Şimdi Ara

qaskai mi, kuga mı, tiguan mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıfır araç düşünüyorum. Dizel, suv ve 1600 cc altında olmasını istiyorum. Üç araç arasında kaldım. özellikle kullananlar olmak üzere konu hakkında bilgisi olanların yorumlarını merak ettim.
    qaskai
    kuga
    tiguan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazcocuk -- 10 Eylül 2017; 1:31:14 >

• Eğer Tiguan fiyatı Kuga bandında olsaydı Tiguan derdim. Ama şu üçlüden Kuga
  • 1.6 C SUV piyasasının kareası:
    3008 (Baştan çıkaran tasarım, optimal motor / şanzıman alternatifi + ortalama üstü fiyat -)
    Kadjar (Ortalama fiyat / Başarılı Dizel motor + heyecan yaratmayan tasarım / sorunlu edc şanzıman -)
    Tiguan (Başarılı 2.el / Yenilikçi tasarım + 1.6 lt dizel otm. eksiği / kronik sorunlu dsg)
    QQ ( Makul fiyat / başarılı dizel motor / Güçlü 2.el + Eskiyen yüz / sorunlu x tronic şanzıman / nispeten sınıfının en küçük hacmi)
  • aaguler kullanıcısına yanıt
    tiguan yenilikçi tasarım
  • 3008

• şu tasarıma bakar mısın yenilikçi tiguan
  • Qq
  • Bence kuga
  • Bu üçü arasından;

Otomatik olacaksa Qashqai

Manuel olacaksa Kuga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 10 Eylül 2017; 8:15:26 >
  • Qq cvt sorunlu diğerleri çift kavrama ama yine de otomatikse kuga manuelse qq alırdım
  • Kalite ararsan Tiguan ve Kuga. Tiguanda 1.6 dizel otm. yok. Kuga 1.5 euro6 dizel otom motor ve powershift çift karama var ve style paket bile yeterince dolu , titanyuma selektive gerek bile yok bence.

Qq ve Kadjarda ben kabin içinde pek bir kalite algilamadim malesef.

Geniş aileler icin kuga öneririm , degilse digerleri bakilabilir ancak yine de en sorunsuz sanziman cift kavramalar icin de kuga dir. illa tam otomatik dersen yuksek fiyatina da katlanirsan pug 3008
  • İkinci eli en kuvvetli olan araç qashqai dir. Sorunlu denilen cvt şanzıman, aslında sorunlu değil ama günü geldiğinde yağı ve filtresinin değişimi aksatılmaması gereken bir araç, yıllar önce honda hr-v ve toypotanın bir kaç modelinde de bu şanzımana sorunlu dediler ama sorunun şanzımanda değil sahibinden kaynaklı olduğu öğrenildi... Kısacası bakımlı alırsanız mükemmel bir şanzımandır cvt.
  • 3008 için geçen ay dizel otomatiğini 125 bine verildi diyen olmuştu

Qashqai iyi tercih olur, ikinci el olarak rüştünü ispat etti bence sınıfında jenerik araç oldu isim verdi

Kuga'nın tasarımı motor, şanzıman iyi ama ikinci eli ne olacağı belli değil

Aracı ne kadar kullanacağınız sizin tercihiniz olacak bence
  • 3 ü arasında kuga. 3008 i de değerlendirebilirsin.
    Tiguana yenilikçi tasarım denilince beni bir gülme alıyor. QQ kızılay dağıtmış gibi her yerde zaten. Birde yakın zamanda makyajlısı gelecek.
  • 1- (136 hp 320 tork) QQ makyajlı kasa .
    2- allure donanım 3008 (155 bine alınabiliyor)
    3- kuga (st line paket) fiyatı yüksek ama alınacaksa bu donanım alınmalı.
  • simdi burada paran varsa tabiki en pahalisini en donanimlisini alacaksin.. eger o kadar para vereceksen 3008 derim..

kuga hicbir tercige giremeyecek kadar cirkin bir araba, ic tasarimi cok kotu 90'lardan kalma.. malzemeleri cok sert, cok odun gibi bir tasarmi var.. donaimi az..

eger ben fiyat performans arabasi ariyorum, az paraya en fazlasini ariyorum diyorsan tek adresin var o da KADJAR

altyapi ve ust yapi kendini kanitlamis nissan qashqai ile ortak.

neden QQ degil de kadjar ?

kadjar ilk alim bedeli ucuz
    yillik bakimi 20 000 de bir ve 500 lira, QQ 10 000 de bir ve 1000 lira
    QQ'de cvt sanziman var yani scooter sanzimani insani uyuz eder kanser olursun, Kadjarda EDC cift kavramali muhtesem hizli ve konforlu yeni teknoloji sanziman var.
    Kadjar daha genis, bagaji QQ'ye gore genis
    Kadjarda daha cok donanim var, dijital ekran , serit takip vs vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CinliUV -- 12 Eylül 2017; 14:10:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinliUV

simdi burada paran varsa tabiki en pahalisini en donanimlisini alacaksin.. eger o kadar para vereceksen 3008 derim..

kuga hicbir tercige giremeyecek kadar cirkin bir araba, ic tasarimi cok kotu 90'lardan kalma.. malzemeleri cok sert, cok odun gibi bir tasarmi var.. donaimi az..

eger ben fiyat performans arabasi ariyorum, az paraya en fazlasini ariyorum diyorsan tek adresin var o da KADJAR

altyapi ve ust yapi kendini kanitlamis nissan qashqai ile ortak.

neden QQ degil de kadjar ?

kadjar ilk alim bedeli ucuz
    yillik bakimi 20 000 de bir ve 500 lira, QQ 10 000 de bir ve 10000 lira
    QQ'de cvt sanziman var yani scooter sanzimani insani uyuz eder kanser olursun, Kadjarda EDC cift kavramali muhtesem hizli ve konforlu yeni teknoloji sanziman var.
    Kadjar daha genis, bagaji QQ'ye gore genis
    Kadjarda daha cok donanim var, dijital ekran , serit takip vs vs.

10000 lira mı

• Dizel otomatik 1.6 olması nedeniyle Qasqai ve Kuga arasında tercih yapılır

Üstün donanım, güvenlik ve yol tutuş ve tasarım ve konfor ve kalite açısında Kuga seçilir
  • Benim oyum Kuga'dan yana :)
  • Nissan QQ kasası değişecek, Tiguan'ın dizel otomatik seçeneği sadece 2.0 motor da var.
    Kuga dış görünüş olarak çok güzel ancak iç mekanda kullanılan tasarım ve plastikler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 1600 kg ağırlığındaki aracı, 1.6 dizel motor yüksek hızlara çıkarmakta zorlanıyor. Bagaj alanı esnekliği 60:40 katlanan arka koltuklardan ibaret. Benim önerim 3008.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.