Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
43
Favori
236.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler tecent de saçma salak zamanlarda masaüstüne dönüyor pencere acılıyor. tam çatışma ortalarında ara ara. varmı çözümü
  • BEYLER BENİM PC İNTEL Intel Core2 Quad Q9400 RAM 4 GB RAM EKRAN KARTI AMD RADEON HD 5450 PUBG MOBİLE KASARMI PCMDE
  • quote:

Orijinalden alıntı: msafacan

Yakın bir arkadaşımla bizde bulaştık bu illete :D Şuan çok eğleniyoruz. Ancak tencent emu ye google play hesabımla giriş yapamıyorum. Bir önceki sayfada da sorulmuş cevap gelmemiş. Var mı bunun bir çaresi arkadaşlar :)
    Soruna çözüm geldi paylaşayım. 09/01/2019 tarihinde tencent emuya güncelleme geldi. bu güncellemeden sonra google hizmetleri emuya kuruluyor ve google play çalışıyor. yapamayan arkadaşlar için bilgilendirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pubgciadm

BEYLER BENİM PC İNTEL Intel Core2 Quad Q9400 RAM 4 GB RAM EKRAN KARTI AMD RADEON HD 5450 PUBG MOBİLE KASARMI PCMDE
    Büyük ihtimalle kaldırır sıkıntı yaşamazsın. Ama hem emunun hem pubg nin grafik ayarları iyi ayarlanması lazım. bunun için videolar var youtubeda izleyebilirsin.

• Bende şuan indiriyorum. Cihaz 6s.
  • Beyler bir sorum olacak . Bu sol tarafta çıkan öldürme bilgisi kiminle desenli falan çıkıyor . O nasıl oluyor bilen var mı ? M416 glacier de ölüm mesajı olarak var o özellik ama farklı silahlardaki da var sanırsam . Bilen varsa aydınlatabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler arkdaşalr tencent emülatörü indirdim resimdeki ekran geliyor sonra ekran kapanıyor sebebi ne olaki bir türlü çzöümü bulamadım

PUBG Mobile [ANA KONU]
  • oynayan varsa eklesin oynarız birlikte KRALJR21
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedenet

iyi günler arkdaşalr tencent emülatörü indirdim resimdeki ekran geliyor sonra ekran kapanıyor sebebi ne olaki bir türlü çzöümü bulamadım

hiç cevap veren olmamış aynı şey ise bendede ilk başta olmuştu

aiağıdaki resimde ayar bölümünde motor kısmı ile ayarları deneyin o zaman oluyor başka sorun yok ise

PUBG Mobile [ANA KONU]

• Arkadaşlar plat olan varsa beraber girelim nick: neversettle12

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    merhaba

bu emulatoru nerden ındırebılırım acaba bir tane kurdum nox muydu neydı 3 saat bır turlu acmayı beceremedım sonunda da zaten hata verip kapanıp durdu sanırım bu baska emulator adı nedır ve nerden ındırebılırım lutfen yardım edın tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomcem

merhaba

bu emulatoru nerden ındırebılırım acaba bir tane kurdum nox muydu neydı 3 saat bır turlu acmayı beceremedım sonunda da zaten hata verip kapanıp durdu sanırım bu baska emulator adı nedır ve nerden ındırebılırım lutfen yardım edın tesekkurler
    Google a tencent gaming buddy yazın ilk çıkan sayafadan indirebilirsiniz. Resmi emulator olur kendisi.

• cimbomcem C kullanıcısına yanıt
    arkadaşta söylemiş direk adres

https://tgb.qq.com/en/games/pubg.html
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Verdıgınız linkte public beta ve vietnam sekmelerı var hangısını secıcez public betayımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Verdıgınız linkte public beta ve vietnam sekmelerı var hangısını secıcez public betayımı ?
    public beta yı indirin
  • Beyler pc üzerinden oynarken sürekli alttaki pencere vs tıklıyor kendi kendine. Var mı çözümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Beyler pc üzerinden oynarken sürekli alttaki pencere vs tıklıyor kendi kendine. Var mı çözümü
    yanlışlıkla ctrl tuşuna basıyor olabilir misiniz ?
  • Klan falan yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: msafacan

yanlışlıkla ctrl tuşuna basıyor olabilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    Yok basmıyorum

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.