Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Pvp İçin Sorular Arena/BG

3
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Pvp İçin Sorular Arena/BG
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    826 Mesaj
    Merhabalar. Uzunca bir zamandan sonra oyuna geri döndüm sayılır.(eskiden arenada 2350rating//rbgde 2450 exp var) Resto druidimi 110 level yaptim. En son bıraktığımda pvp sistemi şu şekildi. Top level ol,bgde honor kas,ashranda haftalik conq cap ve item düşürmeye çalış,arena cap yap ve pvp itemlerini düz ve arenaya gir.

Şimdi baktim artifact(tam olarak çözemedim) gelmiş,honor level gelmiş vs vs.

Benim bg ve arenaya girenler ile eşit olmam için tam olarak ne yapmalıyım.

Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.

|
    |
    pvp yapman lazım.
    edit: gear eskiye göre daha az öneme sahip, stat ayarlaması yok, honor talent'ı fullemeye bak ve silahını geliştir.
    Pvp yaptıkça bunları da yapmış oluyorsun, başlangıç için bg spam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 3 Nisan 2017; 0:36:53 >
    |
    |

XFX RX570 8GB / Ryzen 5 2600 - Arctic Freezer 34 eSports DUO / MSI B450 Tomahawk/ FSP Hyper 650W / Sharkoon AM5 Window / Samsung 860 EVO 500GB / Kingston 16GB(2x8) HyperX 3200mhz / WD Elements 2TB / LG IPS 21.5" / Xiaomi Redmi Note 5
    Steam
  • Yarbay
    4486 Mesaj
    bi tek ilvl etkiliyor ondada %5mi ne fark oluşturuyordu

sıkıntı olan kısım artifact power ne yazıkkı onların traitleri pvpde işliyor onları farmlaman şart
    |
    |

If you have real paradise for gangsters, see ya there
  • Çavuş
    94 Mesaj
    random bg lerde veya arenada eşit değil yakın olsan ne yazar dışarıda pvp de full mistik adam sana tek çeker hayatan soğursun pvp yi iyice bitirdi biliz teşekkürler ...
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,178
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.