Şimdi Ara

Q9650 4000 ghz 1.200 vlt ile full stabil (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
6.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LazPacino

vayy islemciy ebakarmisin yaa.. bende almayi dusunuyorum birinden., onda da bu islemci var yada QX miydi bilmiyorum ama oda cabuk bi overclcok ile 4.2 gunluk kullniyordu.. bende de suan E6750 var standard fan ile 3.26 stabil halde kullanabildim

ve bu ramlar hakkinda da birseyler soylemek istiyorum.. bende de crucial tracer led var.. ancak tek sira ledli 2x1 gb 800 mhz ben ne yapsam edemedim 1000 den yukari cikamadim yaa :S oda 5-5-5-18 ile :S yuh yaani oc ram diye aldik bise yaapmiyoz yaa ne istir anlamadim..:P tek sira ledli seri oldugu icin mi acaba??

bundan once kingston value ram vardi 667 onu bile 900 kullandim., simdikilerde tik yok sanki
    tek sıralı ledlerden birşey beklememek lazım yalnız şift sıralı ramlarda hepsi çok iyi olmuyor malesef bendekiler iyi çıktı o ayrı mesle şans işi

asus p5b
    E6750
    2x1 crucial tracer led 800
    vapor x 5770
    asus 350 watt

• evet arkadaşlar yeni ekran kartım ile aldığım test sonucu beni baya tatmin etti sonuçları tabi siz ne düşünürsinüz onu bilmiyorum

Q9650 4000 ghz 1.200 vlt ile full stabil
  • arkadaşlar ben overclock yapmadan orjinalinde 3520 yi görüyorum günlük acaba overclock yapsammı diyorum?
  • evet arkadaşlar 3dmark06 testim

• yürü be ali kim tutar seni,hakkaten güzel puan.havalar biraz serinlesin birkaç yüz puan daha arttırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahray

yürü be ali kim tutar seni,hakkaten güzel puan.havalar biraz serinlesin birkaç yüz puan daha arttırırsın.

sağol emrah evet karları bekliyom dur bakalım o zaman ne olacak
  • Arkadaşlar bende az sonra bir kaç resim koymak istiyorum overclock yapmayı bilmiyorum siteden gördüğümm programları karıştırıyorum izniniz olursa resim koyacağım :)
  •  Q9650 4000 ghz 1.200 vlt ile full stabil

Bunlara overclock yapmak istiyorum yan konularda var biliyorum ama birisinden destek almak istiyorum 14 yaşımdayım!

• buda benimki..

• quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

vayy islemciy ebakarmisin yaa.. bende almayi dusunuyorum birinden., onda da bu islemci var yada QX miydi bilmiyorum ama oda cabuk bi overclcok ile 4.2 gunluk kullniyordu.. bende de suan E6750 var standard fan ile 3.26 stabil halde kullanabildim

ve bu ramlar hakkinda da birseyler soylemek istiyorum.. bende de crucial tracer led var.. ancak tek sira ledli 2x1 gb 800 mhz ben ne yapsam edemedim 1000 den yukari cikamadim yaa :S oda 5-5-5-18 ile :S yuh yaani oc ram diye aldik bise yaapmiyoz yaa ne istir anlamadim..:P tek sira ledli seri oldugu icin mi acaba??

bundan once kingston value ram vardi 667 onu bile 900 kullandim., simdikilerde tik yok sanki

asus p5b
    E6750
    2x1 crucial tracer led 800
    vapor x 5770
    asus 350 watt

tek sıra ledli olanlardan fazla birşey beklememek lazım

• evet arkadaşlar buda gigabyte p45 extreme ile testlerim yorumlar sizden

http://img823.imageshack.us/i/ali1i.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalman_1 -- 20 Ekim 2010; 12:40:12 >
  • Ali,vantage testinde ekran kartından fiziği kapatman lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karandiru

Ali,vantage testinde ekran kartından fiziği kapatman lazım..

Neden abi?
  • evet arkadaşlar super pi ve memory benhcmark

http://img801.imageshack.us/img801/5856/ali2v.jpg
  • Aynı işlemciyi kullanıyorum çarpanı sayesinde 4ghz'de günlük rahatlıkla kullanılabilir, 4ghz'in üstünde çalıştıranda çok kişi var. Stabilite bozulmasın diye kafadan 1.3v vermiştim, 1.25v'u da denemek lazım demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Ekim 2010; 0:37:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Aynı işlemciyi kullanıyorum çarpanı sayesinde 4ghz'de günlük rahatlıkla kullanılabilir, 4ghz'in üstünde çalıştıranda çok kişi var. Stabilite bozulmasın diye kafadan 1.3v vermiştim, 1.25v'u da denemek lazım demekki.

işlemcinizin vid değeri nedir?
  • Arkadaşlar bendede q9650 işlemci var.İşlemciye hız aşırttığımda voltajı 1.300 9*450 ayarlıyorum.Fakat DİRT 2 oynadığımda oyunun belli bir yerinde oyun donuyor.Hız aşırtmayı
    iptal ettiğimde oyunda donma olmuyor.Acaba nerede hata yapıtorum.Vid ayarı nereden ayarlanıyor.Kaç olmalı.Yardımlarınızı bekliyorum.Linx testini geçiyor.Diğer hiçbir oyunda takılma yok.

Sistemimİ
    ANAKART ASUS P5Q-E
    İŞLEMCİ Q9650
    EKRAN KARTI ZOTAC 480 AMP
    GÜÇ KAYNAĞI H.POWER 1000 WAAT
    4 GB KİNGSTON RAM
    İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsalper -- 2 Kasım 2010; 8:14:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendsalper

Arkadaşlar bendede q9650 işlemci var.İşlemciye hız aşırttığımda voltajı 1.300 9*450 ayarlıyorum.Fakat DİRT 2 oynadığımda oyunun belli bir yerinde oyun donuyor.Hız aşırtmayı
    iptal ettiğimde oyunda donma olmuyor.Acaba nerede hata yapıtorum.Vid ayarı nereden ayarlanıyor.Kaç olmalı.Yardımlarınızı bekliyorum.Linx testini geçiyor.Diğer hiçbir oyunda takılma yok.

Sistemimİ
    ANAKART ASUS P5Q-E
    İŞLEMCİ Q9650
    EKRAN KARTI ZOTAC 480 AMP
    GÜÇ KAYNAĞI H.POWER 1000 WAAT
    4 GB KİNGSTON RAM
    İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER

işlemcinin vid değeri nedir? ve ramları nasıl yapıyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.