Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
43
Favori
236.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pitx1

Arkadaşlar, Pubg mobili pc deemulator ile oynuyorum. Şöyle bir sorun ile karşılaştım. W-A-S-D yön tuşlarına bastığımda 1 adım atıyor sonra duruyor. Hızlı koşma ile yön tuşlarına bastığımda ise durma olmuyor.

Oyunu silip tekrar yükledim olmadı, ayarlara girdim sıfırladım gene olmadı :(

klavyeni usb den çıkarıp tekrar tak, arada böyle olabiliyor.

• Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler, yaptim oldu 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Arkadaşlar, Pubg mobili pc deemulator ile oynuyorum. Şöyle bir sorun ile karşılaştım. W-A-S-D yön tuşlarına bastığımda 1 adım atıyor sonra duruyor. Hızlı koşma ile yön tuşlarına bastığımda ise durma olmuyor.

Oyunu silip tekrar yükledim olmadı, ayarlara girdim sıfırladım gene olmadı :(

Kontrol ayarlarından 1 seçili ise 2 3ü 2 seçili ise 1 3ü 3 seçili ise 1 2 yi dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarımın maçını izlemek istediğimde bir odadayken maçlar izlenemez diyor da herhangi bir odada değilim bildiğim kadarıyla bu sorunla karşılaşan var mı

• Size hilenin babalarinin turk oldugunu idda edebilirim fakat kanitlayamam. Arap, marap hikaye biz turklere nazaran

• Arkadaşlar merhaba,

Pubg mobile da ikonlar aşırı küçüldü ve eski boyutlarına bir türlü getiremedim oyunu oynarken zorlanmaya basladım.

Oyunu silip tekrar yükledim ve baslangıc ekranından da resetledim ancak düzelmedi.

Huawei nova 5t den oynamaktayım problemime yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightsout -- 7 Kasım 2020; 12:22:3 >
  • İyi akşamlar yaklaşık 1 buçuk aya yakın oyunu sağlıklı oynayamıyorum. Yaklaşık 3 sezondur Rp alıp oynuyorum 100e tamamlamaya çalışıyorum şuanda da aldım fakat problem şu ki mikrofonu açınca ayak sesi vs hiçbir şey duymuyorum bu de beni aşırı soğuttu. 2 kere silip tekrar kurdum, telefonu sıfırladım garantiye verdim sorun bulunmadı tekrar kurdum yok yine düzelmedi. Ne yapsam düzelmiyor ve çok acaip soğudum..... cihazım i7plus 32 gb, saklama alanım 7 gb kadar boş. En son sürümde güncel yani. Ne yapacağım sorunla karşılaşanları okudum fakat sağlıklı bir çözüm bulamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guziide -- 8 Kasım 2020; 20:59:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akut1 A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum.. yukarıda da yazdım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guziide -- 8 Kasım 2020; 19:29:47 >
  • Ben pc emülatörde free fire oynuyorum ama dışarda olduğum da internet olmadığından offline oynamak istiyorum. Yutup videolarını izledim, oyunu telefona indirip, gerekli apps dosyasını pc ye atmak gerekiyormuş. Benim telefon akıllı da değil. Telefonunda free fire yüklü olup dosyayı atabilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: lightsout

Arkadaşlar merhaba,

Pubg mobile da ikonlar aşırı küçüldü ve eski boyutlarına bir türlü getiremedim oyunu oynarken zorlanmaya basladım.

Oyunu silip tekrar yükledim ve baslangıc ekranından da resetledim ancak düzelmedi.

Huawei nova 5t den oynamaktayım problemime yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

1.0 güncellemesi sonrasi benim de tüm ayarlarım değişti ne yapsam düzelmedi sonunda ayarları sıfırlayıp oynarken elimin alıştığı şekillere göre tekrardan ayarlamak zorunda kaldım

ama araba sürüş tuşları olması gerekenin çeyreği kadar ufak ve map açılınca normalde ekranın yarısını kaplıyordu şimdi neredeyse çeyreği kadar bunlar düzelmedi

1.1 güncellemesiyle araç tuşları da ayarlanabilecekmiş ,harita boyutu o kadar da sorun değil

huawei p30

güncelleme öncesi tüm tuşların ss lerini alıp kenarı atacağım bu sefer ne olur ne olmazPUBG Mobile [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 10 Kasım 2020; 18:36:11 >

• Herkes ancak soru sormuş cevap yok 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: liberti2

Herkes ancak soru sormuş cevap yok 😁😁
    Hıhaha :D konu oyun olunca oynamak dururken, buraya bakmak istemiyorlar. Kapışma büyük ekran da. Fire firee seviyorum bende. Bir oturuş 10 saat oynarım

• Son guncelleme ile iyice keyifli oldu oyun. Oyun videolarimi buraya atiyorum, 20 ustu killer var, bakmak istersenizhttps://www.youtube.com/watch?v=W-dJQshjklQ&feature=youtu.be

• guziide kullanıcısına yanıt

Tek çözümü bluetooth kulaklık. lightning yada 3.5m jack kulaklık takınca malesef böyle oluyor. samsung level u pro kulaklık kullanıyorum hiç sıkıntı yok hatta oyun sırasında arama gelince konuşuyorum ve sadece oyunun sesi %10 çalışıyor. takım konuşmaları ve ayak seslerini duyabiliyorum. ekleme cihaz iphone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 14 Kasım 2020; 3:28:37 >
  • Emülatör Pc'den oynayan arkadaşlar sistem özelliklerini ve aldıkları FPS leri yazma şansı varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Emülatör Pc'den oynayan arkadaşlar sistem özelliklerini ve aldıkları FPS leri yazma şansı varmı ?

Ryzen 2600 = 40 60 arası dalgalı

Ryzen 3600 = 50 60 arası dalgalı

10600kf= 55 60 arası dalgalı.

1060 6gb ekran kartı mevcut.

Ramler 3733 e overclocklu.

Samsung evo 970 mevcut.

Hepsinde obs stüdyo kayıt alınıyor idi 7500bitrate ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Ryzen 2600 = 40 60 arası dalgalı

Ryzen 3600 = 50 60 arası dalgalı

10600kf= 55 60 arası dalgalı.

1060 6gb ekran kartı mevcut.

Ramler 3733 e overclocklu.

Samsung evo 970 mevcut.

Hepsinde obs stüdyo kayıt alınıyor idi 7500bitrate ile.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam , son 3 aydaki güncellemeler ile benim ve bir arkadaşımda aşırı kasma olmaya başladı sizdede oluyormu kasma donma vs ?

• Oliver Wood kullanıcısına yanıt

kasma olmadı. fakat son guncelleme ıle spreyler farklı yerlere gıtmeye başladı.

• PUBG Mobile [ANA KONU]

En son metro royal guncellemesinden sonra cok takilmaya basladi. Guncellemeden once cok cok az takilmayla oynuyordum. Suan oyuna girmek, yerden silah almak bile eziyet. Monitor verilerinden pc nin sorunu hakkinda fikri olan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Covajj

En son metro royal guncellemesinden sonra cok takilmaya basladi. Guncellemeden once cok cok az takilmayla oynuyordum. Suan oyuna girmek, yerden silah almak bile eziyet. Monitor verilerinden pc nin sorunu hakkinda fikri olan varmi ?

İşlemci nedir? O nasıl bir darboğaz öyle?

Pentium işlemciye 2080 takmışsın gibi.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.