Şimdi Ara

Pubg Mobile'dan Pubg PC'ye geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dün pubg satın aldım. Normalde pubg mobile oynuyordum, ortalama bir oyuncuyum. Arkadaşlarla 8-9 squad maç attık. 8-9 maç boyunca 1 adam öldürebildim. Loot yapamadan öldüm, spray atamadım. Karakteri koştururken bile zorlandım diyebilirim. Direk girip normal oynamaya başlarım diye düşünmüştüm ama pubg gerçekten zormuş. Bu süreci yaşayan mutlaka olmuştur. Nasıl atlatabiliriz? Özellikle loot yapmada, spray atmada, dürbün açmada, adamların yerini tespit etme konusunda problem yaşıyorum(kulaklık satın aldım, bu problem yakında çözülür) Tavsiyelerinize açığım

• Loot yapma ve spray atma nedir ben yeni başladımda bilmiyorum tam?
  • Nguas kullanıcısına yanıt
    Loot yapmak bulduklarını toplamak, yağmalamak. Spray atmak ise yakın/orta mesafeden seri atış yapmak, sanırım
  • Problemlerini oynayarak çözersin, fakat adam yerini tespit etme sandığın kadar kolay değil zamanla öğrenirsin.

20-25 saat uzak yerlere atlayıp oynanışa vs alış, daha sonra 300-400 saat kadar kalabalık yerlere atlarsan sıradan bir oyuncu olabilirsin.

*dipnot

eğer arkadaşların kd 2 den az, oynadığı maçın 3de1 4de1 ni kazanamıyor ise onlardan birşey kapman, gelişmen mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 4 Aralık 2018; 6:28:44 >
  • arkadaşlarım sağda solda anlatıyor , mobilde 10 kill aldım ,15 kill aldım diye. pc modu farklı ve zor dediğimde dalga geçiyorlardı. Arif sen misin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim bende 1.5 yıl mobil oynadım pc de oynamak bambaşka bişeymiş ilkten girdiğimde senin durumundaydım çok sıkıntılı bir süreç hiç keyif vermiyordu mobil gibi değildi ama zamanla alıştım şimdi 5 kill'i geçiyorum çokta winner winner turkey dinner almışlığımda var şimdi zevkle oynuyorum.

Burdan izle beni ekle pubg de.
  • 1800+ saat steam pubgm var. İlk başlarda başarısız olmak gayet normal. Eğer oyunu kazanmak istiyorsan hızlı olmasını öğrenmelisin. Pubg mobile gibi loot otomatik olmuyor. Neyi nerede ne zaman yapacağına çok iyi karar vermelisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobile den sonra pc tamamiyle farklı. Ortalama bir oyuncuydum mobide bende, ama en az 10 kill almadan bitmezdi oyun. Şimdi pc de 1 adam öldürsem kral benim:) Zamanla olucak gibi...
  • Arkadaşlar bu bilgisayarda pubg Mobile oynayamamam normal mi oynatıyor ama sağlıklı değil düşük ayarlarda bile kasma oluyorPubg Mobile'dan Pubg PC'ye geçmekPubg Mobile'dan Pubg PC'ye geçmekPubg Mobile'dan Pubg PC'ye geçmekPubg Mobile'dan Pubg PC'ye geçmekPubg Mobile'dan Pubg PC'ye geçmek

• Mobildem ilah bile olsan PC de adamın kafasını ezerler :)))

PC başlı başına ayrı bi deneyim. PS4 den bile PC ye geçince zorlanıyor insan.

Şu açıdan bakmak lazım. Mobilde herşey otomatik. Aslında PubG de yapman gereken herşeyi kendi yapıyor.
    Mesela;

Eve koşuyorsun, kapıyı açacaksın değil mi?? PC de sen açıyorsun, Mobilde kendi açıyor.
    Yerden silah alacaksın, Burada PC de düşünmen gerek, neyi alayım? neyi almiyim? alanım sınırlı? vs vs... Mobilde kendi şak şak alıyor.
    Silahını doldurman lazım ki yanında loot yapan düşmana saydırabilesin... PC de reload yapıyorsun, ve bi de single dan Burst a veya AUTO ya geçiriyorsun. Mobilde bunların hepsini kendi 1 sn de yapıyor (yeni update ile gelen silahın direk auto mod da eline gelmesi konusu geldi ama dha ynei geldi)
    Adamı öldürdün, çantasını açıp işine yarayan armor vs giyeceksin, ne lazım ne değil bakacaksın, işine yarıyor mu, oyun devamı stratejini ona göre belirleyeceksin, hangi mermiden daha çok daha az, hangi attachmentları yanında taşıyacaksın şu bu.. Mobilde hepsi otomatik...
    Hareket, mermi düşmesi, vuruş hissi,Ses, Yön duygusu HERŞEY AMA HERŞEY, mobilde, PC de olduğundan ışık yılı geride...

PubG mobil, mobil oyunlar arasında ayrı bi yeri var, ama gerçek pubg nin yanında nixe den beter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 3 Nisan 2019; 10:27:1 >

• Keleş seviyesinde CSGO oyuncusuyum, aimime falan güveniyorum dedim; mobile versiyonunu indirdim dediğiniz gibi 10-15 kille oyun bitiriyordum. Hatta bu muymuş ya? PUBG dedikleri diyordum. Taa ki dün gece PC versiyonunu indirene kadar. 10. oyunumu oynadım biraz önce ve daha kill alamadım çok şükür. Yeni başlayıp birlikte oynamaya çalışanlar ya da yardımcı olacak arkadaşlar varsa;

Oyun içi nick: Cristeria
    Steam:https://steamcommunity.com/id/favela

Nasıl ekleniyor şu an onu da bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktas086

Arkadaşlar bu bilgisayarda pubg Mobile oynayamamam normal mi oynatıyor ama sağlıklı değil düşük ayarlarda bile kasma oluyor
    Ayrıca; Acer Nitro 5 ile oynadığımda da kasma sorunu yaşıyordum. Mobile sürümünde kesinlikle bi optimizasyon sorunu var.

• pubgye 5 ay önce başladım. ilk başlarda sprey berbattı. ama şimdi 4x AKM ile orta mesafe adama çok rahat spray atabiliyorum. kendini geliştirmeye bak ve bol bol refleks çalış.
  • valla herkez pc ye geçti mobil bebe oyunu geliyor bildigin alışmak lazım ama tabi zorlanıyorum bende eğer beraber oynamak isteğen olursa beklerim tilx. steam nick

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbiden dediğiniz gibi 2 gün önce aldım bende steamden pubg. mobilden oynamak çocuk oyuncağı imiş. sürekli oynuyorum ama daha kill alamadım hiç. genelde akşamları sürekli online oluyorum yalnız olduğum için. beraber oynamak isteyen varsa eklesin oynayalım. oyunda hiç arkadaşım yok şu anda yalnız başıma takılıyorum. benim gibi acemiler varsa eklerse güzel olur. beraber ölürüz hiç değilse :D

https://steamcommunity.com/id/fatih_ay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihay -- 2 Mayıs 2019; 9:11:7 >
  • ben mobile oynamadım pcde şimdiye kadar oynadığım 3 oyun serisi var sadece cs gta ve pes serisini en az 15 yıldır oynuyorum ilk defa farklı bir oyun oynadım ilk elde 1 kill aldım ama çok zor insan bi bot filan koyar ilk bir kaç oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc pubg nin mekanikleri biraz daha farklı alışırsın zamanla
  • PUBG ARTIK ÜCRETSİZ!

şimdi steam üzerinden indiriyorum. deneyeceğim. sizin gördüğünüz başlıca farklılıklar nelerdir

• teRAPi713 T kullanıcısına yanıt

Ben de yeni başlıyıcam:D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.