Şimdi Ara

puma turin ll ayakkabı 141 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
11.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bakışta Putin'in ayakkabısı gibi okudum
  • 141e ayakkabi alıyorsun yok tarak yok dengesiz taban. Bir orjinal puma ne kadar kötü olabilir. Almıyorsanda sus birsey biliyor gibi konuşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Bu ayakkabıyı kullaniyormusunuz ? SS atabilirmisiniz ? Kalıbı ile ilgili yorumlar var dar kalıp diye 1 numara büyük alın denmiş genelde ama malzeme kalitesinin kötü oldugunu düşünmüyorum şimdiye kadar giydiğim pumalar hep sağlamdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 18 Haziran da aldığım ayakkabı halen tedarik sürecinde.

(16 sında da aldım bir ayakkabı o 3 günde geldi)
  • 263 tl diyor. Yüzde 30 indirimle 184 tl yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

263 tl diyor. Yüzde 30 indirimle 184 tl yapıyor.
    Bitmiş kampanya
  • Çoğu numara bitmiş, kalan 3-5 tanenin fiyatını yükseltmişler
    Kampanya yapmayı bile beceremiyorlar.

• 355GTS kullanıcısına yanıt
    4 gündür tedarik aşamasında. ürünü göndermeyi de beceremiyorlar...

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, 3-4 sene evvel çok beğenip almıştım hiç rahat edemedim. Sorunlu bir yapısı var. Eskimeden attım gitti.
    Ayrıca almak isteyen arkadaşlar,numaranız neyse onu alabilirsiniz. 43 giyiyorum 43 oldu ayağıma.
  • Sırf boyner diye almıyorum tedarik sürecinde deyip insanı oyalıyorlar.Müşteri hizmetlerine ulaşmak 1 saat beklerseniz mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

141e ayakkabi alıyorsun yok tarak yok dengesiz taban. Bir orjinal puma ne kadar kötü olabilir. Almıyorsanda sus birsey biliyor gibi konuşma
    Ayakkabı indirime girdi diye kötü özelliklerini saymasınlar mı? Bu ne saçma sapan yorum. Bunu markadan bağımsız söylüyorum çünkü ben de puma kullanıyorum ve memnunum. Ama adamlar memnun olmamışlarsa ya da kronik sorunu varsa bunu dile getiriyor. Benim aldığım pumalar kaliteli çıktı diye her modeli mi mükemmel olacak? Ya da eleştirilemez bir marka mı bu?

Oldu o zaman apple bozuk telefon üretip 2000 liraya satsın, biz de ucuza alabileceğimiz için sorunlarını söylemeyelim. nasıl fikir?

• LEAME kullanıcısına yanıt
    O zaman gidersin 500e adidas alırsın. 140 tl vermis birde lagaluga yapan var alma kardesim. Sen begenmedin diye puma kötü ayakkabi olamaz. Iphone la ne alakasi var şimdi neden kötü telefon üretsin kalite kalitedir her zaman hayret birseysin

• Ayakkabı elime ulaştı arkadaşlar.
    iyi ki bir numara büyük almışım ayağıma tam oldu. Ayakkabı çok rahat ve kaliteli olduğu çok bariz.
    140 TL’ye bundan daha iyisini almak imkansız.
  • Ayakkabıyı bugün ben de teslim aldım. Görünüş ve rahatlık bakımından gerçekten güzel ancak kalıp olarak diğerlerinden çok farklı. Adidas ve nike gibi markalarda 41 giydiğim için 41 siparişi vermiştim, ancak kalıbı dar olduğu için olmadı. Bu fiyattan almışken de iade etmek istemedim, bir yakınıma verdim. Tekrar aynı fiyattan olsaydı eğer 42 numarasını alabilirdim.
  • 9 Temmuzda aldığım ayakkabı halen tedarik sürecinde.
  • Ayakkabı elime ulaştı. Ürün cok güzel. Arkadaşin uyarısıyla 1 numara büyük almama ragmen az sıktı. Ama cokta rahatsız etmiyor. Teşekkürler

• 194,15 indirimli hali fiyat artmis herhal
  • Adidas Neo’da 44.5 giyiyorum. 43 oluyor bu modelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 19 Temmuz 2020; 20:14:38 >
  • portakal1 P kullanıcısına yanıt
    ben geldıgı gun ıade ettım çok dandık çakma ayakkabı al daha iyi pumanın en dandık ayakkabısı ederı en fazla 100 tl
  • boynerin eticaret sitesi çöp bile almayacağım yerlerden biridir. günlerce ‘tedarik sürecinde’ demesi ayrı defolu mal göndermesi ayrı bir problemdir. aşırı leş bir mecra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.