Şimdi Ara

Pubg Mobile Pc Mikrofon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
14.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu indirdiğimden beri mikrofonla ilgili sıkıntım var. Sorun şu : mikrofonum birden bire aktivitesini yitiriyor. oyunun ortasındayken değil ya oyun kurulum sayfasında ya da 60 sn lik bekleme bölgesinde gidiyor. farklı mikrofonlar da denedim ama sorun aynı.
    sesim gittiğinde mikrofonu çıkartıp takiyorum, realtek audio yöneticisinden kapatip açiyorum ama sorun aynı.ben de süre yeterliyse oyunu kapatip yeniden açiyorum mecbur. ama oyunda ses gitse bile mikrofonu başka yerlerde kullanabiliyorum bunu da denedim. yani mikrofon sadece oyun üzerinden aktivitesini yitiriyor.

internette bununla ilgili arama yaptim ama bırakın çözümü böyle bir sorunu olanı daha görmedim. ayarlar ekranınıda ekliyorum . yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim :)
    Pubg Mobile Pc Mikrofon

• Aynı problemi ben de yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi? @jenager

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorundan müzdaripim :(
  • herkezde var bu sorun aç kapa düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun var laptopla oyundayken birden mikrofon işlevini yitiriyor ve benim sesim gitmiyor, ancak oyunu kapatıp en baştan açınca düzeliyor ama her oyunda defalarca bu sorunu yaşıyorum ve çözüm bulamadım lütfen biri çözsün :(
  • bende de var aynısı, çözen olursa haber etsin :/
  • Bende de aynı problem var. burada bir akç öneri var.
    https://www.ggespor.com/19585/pubg-mobile-pc-mikrofon-sorunu-ve-cozumu/
  • madatruk01 kullanıcısına yanıt
    bende de var aynı sorun. fakat çözüm bulamadım. linkteki yolu da denedim yine aynı sorun devam ediyor. aç kapa yamaya devam :(
  • çözüm bulabilen oldu mu? ben hala gir-çık yapıyorum. aslında ilk kurduğumda bir problem yoktu, daha sonraları başladı. şimdi 2-3 oyunda bazen her oyunda gir-çık yapıyorum, neden kaynaklanıyor çözemedim.
  • bayvalli kullanıcısına yanıt
    sonunda çözümü buldum. sorun ses sürücüleri ile alakalıymış. ses sürücülerini driver booster programıyla güncelledikten sonra sorun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayvalli

sonunda çözümü buldum. sorun ses sürücüleri ile alakalıymış. ses sürücülerini driver booster programıyla güncelledikten sonra sorun kalmadı.
    Arkadaşım merhaba. Aynı sorunu COD mobile de yaşıyorum, gameloop ile çok güzel oynuyorum ama forumda yazan mikrofon çalışmama muhabbeti bende de oluyor sıklıkla. Kafasına göre takılıyor. Sürücüyü güncelledikten sonra sorun çözüldü mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.