Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.484
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beraber beklemeye devam etsekte git gide bir panel almak riskli olmaya başlıyor özellikle samsung için

Malum Samsung yurt dışında kaliteli olsada Türkiyede olan üst düzey temsilciler için aynisi söylenemez çünkü sorun olan paneli hiçbirşey olamamis gibi paketleyip fark etmicek birisine satmaktan gurur duyuyorlar, ee ismini değiştirip aslinda 6400 panalleri 7400 die millete kasabilen bir firmadan beklenir.

Sony için ne desemki kumandasi çok çirkin

Ses konusunda Samsungdan daha zayıf

Ölü piksel vs sorunlar samsung kadar yaygin değil belkide bu samsungda sorunlu panel bir tanedir ama tekrar tekrar paketleyip sattiklari için türkiyeyi dolaşıyordur.

Sony Sorunlu Paneli fabrikaya geri gidiyor diye bir duyum almıştım. Allah affetsin

Gel gelelim fiyatlara,

Sony 55Xe9005 5400 den satildi vesselam ,

Sony 55Xe8505 4400 den ( Düşerse affetmem alirim )

Samsung 55Mu9000 5250 den

Samsung 55Mu8000 4600 den

Bunlar benim bire bir gözümle gorduğum fiyatlar. Şimdi durum nedir dersek Vatan ve Teknosa birbirinden karaktersiz 2 firma allah ellerine duşurmesin Rekabet kurumunun Türkiyede hiç bir işe yaramadığının kanitlari, zindiklar, bizim gibi takip etme olanağı olmayan insanlari Müthiş indirim , harika indirim diye kandirip aslinda fiyatlara 100 tl 100 tl ekleyerek 400 ila 600 tl lik zam yaptilar , sorarsak Muhteşem indirim derler.

Fiyatlar O seviyelere tekrar düşermi bilmem ama ben beklemedeyim. Zaten şu an alsamda göremiyeceğim için rahatim belkide :) malum hala gemideyim 10 gun sonra evde olacağım. 1 hafta salondaki Tv yi kullansamda oyun oynamak için 1 hafta sonra playstationu çöpte bulma olasılığım yüksek bu sebepten benim son 2 haftam :)

Güzel fiyatlar yakalayarak muradimiza ermemiz dileği ile.

Fiyat paylaşımlarımızı eksik etmeyelim.

Selametler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar panasonic piyasadan çekildi mi önceden vatan bilgisayar da satılırdı şimdi bakıyorum forumda konusu bile kalmamış
  • Samsung'un yaptığı indirim için bugün birkaç bayisiyle görüştüm telefonla. Bir tanesi mu9000 modelinin ellerinde kalmadığını ve bir daha da stok gelmeyeceğini söyledi. Sebep olarak da mu8000 ile nerdeyse aynı özellikte olduğunu ve daha pahalı olmasından dolayı satılmayacağını iletti. Başka bir bayi ile görüştüğümde ise ellerinde olduğunu ve fiyatının da 6.500 TL olduğunu söyledi. Israrla kampanyalı fiyatı bu mu diye sorduğumda da bu olduğunu iletti. Bu fiyatlarla nasıl bir kampanya olduğunu pek anlayamadım açıkçası. Bir kaç haftadır fiyatları takip etmeyen bir kişi aa kampanya varmış diye alabilir belki. Umarım insanlar fiyatları iyi takip edip bu tuzağa düşmezler.
  • Philips 49PUS7502 İçin pusuda bekleyenlerdenim. İndirime girmiş bir yer var mı? Bilgisi olan var mı? Fiyat alan yada alabilecek durumda olan. (Nakit para ile bildiğin kağıt para ile ödeme yapacağım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptCRaCKs

Beraber beklemeye devam etsekte git gide bir panel almak riskli olmaya başlıyor özellikle samsung için

Malum Samsung yurt dışında kaliteli olsada Türkiyede olan üst düzey temsilciler için aynisi söylenemez çünkü sorun olan paneli hiçbirşey olamamis gibi paketleyip fark etmicek birisine satmaktan gurur duyuyorlar, ee ismini değiştirip aslinda 6400 panalleri 7400 die millete kasabilen bir firmadan beklenir.

Sony için ne desemki kumandasi çok çirkin

Ses konusunda Samsungdan daha zayıf

Ölü piksel vs sorunlar samsung kadar yaygin değil belkide bu samsungda sorunlu panel bir tanedir ama tekrar tekrar paketleyip sattiklari için türkiyeyi dolaşıyordur.

Sony Sorunlu Paneli fabrikaya geri gidiyor diye bir duyum almıştım. Allah affetsin

Gel gelelim fiyatlara,

Sony 55Xe9005 5400 den satildi vesselam ,

Sony 55Xe8505 4400 den ( Düşerse affetmem alirim )

Samsung 55Mu9000 5250 den

Samsung 55Mu8000 4600 den

Bunlar benim bire bir gözümle gorduğum fiyatlar. Şimdi durum nedir dersek Vatan ve Teknosa birbirinden karaktersiz 2 firma allah ellerine duşurmesin Rekabet kurumunun Türkiyede hiç bir işe yaramadığının kanitlari, zindiklar, bizim gibi takip etme olanağı olmayan insanlari Müthiş indirim , harika indirim diye kandirip aslinda fiyatlara 100 tl 100 tl ekleyerek 400 ila 600 tl lik zam yaptilar , sorarsak Muhteşem indirim derler.

Fiyatlar O seviyelere tekrar düşermi bilmem ama ben beklemedeyim. Zaten şu an alsamda göremiyeceğim için rahatim belkide :) malum hala gemideyim 10 gun sonra evde olacağım. 1 hafta salondaki Tv yi kullansamda oyun oynamak için 1 hafta sonra playstationu çöpte bulma olasılığım yüksek bu sebepten benim son 2 haftam :)

Güzel fiyatlar yakalayarak muradimiza ermemiz dileği ile.

Fiyat paylaşımlarımızı eksik etmeyelim.

Selametler.
    değmezmiş bu ( DH ) platformda yorum yapmak/yazmak için !!!harcanan zamana ve emeğe yazık !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eroled -- 15 Kasım 2017; 0:0:17 >

• ab1907 kullanıcısına yanıt
    evet bende bugün gittim. samsung mağazasına indirimli fiyatlar şöyle

55mu8000 5,475tl
    55mu7400 4,295 tl
    65mu9000 8,995 tl yani şaka gibi indirim fiyatları bunlar. büyük tekno marketlerin normalde sattığı fiyatlata yaklaşmışlar hepsi bu
  • Samsung 55mu7350 nasıldır? Aile almayı düşünüyor 3599TL fiyatı ile. Benzer fiyatlı başka bir marka model tercih edilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Vestel 4k 65 inch

Axess puan ile 3399TL ye geliyor

http://www.hepsiburada.com/vestel-65ud8900-65-165-ekran-4k-uhd-smart-led-tv-p-HBV000007TYOS?magaza=Uygunavar

Alınır mı sizce bu fiyata. 4k yayınlarda ve videolarda sıkıntı yaşanır mı?

Ürünün artı ve eksi yönleri neler acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Vestel 4k 65 inch

Axess puan ile 3399TL ye geliyor

http://www.hepsiburada.com/vestel-65ud8900-65-165-ekran-4k-uhd-smart-led-tv-p-HBV000007TYOS?magaza=Uygunavar

Alınır mı sizce bu fiyata. 4k yayınlarda ve videolarda sıkıntı yaşanır mı?

Ürünün artı ve eksi yönleri neler acaba

Vestelin 4K tvlerinde bahsettiğiniz sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    A101 de o pesin fiyati..taksitli fiyati farkli

• Arkadaşlar Sony 49xe7005 alarak 4k serüvenimi sonlandırdım.2599a geldi puanla.

• samsung ue65mu7000 5.500tl e düşmüş media markette birde 55mu7400 4000 tl sizce nasıl ? ürünler hakkında bilgisi olan varmı ? tavsiye edermisiniz ?
  • 43 bi f\p 4k varsa söyleyin diyerek katılıyorum .

• Selamlar. 1 aydir araştırıyorum LG 55SJ850 yi diğer model ve markalarla karsilastirdim baya güzel gibi. Sizin fikriniz nedir. Veya 6-7 bin tl ye baska bir oneriniz varmi

• Hayırlı olsun hocam 8005 kovalıyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Hayırlı olsun hocam 8005 kovalıyorum ben de

Allah razı olsun. Fakat gece siparişi iptal ettim. Va panel olmadığı için bir de 49 küçük gelir diye vazgeçtim. İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum

• odaya göre boyutu belirlemek lazım içinize sinmediyse iptal ederek en iyi isini yapmışsınız ama fiyatı baya iyiydi. 55 inç sonyler indirime girse bütçeyi arttırıp alabilirim fakat 49luk da işimi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dandy61

Daha önceden konuştuğumuz gibi yurt dişindayim Nurpa elektronikle henuz mail üzerinden haberleşiyorum ama bence fazla söylemiş.

Neden mi, size bir ipucu Nurpa elektronik gittigidiyor uzerinden satiş yapan bir satici. Sağlam olduklarindan süphem yok orada bile 6 taksitle 5700 kusure satiyorlar unutmayalim GG komisyonu ufak bir mebla değil.

Ben Nurpadan 3-4 kişi 5400 tl 6 taksit alabileceğimizi düşünüyorum. Size henuz haber vermedim çünkü görüşmemiz bitmedi.

Eminimki şu anda burayi takip etmeyen fakat 55xe9005 fiyatinin düşmesini bekleyen 10larca insan vardir. Toplu alimlarda herzaman fiyat düşer.

Kardeşim ben de 55xe9005 ya da 55mu9000 takip ediyorum. Uygun fiyata denk gelirse peşin ya da taksitli fark etmez, alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_51

samsung ue65mu7000 5.500tl e düşmüş media markette birde 55mu7400 4000 tl sizce nasıl ? ürünler hakkında bilgisi olan varmı ? tavsiye edermisiniz ?

Mu7000 serisi tavsiye etmiyorlar.65mu7400 un ucuzlamasini bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.