Şimdi Ara

Python Macro sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • online bir oyunda herhangi bir tuşa belirli saniyeler arasında bastırtmak istiyorum. keyboard,pyautogui,win32api bu üç eklentiyi import ettim normalde bütün import ettiklerim çalışıyor ama oyunu açtığımda anticheat yüzünden hiç bir şekilde tepki alamıyorum. Yardım edebilecek birisi var mı?

• Anticheat çözümleri bu tür şeyleri engellemek için var zaten. Çözüm için işletim sistemini sanallaştırıp keystroke bir üst katmadan gönderilebilir. Ama özel bir sanallaştırma çözümü olmadan anticheat yazılımı sanal makinede çalıştığını fark edebilir.
    Sanal makine olmadığında bir üst katman bilgisayarın dışı oluyor. Onun için de atmega32u4 gibi bir mcu ile usb keyboard emulation yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulan Musk -- 12 Temmuz 2022; 21:15:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence illaki bir çözümü vardır. Çünkü yapanlar var diye duydum. Birde o kadarda kısıtlamıyor anticheat mause hareketlerini yaptırtabiliyorum ve ekranı taratabiliyorum bir tek tuş yollayamıyorum oyuna.

• PyAuotit (çalışmıyor)

PyAutogui (çalışmıyor)

AutoPy (çalışmıyor)

PyNput (çalışmıyor)

PyWinAuto (çalışmıyor)

PyDirectinput (çalışmıyor)

Win32con (çalışmıyor)

keyboard(çalışmıyor)

g300s e makro atadığımda çalışıyor ama python ile macrolu tuşa bastırtamadım bir türlü.

neyi denediysem bir türlü çalıştıramadım :( Yokmu yardım edebilcek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.