Şimdi Ara

*Q6600 hakkında herşey* GÜNCEL:Testlerle Q9300 mukayesesi eklendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
0
Favori
62.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşım ilk incelemem çok fazla profesyonel olmadı ama geliştiriyorum desteğiniz için çok sağolun.

Ayrıca bu inceleme açık bi inceleme yani mozilla gibi linux gibi halkın incelemesidir yani herkes eklenti yapabilir.

En son çekilen resmilerle en son biten testleri eklemeye çalışacam.size tavsiyem bu topici bookmarklarınız üst taraflarında bi yere koymanız.saygılar,sevgiler..
  • :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

penry cikinca

2. elde 200 e alinca insallah cok mutlu olacagim

+
  • arşive ekleyelim bunu tarihe geçsin :)

herkes ctrl+d yapsın flash disklere yedeklesin :)
  • şu an için gereksiz bir işlemci
    e 6750den yavaş ve pahalı

önümüzdeki 5 yıl işlemci satışları olmayacaktır diye bi kanun çıkarsa alınabilir sadece
    şimdilik israf
  • quote:

Ayrıca bu inceleme açık bi inceleme yani mozilla gibi linux gibi halkın incelemesidir yani herkes eklenti yapabilir.

walla bişi demiyorum artık...sen ya 10 bira icip yazıyorsun bunları yada 15 yasında heyecanlı bir kardesimizsin!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mkafkas

quote:

walla bişi demiyorum artık...sen ya 10 bira icip yazıyorsun bunları yada 15 yasında heyecanlı bir kardesimizsin!

süper

• burası kreş değiş arkadaşlar forum yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim
  • arkadaş q6600 le arasında adeta duygusal bi bağ oluşturmuş ve sevincini sizlerle paylaşmak istemiş, ama siz, kursağında bırakmışsınız
  • Foruma gene çoluk cocuk dolmuş yaw. Adam intelin sponsorluğunu aldı heralde reklam yapıyor.
  • evet çok detaylı ciddi bi çalışma olmuss,,,
  • inceleme bitirdi beni hemen koşup q6600 alıyoruz
  • C2D resmi koymuş bir de =P
  • arkadaşlar inceleme bence güzel oldu ama bomba etkisi yaratacak yeni test sonuçlarını hazırlıyorum yabancı bi siteden buldum yarın ekleyecem şimdilik sabredin.resim Core2 resmi evet.unutmadan tekrar hatırlatim arkadaşlar ben intelle çalışmıyorum öyle zannedenlerin yanlışları var.
    bir soruyla konuya yeni bir boyut kazandırayım:yeni q6600 alanlar kaç milyona hangi bilgisayarcıdan aldılar? lütfen paylaşalım.
  • Fena olmamış ama detay eksik
  • Hahahaha akşam akşam güldüm yahu
  • İki aydır geçici olarak e2160@3.2 ghz kullanıyorum. Fakat bu 2 aylık süre içinde q6600 a geçsem mi geçmesem mi gelgitleri içerisindeydim. Ta ki bu incelemeyi görene kadar. Yabancı sitelerdeki forumlar da dahil ben böyle bir inceleme daha görmedim... Valla.
  • emeğe saygı lütfen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

Hocam q6600 çıkalı ne kadar zaman geçti (= nasıl inceleme bu ayrıca yahu. Hani test hani bi sonuç?
    Saldım çayıra mevlam gayıra bi konu daha kirlilik için

-----------------
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.