Şimdi Ara

Pupa servis Apple care onarım merkezi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar cihazımi 27 sinde pupaya verdim 30 unda kayıt açıldı ve Apple care onarım merkezine gönderildi sizce kaç güne sonuclanir
    Arka kamerada toz vardı pili zayıfladı birde power tuşu hafif içeri göçüktü
    Pupa servis Apple care onarım merkezi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 haftaya belli olur sonuç onlar bilir..

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Aslında UPS bugün tatil olmasa yarın belli olurdu yada cumartesi artık pazartesiyi bekleyecegiz değişim olur inşallah

• Bende bayramdan önce, Esc servise kargoylayla yolladım ve oradan Apple onarım merkezine gönderilmiş cihaz. Hala onarım merkezinde görülüyor, Esc sitesinden baktığımda. Bu baktığınız Apple in kendi sitesi galiba? Link verirseniz bende bakmak isterim.

• Kafkef54 K kullanıcısına yanıt
    Sizin cihaz çok geç kalmış hocam verdiğim siteye Apple hesabı ile giriş yapın alta inice onarım durumunuz kontrol edin yazar oraya girin sizden seri numarası ve onarım kimliği isteyecek bu onarım kimliğini verdiğiniz servisten yada Apple'dan alacaksınız almadıysanız pazartesi ye kalır yarın çalışmıyorlar sanrim

https://support.apple.com/tr-tr/repair

• 15 ağustosta Vodafone bayisine verdim, 18 ağustosta serviste işleme alınmış cihaz ve aynı gün Apple onarım merkezine gönderildi diye bilgi geldi servisten. Hala bekliyorum araya bayram tatili girdi diye normal olduğunu düşünüyorum. Maalesef onarım kimliği vermediler bana o yüzden durumu öğrenemem galiba. Ölü piksel var diye gönderdim, ekran değişir diye düşünüyordum, ekran değişimini servis yapmayıp neden onarım merkezine gitti onu anlamıyorum. Cihaz zaten iki aylık hatasızdı.

• Kafkef54 K kullanıcısına yanıt
    Artık tüm işlemler Apple onarım merkezinde yapılıyor araya bayram girse bile yine gecikmiş arayın mağduriyetini anlatın hocam normalde ben 2 defa cihaz degistirdim en uzun 10 günde geldi kargo süreleri dahil

• Pazartesi arayayım hocam. Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.