Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
236.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad air 'e pubg yükleniyor mu?ona göre almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bende ilginç bir sorun başladı silah ta nişan almadan ateş edersem ekranı dönderemiyorum hep aynı yere ateş ediyor illaki dürbünü açmam lazım var mı çözüm yolunu bilen
  • emülatörle oynayan varsa eklesin discorddan oynayalım
  • beyler mobile pc neden bu kadar kasıntı halen, gelmeyecek mi optimizasyon güncellemesi falan, pc versiyonunda fps uçarken tencent emulatör de o rahatlık hissini bir türlü alamıyorum
  • Arkadaşlar bu özelliklerle emülatörde oynuyorum ancak kasıyor. Sizce sorun ne olabilir ? Ayarlarda 60fps'i falan seçtim sıkıntı yok ama drop giriyor.

PUBG Mobile [ANA KONU]
  • Beyler oyunu yeni indirdim iki kez birinci oldum ama oyun bitince donuyor sunucuyla bagglanti kesildi son raunt saf disi kaldin diyor ip7 plus neden oluyor

• Emülatörle pcden oynadım sonra telefondan girmeye çalışınca global sürüme bu hesapla erişilemez.lütfen vietnamca sürümle giriş yapın uyarısı çıkıyor

• Facebook arkadaşlarım kayboldu.Genel bir hata mı sizde durumlar nedir ?
  • PUBG Mobile [ANA KONU]

Cihaz s9+ kare hızının oradaki aşırı seçeneği kaç fps anlamına geliyor hiç bir yerde bulamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Birincil kaynak benim merak etmeyin Emulator oyuncusu bir mobil oyuncu ile eşleşemez.
    Hocam peki bir şey merak ediyorum. Ben arada telefonumla oynuyorum, arada emilatör ile. Telefonla oynadığımda girdiğimde yine karşıma mobile oyuncular mı gelecek? Yoksa hesabım artık emilatör kullanan biri olarak mı tanımlandı, telefondan da girdiğimde emilatör kullananlarla mı oynayacağım?
  • Kafası Bozuk Bir Para* kullanıcısına yanıt
    Hayır hangi cihazdan giriş yaparsanız o cihazın oyuncuları ile eşleşirsiniz. Mobilden girerseniz mobil, emülatörden girerseniz emülatör oyuncuları ile eşleşirsiniz. Tanımlanma gibi bir durum söz konusu değil, değişken

• bu mobil yada emitatör konusunda ya siz yanlış biliyorsunuz yada bize pubg esnek davranıyor. çünkü ben pc tencent den açtığımda telefonda oynayan arkadaşlar ile birlikte oynayabilyoruz. ama burada yanlış anlamadıysam mobilden oynayanlar ile pc emilatör den oynayanlar aynı sunucuda değil diyorsunuz? yada ben yanlış anlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

bu mobil yada emitatör konusunda ya siz yanlış biliyorsunuz yada bize pubg esnek davranıyor. çünkü ben pc tencent den açtığımda telefonda oynayan arkadaşlar ile birlikte oynayabilyoruz. ama burada yanlış anlamadıysam mobilden oynayanlar ile pc emilatör den oynayanlar aynı sunucuda değil diyorsunuz? yada ben yanlış anlıyorum
    Oynarsınız evet ama sen emülatörle girdiğin için rakipleriniz de emülatörlüler olur.Yani mobil arkadaşlarına yazık ediyorsun
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyorum karşıdakilerde emülatörmü telefonmu ban göre telefondan daha iyi pc alışkanlıkta olabilir. ama bazı arkadaşlar telefondan daha iyi oynadıklarını söylüyorlar ben ekran olarakta kullanış olarakta telefondan oyunu pek sevemedim. ama itşe burada emülatör sunucu ile telefon ayrı diye söylenince bizdemi bir gariplik var diyorum :) sonuçta girip oynuyoruz.

hayırlı cumalar
  • canoo kullanıcısına yanıt
    Madem fps pc de uçuyor pc versiyonunu oyna neden emulator ile oynuyorsunuz anlamıyorum ne gerek var yani mobil ile pc arasında boyut farkı var

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    hocam klavye başında, mobilden girenleri keklik gibi avlamak zevklidir muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam emulator ayrı mobil ayrı pc ayrı eşleştiriliyor ama mobil pubgde adam vurup pc de adam vuramayan mobil takılıyor

• Yakın bir arkadaşımla bizde bulaştık bu illete :D Şuan çok eğleniyoruz. Ancak tencent emu ye google play hesabımla giriş yapamıyorum. Bir önceki sayfada da sorulmuş cevap gelmemiş. Var mı bunun bir çaresi arkadaşlar :)
  • Bu illete bu gün bulaştım en son sro ya bulaşmıştım ve okul hayatım kaymıştı hadi hayırlısı.

• Telefonum Asus zenfone 5 son gelen android 9 pie güncellemesi ile oyundaki silah seslerinin nereden geldiği anlaşılmıyor. Benzer sorunu yaşayan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.