayanıklı değil sanırım ama bu spor yaparken iyi sanırım. Bilgi vermeniz mümkün mü ses kalitesi mikrofon vs çok kötü değildir umarım?
  • işinize yarayabilir bi beğeninizi alırım ,
    destek olmak isterseniz abone de olabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

Kz 4+1 sürücülüyü methediyorlar, onu deneyen var mı acaba.
    Ben kulak üstü Mediamakt'ta deneyerek Marshall mid aldım, çok güzel ama otobüste, metroda maalesef kullanılmıyor.
    İlk fiyatı 1299₺ idi, bir ara 899₺'ya düşmüş, o zaman aldım.
    Radyo kulesi diye telefonda radyo uygulaması var, orada "Beat House" diye bir radyo kanalı var. O radyoda kulaklıkları çok güzel test edebiliyorsunuz, tavsiye ederim.
    Cevap icin kusura bakmayin foruma girmiyordum uzun zamandir.Konuya gelirsek elimde senheiser ie80 vardi ve artik hakki rahmetine kavustu denebilir.Kz nin bi as10 bide zs10 prosu var kullanan var mi biri 4+1 hibrid digeri 5 armeturlu napsam bilemedim

• sanzatu_ S kullanıcısına yanıt
    Hocam redminin t2c den bir farkı olduğunu sanmıyorum. Redminin Tere dayanıklı olmadıpına dair bişey okumadım. Bana sorarsanız bunlardansa kablo ile birbirine bağlı bluetooth kulaklık alın. Onlarda ses daha iyi ve konuşma yapmak için daha uygunlar. T2c ve redmi airdots da hafif sesli bir ortamda konuşmak çok zor.

• sanzatu_ S kullanıcısına yanıt
    Qcy sitesindeki müşteri yorumlarını okumadan almayın. Ben 254 liraya aldım, 2 ayda kullanılmaz hale geldi, değiştirmeyi de kabul etmedi hb. Şimdi kutusunda yatıyor.
    Bence bu tip kulaklıklar için minimum 1 sene beklemek lazım. Henüz gelişme aşamasındalar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • t1 modeli için senkron sorunu yaşayan var mı önerir misiniz. İş yerinde pc de kullanacağım
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.