Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
183.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben de AliExpress den Mini T1 TWS V5.0 Bluetooth aldım...ses kalitesini şarj süresini çok beğendim....Ancak eşleştirme işini beceremedim.

Ses sadece birinden geliyor. bunu düzgün bir şekilde tane tane anlatabilecek arkadaş yok mu ??

kulaklığın birini pair moduna alınca eğer telefonun yada televizyonun bluetooth açıksa çok güzel bağlanıyor..diğerini de alınca bu sefer ilk bağlantı kesiliyor diğer kulaklıktan ses geliyor.. kulaklıkları birbirine nasıl bağlayacağız onu bir türlü çözemedim..
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var hocam sitenin para birimini Türk lirasına çevirince sitede öyle yazıyor. Ödeme yaparken dolara çevirip öyle alıyor. 121 lira küsür çektü hesaptan. 125 liraya aliexspress te qcy offical store satıyo zaten en azından hızlı gönderiyorlar. Şimdi bakalım dx kaç ayda gönderir. İptal bulamadım bulabilsem iptal edecem dx den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Ne alakası var hocam sitenin para birimini Türk lirasına çevirince sitede öyle yazıyor. Ödeme yaparken dolara çevirip öyle alıyor. 121 lira küsür çektü hesaptan. 125 liraya aliexspress te qcy offical store satıyo zaten en azından hızlı gönderiyorlar. Şimdi bakalım dx kaç ayda gönderir. İptal bulamadım bulabilsem iptal edecem dx den.
    Hocam 20 lira fark koymasına üzüldüm. Dediğim gibi 3-4 yıl olmuştur ben bir şey almayalı. Ben baktığımda 4-7 gün diyordu, inşallah kısa sürede elinize ulaşır.
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Yok hocam mevzu 20 tl değil. Sitenin para birimini Tl olarak seçince düşük gösteriyor artık Tl kurunu nerden alıyosa. Ama çekimi dolar olarak yaptığı için o doların tl karşılıpını alıyor. Zaten 21.86 mı neydi dolar olarak fiyatı tl karşılığını banka kesiyor. Ama bangood, aliexspress, gearbest gibü siteleri para birimini tl olarak seçince doğru çeviriyor ve sürpriz olmuyor. Bem zaten siteye ilk girdiğimde fiyatına baktım 21.86 dolar, o anki kura baktım 121 gibi ediyo sitenin para birimini tl seçince 105 lira gözüküyo sitede ama karttan doları çekiyo 121 tl oluyo.

• qcy e1 anc kullanan var mı? konuşma kalitesi şarjı nasıl memnunmusunuz?
  • Merhaba,
    Ben QCY Pro-T1 kullanıcısıyım.
    ancak ürün artık kullanmama hatta elden çıkarma aşamasına geldim.
    internette çok aramama rağmen derdime bir çare bulamadım. son çare olarak buraya yazmak istedim.
    kulaklığın şarjı müzik kalitesi vs. gibi özellikleri fiyat/performans açısından benim için oldukça yeterli.
    ancak kulaklık ile bir türlü konuşamıyorum. bunun nedeni dış ortam sesini o kadar çok alıyor ki konuşurken karşıdaki kişi rahatsız olup bluetooth'u devre dışı bırakıp ahizeden konuşmak zorunda kalıyorum.
    bunu giderebileceğim bir yöntem bi program var mı dır?
    yada önerebileceğiniz birşey.
  • kaanpasin K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tip kulaklıklar sesli ortamlarda dediğiniz gibi mikrofon kulağınızda olduğu için sesli ortamda çok fazla ses alıyor. Bunun bir çözümü olduğunu sanmıyorum. Kardeşimdede samsung gear icon x 2018 var onda bile sesli ortamda iken acaip ortam sesi geliyor.

• İyi akşamlar. Yaklaşık 4 ay önce QCY m1-pro aldım kulaklıktan memnunken bir anda senkronizasyon sorunu ortaya çıktı. Yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mı bilmiyorum. 0.5 sn-1 sn geç geliyor ses. Çözümünü bilen aydınlatabilir mi acaba?

• kaanpasin K kullanıcısına yanıt
    Hocam bir tanesini elinizde tutup mikrofon olarak kullanmayı deneyin, işe yarayabilir. Zira ben öyle yapmıştım ve sonuç vermişti. Sizin modelde de büyük ihtimalle iki kulaklıkta da mikrofon vardır.
  • arkadaşlar mi 8 için qcy t1 pro modeli almayı düşünüyorum 2 cihazda bluetooth 5.0 destekliyor aptx veya aptx hd gibi özellikler varmı bilmiyorum qcy t1 pro da bulamadım ama kulaklık her yerden övgü alıyor sizin öneriniz nedir önceki kulaklığım ortalama 150 tl gibi bir fiyata satılan gayet iyi performans veren philips kablolu spor bir kulaklıktı 2 sene oldu hala kullanmaktayım ama kablodan kurtulmak için bu kulaklığı istiyorum acaba ne kadar fark vardır arada t1 pro bir tık düşük olsa bile ses bas vs konuda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Son olarak çokça video izleyip araştırdım tek rahatsız olduğum durum insanlar 1-2 hafta düzgün şekilde kullandığını söylüyor sonra kulaklıklar birbirinden kopuyor ve tekrar bağlamak zorunda kaldıklarını söylüyorlar kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi bu fiyata yani 250tl kvk garantili en iyi f/p cihaz bu mudur ? şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.@siyahinci83 @gekren @blackshine @oguzhanaltuner @FastegL @n3Xtg34r @baaydin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 23 Şubat 2019; 20:49:42 >

• brkcnra09 B kullanıcısına yanıt
    Hocam youtubede videolar var. Onları inceleyin.

• QY12-E1-QY19-M1 PRO-M1C-L1-QY31-S1 MİNİ

bu kulaklıklardan en iyisi/iyileri hangisi
  • Merhaba;
    Ben de mini 2 almak istiyorum ama memnun kalır mıyım bilemiyorum. Fikri olan var mı, kullanan? Ses kalitesi ve kulakta durma ergonomisi nasıl?
  • arkadaslar merhaba,
    sadece telefon gorusmesı ıcın QCY nın hangi modelını onerırsınız acaba?
  • Merhabalar T1 pro da ses konuşması lazım nasıl acaba. Aramaya çalıştım pek bilgi göremedim. Ses güzel iletişim güzel ama konuşma nasıl acaba ? Airpods gibi kullanışlı mı ?

• Bir hafta önce Aliexpress'den 105 TL civarına aldım T1C'yi. Şu an kullanıyorum gerçekten iyi ama bir sorunum var. Müzik dinlerken ara sıra 0.1 saniyelik, bazen 1 saniyelik kopmalar oluyor ve gerçekten çok rahatsız edici oluyor. Bazen iki kulaklık birden, bazen sadece sol kopuyor. Şu anlık yaklaşık 6 yıllık bir laptopta kullanıyorum laptopun anlık ısınmalarından dolayı vs. olabilir mi?
  • erayaman2 kullanıcısına yanıt
    hocam bende de t1c var yaklaşık üç aydır kullanıyorum ilk aldığımda laptopta cepte denedim dediğin gibi laptopta senin anlatığın gibi oluyordu ama ben t1c apple tv için aldığım için t1c tam uyumlu oldu apple tv hiç sorun yaşamadım yalnız ilk aldığım zaman sesi az geliyordu şimdi gümbür gümbür dizi film youtube turkcell tv çok net dinliyorum önemli olan bluetooth 5.0 cihazda kullanmak....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • QCY T1 pro siparişi verdim bugün. airpods kullanmıştım bakalım bu nasıl olacak.
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok sağ ol. Bu ay içinde Mi 9 alıp onunla kullanacağım zaten. Umarım güzel performans verir.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Kulaklıkları kullandıktan sonra
    Kutusuna koymadan önce hem sağ hem sol kulaklığı kapatıp mi kutusuna koymalıyız.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.