Şimdi Ara

Push Notification Problemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Firmware : 3.0

JB li cihazımda WhatsApp ve Nimbuzz programlarında push notificationlarım çalışmıyor , JB li cihazlarda notificationların çalışmadığına dair bişeyler duymuştur.Bu konuda bilgisi olan varmıdır ? ne yapmak gerekir?

konu önceden tartışıldıysa kb.

• Cydia'dan push fix 2.0'ı yüklersen sorunun %90 çözülecektir.
  • ok denicem tşkler hangi source dan bulurum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haimow -- 30 Aralık 2009; 0:52:05 >
  • cydia.pushfix.info sour ce dan.ama önce satın alman gerekiyor.fiyatı 6 $
  • Dostum pushfiz 2.0 la büyük İhtimalle sorunun cozulecektir ancak çözülmeme ihtimalide var ben sana alternatif yöntemleri söyleyeyim bu ücretsiz ve kesin yoldur

1- insomnia adlı programı cydiadan indirmek nedeni ise ekran ışığı söndükten bir süre sonra wireless bağlantısı kopar bunu engellemek için kullaniyoruz ve dolayisiyle wireless sürekli açık kalacak

2-yine cydiadan bu defa backgrounder denen programı yüklemek peki ne ise yarar , biliyoruz İphone da mesajlR ve ipod gibi bir iki program hariç altta program çalısmasına izin verilmemektedir iste bu programla istediğiniz program altta çalışacak mesela palringo nimbuzz ebuddy gibi herhangi bir mesajlaşma programını yüklediniz ve backgrounder denen programla altta çalısmasına izin verdiginiz zaman size yeni mesaj geldigi zaman ses ve titreşim vererek uyarmaktadir ve sonuc itibariyle turk ısı bir push olayı yapıyoruz

Umarım yararlı olmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: anorexia
    Dostum pushfiz 2.0 la büyük İhtimalle sorunun cozulecektir ancak çözülmeme ihtimalide var ben sana alternatif yöntemleri söyleyeyim bu ücretsiz ve kesin yoldur

1- insomnia adlı programı cydiadan indirmek nedeni ise ekran ışığı söndükten bir süre sonra wireless bağlantısı kopar bunu engellemek için kullaniyoruz ve dolayisiyle wireless sürekli açık kalacak

2-yine cydiadan bu defa backgrounder denen programı yüklemek peki ne ise yarar , biliyoruz İphone da mesajlR ve ipod gibi bir iki program hariç altta program çalısmasına izin verilmemektedir iste bu programla istediğiniz program altta çalışacak mesela palringo nimbuzz ebuddy gibi herhangi bir mesajlaşma programını yüklediniz ve backgrounder denen programla altta çalısmasına izin verdiginiz zaman size yeni mesaj geldigi zaman ses ve titreşim vererek uyarmaktadir ve sonuc itibariyle turk ısı bir push olayı yapıyoruz

Umarım yararlı olmuştur

Yalnız hocam bu push la ilgili değil ki wifi ile ilgili değil mı?
    Bir de benim cydia'dan push fix 2.0 yukleyemiyo ne yapicam?

• dostum push ta anında ilet olduğu için arkadaş eğer ben mailleri push alamıyorum dese haklısın ancak altta nimbuzz yada whatsapp gibi messengerlar açık olduğunda anında ilettiği için push yerine geçiyor zaten ben ek olarak wifi kullanan için insomnia programını yüklemeleri gerektiğini söyledim zaten edge veya 3g kullanan için insomniaya gerekte yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.