Şimdi Ara

Punto'nun yerini alacak Fiat Argo ortaya çıktı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
19.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egea nasıl satış rekorları kırdıysa bu araçta aynı şekilde kendi segmentinde rekorlar kıracaktır. olmuştur fiatı tebrik etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

o arka kısımdaki kafam kadar fiat yazısı yerine fiat logosu konulsa daha iyi olabilirmiş

Hocam brezilya Fiat sitesine girersen bütün modellerde yazı var. Brezilya dışında logo ile satıyorlar.

Asıl argo margo değilde Fiat brezilya'dan Toro'yu getirse yeter. Pick-up pazarını sarsacak bir hamle olur.

Punto'nun yerini alacak Fiat Argo ortaya çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fullback varken getireceklerini sanmam. getirmeye kalksalar kaderi fiat strada ile aynı olur.
  • Toro gelse, amarok, ranger, l200 gibi rakiplerle baş edemez. Zaten onlara göre küçük duruyor.
  • Aracımızın yetkili serviste bagaj kapağı ve fiat amblemi değişmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 17 Haziran 2017; 1:30:29 >
  • forum yine gömmüş ama bu araba gelirse eski puntodan fazla satar buraya yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

forum yine gömmüş ama bu araba gelirse eski puntodan fazla satar buraya yazdım.

avrupa pazarında punto isminde satılacağını sanıyorum duyumlarım o yönde. Brezilya pazarı fiat için hep farklı oldu. Grande punto, evo ve son kasa punto brezilyada hep farklı donanım ve görsel değişiklikler ile satıldı. Bu değişiklikler avrupa pazarına göre daha güzel. Fiat brezilye pazarına önem veriyor ve orada tutuluyorda.
  • B sınıfında ki eksiği bu modelle kapatabilirler.Tek farkla yine Punto olarak satılabilir Brezilya dışında ki pazarlarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

quote:

Orijinalden alıntı: ffgul

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

punto'nun yerine fiat 500 çıktı. ne anlatıyor bunlar böyle???

bi firmada süreklilik diye bişey olur. vw'de polo ben bildiğim bileli polo. golf de öyle. bunlar durmadan model-isim değiştiriyor. bi cacık olmuyor.

vw de Bora diye araba vardı devamı geldi mi hatırlayamadım da!!!

VW Bora Jettaydı zaten ve birçok ülkede Jetta olarak satıldı, sadece Türkiye'de o dönem Bora adıyla geldi.

https://suchen.mobile.de/auto-inserat/volkswagen-nur-noch-heute-scharnebeck/246160489.html?enforceChannel=Mobail

allah allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

forum yine gömmüş ama bu araba gelirse eski puntodan fazla satar buraya yazdım.

avrupa pazarında punto isminde satılacağını sanıyorum duyumlarım o yönde. Brezilya pazarı fiat için hep farklı oldu. Grande punto, evo ve son kasa punto brezilyada hep farklı donanım ve görsel değişiklikler ile satıldı. Bu değişiklikler avrupa pazarına göre daha güzel. Fiat brezilye pazarına önem veriyor ve orada tutuluyorda.

sanırım orada ülkemizdeki vw neyse fiat da brazilyada öyle siteye göz atayım dedim

fiorino eski bir kasaya sahip,ducato da öyle. doblo ise çok değişik bir halde :))

2017 sienna falan var ilginç açıkcası

http://www.fiat.com.br/carros/doblo.html
  • Arkadaşlar bu araçlar tabiki farklı model isimlendirmeleriyle farklı pazarlarda satılacaktır, bugün bursada üretimi duran bir aracın kalıpları makineleri üretim standı çöpe mi atılacak daha alt gelir grubuna sahip ülkelere gönderilip oralarda hayatına devam ediyor. Vw dahil bütün büyük markalarda bu işler böyle vw bugün hala bazı ülkelerde golf3'e 4farı takıp satabiliyor hatta transporter'ın dedesi t2 ler bile 0 olarak satılıyor, 2 sene öncesine kadar bir ülkede şahin doğan satılıyordu. Bu konu ile marka algısını karıştırmayalım evet egea ülkemizde tipo olarak satılmıyor çünkü tipo ismi Türk insanında iyi bir algı yaratmıyor. Opel direk ingilterede vauxhall ismiyle satılıyordu, jetta ülkemizde bora ismiyle satıldı.
  • fena degıl satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: basartenk

Çarpışma testinden 2 yıldız alır artık :)

Adam trolluyo hemen gaza gelmeyin arkadaslar. Cahilin teki firma kotu dedi diye bir firma kotu olmaz.
  • iyi güzel de reno gibi sürekli model adlarını yenilemek nedir arkadaş?
    bir aracı 15-20 yıl aynı isimle üret işte
  • Kaç senelik araba daha estetik duruyor

Punto'nun yerini alacak Fiat Argo ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 23 Haziran 2017; 12:16:9 >

• Donanım şaşırtıcı Sinyalli ve elektirikli katlanır ayna, Anahtarsız giriş çalıştırma falan var. Egeada yok bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 23 Haziran 2017; 12:41:24 >
  • bu da teneke çıkmasın
  • Beğenmedim Fiat'ın tasarımcılarını acilen kovması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitonun fiat verisyonu olmuş. Bagaj kapısına kafam kadar FIAT yazmasalarmış daha albenili olurmuş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.