Şimdi Ara

Q9400 sisteme acil güncel bi ekran kartı önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar parayı buldum :D o yüzden bana sıfır fazla pahalı olmayan bir güncel ekran kartı önerin 350 watt psu var ilerde sistemi yükseltirim gpu hariç onada uyumlu olsun yeter .Size güveniyorum ve eğer mümkünse içinde 1050 ti veya 1050 olan bin liraya sisttem toplanabilirmi ?

• Bu dolar kurunda dediğiniz biraz zor. O işlemciye 750 ti, rx 460 ya da 1050 uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 2 Ocak 2017; 15:48:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hangi 1050 yi önerirsiniz ?
  • Fark etmez hocam, herhangi biri olabilir.

• Rx 460 dururken neden 1050 alasın dostum 1050 den daha performanslı daha ucuz ha paran 1050 ti a yetiyorsa tabiki onu al
  • RX 460 4 GB bakılabilir.

• ÜSTAT XEON kullanıcısına yanıt
    İnanırmısın ilk ona baktım ama malum psu 350 olduğu için bu daha uygun geldi rx 460 a kaç pin güç girşi lazım ve kaç watt psu gerek veya 200 liraya sağlam ona uygun psu önerin varmı ?
  • Sebas26 S kullanıcısına yanıt
    6 pin girişi var eğer güç kaynağın 12v kanalından 250 civarı veriyorsa yeterlidir. Değilse Zalman ZM400 le öneririm fazlasıyla yeter 130 tl civarlarında
     Q9400 sisteme acil güncel bi ekran kartı önerisi ?Kardeşim şimdi bu iksiini alsam yeter dimi sorun yapmaz heralde anakarta takılırken sonuçta 775 Lga soket anakart gayette uygun şuan ikisi bide vga to dvi yapıcam o sorun yaratırmı yakında hd monitör alırım
    bu ikili sıkıntı yapmaz ama benim tavsiyem 50 tl daha koyup msi 4gb alman tek fanlı olması hiç bir sıkıntı yaratmaz. Açık dünya oyunlarında 2 gb yetersiz kalır fakat bu çok az oyunda geçerli istersen belirttiğin sapphire 2gb alabilirsin.
  • Ekran kartını az fark ile 4gb olarak alman iyi olur, işlemciye de biraz overclock yapmanı öneririm.

Psu olarak;

http://www.sinerji.gen.tr/high-power-500w-80-375a-single-rail-aktif-pfc-siyah-atx-guc-kaynagi-pmu71573
    Güzel hoş diyosunuzda biri 510 biri 562 bide 190 psu önerdiniz oldu 752 ben bide buna çevirici alıcam 40 50 lira 800 lira etti onun yerine 510 alıp 140ada psuyu alsam 650 50 lirada çevirici 700 liraya kaparım tamam 4 gb daha iyi olur ama nebileyim kararsız kaldım
    Kararsız kalacak birşey yok.4GB RX460 ve o ayardaki kartlar zaten sisteminiz için maksimum seviyede kullanabileceğiniz kartlar.10.000TL bütçeniz olsa bile daha güçlü kartları zaten kullanamazsınız. Madem hamama girdiniz terlemeden çıkmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.